دانستنی های مد و زیبایی

» سبک زندگی » سخنان زنان موفق

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۱

 کد خبر: 13744
 135 بازدید

سخنان زنان موفق

  در دنیای امروز سعی بر این است که بیش از بیش بر تساوی حقوق زن و مرد تاکید شود و مدام یادآوری میشود که بین  زن و  مرد به عنوان یک انسان نباید تفاوتی قائل شد. به عقیده من زن ها موجودات قوی هستند که در تصمیم گیری های مهم فرای احساسات لطیفی که […]

 

در دنیای امروز سعی بر این است که بیش از بیش بر تساوی حقوق زن و مرد تاکید شود و مدام یادآوری میشود که بین  زن و  مرد به عنوان یک انسان نباید تفاوتی قائل شد. به عقیده من زن ها موجودات قوی هستند که در تصمیم گیری های مهم فرای احساسات لطیفی که دارند نقش مهمی را ایفا میکنند. چنانچه در طول تاریخ شاهد هستیم که زن های بسیاری کارهای مهم و تاثیرگذاری را انجام دادند که هنوز هم تاثیرات کارهایی که انجام داده اند باقی مانده است.

آشنایی با دیدگاه و عقاید زنان مهم در دنیا می تواند به دخترها، خانم ها و مادرها این فرصت را دهد که به توانایی که در وجودشان دارند به شیوه دیگری نگاه کنند و قدرتشان را به عنوان یک زن دست کم نگیرند.

در این مقاله با جملاتی از چند بانوی موفق در دنیا آشنا خواهیم شد.

اپرا گیل وینفری مجری توانمند آمریکایی که دوران کودکی و نیز زندگی سختی داشته است با وجود همه این ناملایمات در زندگی، اما به قدرتی که به عنوان یک زن در وجود خو می دید تکیه کرد و امروز به معروف ترین و یکی از ثرتمندترن افراد آمریکا شناخته شده است.

اپرا وینفری: حتما کار را فکر میکنید نمیتوانید از پس آن برآیید، انجام دهید. اگر شکست خوردید  دوباره به سراغش بروید و برای بار دوم این کار را بهتر انجام دهید.

 

 

 

مریل استریپ بازیگر معروف و توانمند هالیود درباره قدرت یک زن میگوید: آنچه شما را از دیگران متفاوت و جدا می ساز قدرتان است.

 

پرنسس دایانا، پرنسس سابق کشور انگلستان  که به انجام کارهای خیر برای مردم و دارا بودن صفت مردمی بودن شناخته شده بود درباره نیکوکاری می گوید: اگر تصادفی کار نیکی انجام دادید بدون آنکه انتظاری از کسی داشته باشید مطمعن باشید که روزی شخصی همان کار نیک را در حق شما انجام دهد.

 

 

جمله ای زیبا از سیمین دانشور نویسند و مترجم موفق ایرانی که همواره مدافع حقوق و جایگاه زن در اجتماع بود: فرق زیادی است بین کسی که کم می آورد و کسی که کوتاه می آید.

 

 

فروغ فرخزاد شاعر تواندمند کشورمان در تمام آثارش برای احساست زن ارزش ویژه ای قائل می شد. فروغ فرخزاد: درجوانی احساسات ریشه سستی دارند که در توسط فکری هدایت نشوند خشک و پژمرده می شوند.

 

مرلین مونرو بازیگر مشهور آمریکا می گوید: اگر میخواهی شخص دیگری باشی هدر دادن فردی است که هستی.

 

 

زنان موفق و معروف در سراسر دنیا به قدرت زنانگی خود تکیه میکنند تا به همگان نشان دهند که قدرت یک زن تا چه اندازه می تواند دنیا را زیبا سازد.

 


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : سبک زندگی , موفقیت
ارسال دیدگاه

قبول سفارش دوخت لباس مجلسی و مانتو فروش انواع لباس شب ترک