دانستنی های مد و زیبایی

» سبک زندگی » حرکت به سوی جلو

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۸:۵۸

 کد خبر: 14495
 110 بازدید

حرکت به سوی جلو

مواردی که باید رعایت کنید تا به جلو حرکت کنید اجازه ندهید که عقاید دیگران زندگی شما را کنترل کنند این موضوع به اینکه چه اندازه افکار دیگران در مورد شما برایتان اهمیت دارد بستگی دارد. شما باید فقط به این فکر کنید که چه روشی برای زندگی شما بهتر است نه آنچه که دیگران فکر می […]

مواردی که باید رعایت کنید تا به جلو حرکت کنید

موفقیت

اجازه ندهید که عقاید دیگران زندگی شما را کنترل کنند

این موضوع به اینکه چه اندازه افکار دیگران در مورد شما برایتان اهمیت دارد بستگی دارد. شما باید فقط به این فکر کنید که چه روشی برای زندگی شما بهتر است نه آنچه که دیگران فکر می کنند.

شرمندگی برای شکست ها گذشته

گذشته شما برابر با آینده شما نیست. مهم این است که در حال حاضر چه کارهایی انجام می دهید.

راجع به آنچه میخواهید دو به شک نباشید

تا زمانی که راجع به جایی که می خواهید باشید تصمیم نگیرید نمی توانید به جلو حرکت کنید. یک تصمیم قاطع بگیرید که از زندگی چه می خواهید و سپس این تصمیم را به کل وجود دنبال کنید.

 

تصمیماتی که برایتان مهم هستند را در الویت قرار دهید

دو انتخاب مهم در زندگی وجو دارد: یکی اینکه شرایط فعلی را هرگونه که هست بپذیرید، یا اینکه مسئولیت تغییر شرایط فعلی را پذیرا باشید. بهترین زمان برای کاشت یک درخت ۲۰ سال قبل است. زمان مناسب بعدی برای این کار همین حالا است!

شما نمی توانید تصمیم بگیرید که جه زمانی و چگونه بمیرید، تنها می توانید تصمیم بگیرید که چگونه زندگی کنید. هر روز یک شانس جدید برای انتخاب کردن است.

اشتباه کردن حق شماست

موفقیت را هدف قرار دهید و اما حق اشتباه کردن را از خود نگیرید. اگر این حق را از خود بگیرید توانایی خود را برای یادگیری چیزهای جدید از دست خواهید داد و نمی توانید به جلو حرکت کنید و در زندگی کارهای جدید انجام دهید.

از مشکلات فرار نکنید

با مشکلات رودررو شوید، آن ها را حل کنید. گوشه گیر نباشید و از موقعیت ها فرار نکنید. با افراد ارتباط برقرار کنید، قدردان باشید، عشق بورزید و بخشنده باشید. از بهونه گیری دست بردارید و به مقابله با مشکلات و حل کردن آن ها ادامه دهید.

نکات مثبت زندگی خود را فراموش نکنید

آنچه که در زندگی میبینید بستگی به دیدگاه شما دارد. اگر بابت داشته هایتان شکر گذار نباشید و قدر نعمت های زندگی را ندانید به سختی می توانید خوشحال باشید. خداوند را به خاطر تک تک لحظه های خوب در زندگی حتا کوچک سپاس گویید. یادتان نرود که بخش بزرگی از زندگی را همین شادی های کوچک می سازند.

 

 

لحظه های خوب

 

 

 


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : سبک زندگی , مطالب خواندنی , موفقیت
ارسال دیدگاه

قبول سفارش دوخت لباس مجلسی و مانتو فروش انواع لباس شب ترک