دانستنی های مد و زیبایی

» سبک زندگی » عادت های رایج میلیونر های خودساخته

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۹

 کد خبر: 13607
 134 بازدید

عادت های رایج میلیونر های خودساخته

عادت های رایج میلیونر های خودساخته همه ما در زندگی به دنبال خوشبختی هستیم. داشتن پول کافی به شما اجازه می دهد که در زندگی رفاه لازم را داشته باشید و میتوانید فرصت های زیادی را برای داشتن آنچه می خواهید داشته باشید. میلیونر ها افرادی هستند که چنین چیزهایی را در زندگیشان دارند. بیشتر […]

عادت های رایج میلیونر های خودساخته

چگونه میلیونر شوید

همه ما در زندگی به دنبال خوشبختی هستیم. داشتن پول کافی به شما اجازه می دهد که در زندگی رفاه لازم را داشته باشید و میتوانید فرصت های زیادی را برای داشتن آنچه می خواهید داشته باشید. میلیونر ها افرادی هستند که چنین چیزهایی را در زندگیشان دارند. بیشتر آن ها ( نه همه آن ها) به سختی کار کرده اند تا به خوشبختی و رفاه دست پیدا کنند. اگر میخواهید بیشتر با خصوصیت و عادت های چنین افرادی بیشتر آشنا شوید متن زیر را بخوانید.

کسانی که مطالعه میکنند، رئیاست میکنند

مطالعه کنید تا میلیونر شوید

یکی از عادت هایی که میان بیشتر میلیونر ها رایج است، مطالعه کردن است. تحقیقات نشان می دهد که ۸۵ درصد افرادی که میلیونر هستند در ماه حداقل دو کتاب مطالعه میکنند. بیشتر کتاب هایی که مطالعه می کنند حول محور موضوعاتی چون چگونه در زندگی پیشرفت کنیم، چگونه زندگی سالمی داشته باشیم و یا چگونه برنامه ریزی یا مدیریت کنیم. در مجموع مطالعه چنین کتاب هایی به شما انگیزه بیشتری جهت پیشرفت و بالابردن سطح زندگیتان می شود.

دنبال چه چیزی هستید؟

اکثریت مردم در سراسر دنیا شغلی را انتخاب میکنند که از عهده آن بر می آیند. میلیونرها به دنبال شغلی هستند که از انجام آن لذت ببرند. آن ها شغلی را انتخاب می کنند که آن را با شور و اشتیاق انجام میدهند که آن را با اشتیاق دنبال می کنند. در نتیجه بیشتر و سختر از دیگران کار می کنند تا به اهدافشان برسند.

مربیان را پیدا میکنند

یک مربی که موفق بوده است بهترین گزینه برای راهنمایی در این مسیر است. ۹۳ درصد از میلوینرها یک مربی را سرلوحه خود قرار میدهند و اصول آن ها را دنبال می کنند. این مربی میتواند والدین، معلم، یک کتاب و یا یک فرد سرشناس باشد.

 

از رویاها برای رسیدن به اهداف استفاده میکنند

افراد موفق و میلیونر همیشه رویا یا آرزویی در سر دارند که وجود آن محرکی شود برای اینکه حرکت کنند و به دنبال پیشرفت باشند. سپس بر اساس این رویا برنامه ریزی میکنند و به جلو حرکت میکنند.

رویا داشته باشید

لیست کارهای برنامه ریزی

این افراد برا ی هر روز یا هر هفته نسبت به اهدافی که دارند برنامه ریزی میکنند و آن ها را یادداشت میکنند سعی میکنند طبق آنچه نوشته عمل کنند تا همه کارها درست پیش برود و اینگونه به تدریج راه رسیدن به اهداف ا پیدا میکنند.

به یک منبع درآمدی اکتفا نمیکنند

میلیونرها به یک منبع درآمد اکتفا نمی کنند. دو یا سه فرصت شغلی یا پول ساز را انتخاب میکنند و از طریق آن ها درآمدزایی می کنند. این افراد وقت کمتری را صرف تماشای تلویزیون یا گشتن در فضای مجازی می کنند. با حذف مواردی این چنین که زمان را از ما میگریند میتوان از فرصت ها برای انجام کارهای بیشتری استفاده کرد.

جملات ساده استفاده کنید

یکی از ویژگی های مورد نیاز برای میلیونر شدن ارتباط شفاف است. سعی کنید هنگامی که با افراد صحبت میکنید جملات شما ساده و مستقیم باشد. اگر چنین مهارتی ندارید می توانید در سخنرانی ها شرکت کنید و از نزدیک ببینید افرادی را که چگونه با حرف هایشان دیگران را تحت تاثیر قرار می دهند.

افکار قدیمی و منفی را رها کنید و افکار مثبت و جدید را جایگزین کنید

سعی کنید افکار و عادات مثبت را جایگزین افکار و عادات منفی کنید. اجازه ندهید عادات قدیمی و افکار منفی شما را حبس کنند و به شما اجازه تکاپو و حرکت برای تغییرات جدید را ندهند.

کمتر از آنچه نیاز دارید خرج کنید

به اندازه خرج کنید

برای آنچه که نیاز دارید خرج کنید اما کمتر از همه پولی که دارید. با این روش می توانید هر ماه هزینه ای را پس انداز کنید. با این روش عادت می کنید که آینده نگرانه رفتار کنید و از ولخرجی های احتمالی دور بمانید. میلیونر همیشه هیچ گاه جیبشان را خالی نمیگذارند.

 

 


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : سبک زندگی , مطالب خواندنی , موفقیت
ارسال دیدگاه

قبول سفارش دوخت لباس مجلسی و مانتو فروش انواع لباس شب ترک