دانستنی های مد و زیبایی

» سبک زندگی » عینک مناسب با فرم صورت ۱

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۹:۰۷

 کد خبر: 14429
 104 بازدید

عینکی زیبا انتخاب کنید

عینک مناسب با فرم صورت ۱

راهکارهای تشخیص عینک مناسب با شکل صورت.

کدام شکل از عینک متناسب با فرم صورت شماست؟

همیشه خرید عینک یک کار چالش برانگیز است، دست کم برای من که به این شکل است. چرا که باید عینکی خرید که با فرم صورت متناسب باشد و ساختار صورت را بهم نزند. در نتیجه می توان گفت که باید قاب عینکی را انتخاب کرد که مناسب با فرم صورت باشد.

در این مقاله میتوانید با ساختار ها و فرم های مختلف و عینک های متناسب با آنها آشنا شوید. با توجه به هر تصویر شکل صورت خود را بشناسید و عینک های مناسب با آن را خریداری کنید.

صورت قلبی شکل

در این مدل از صورت طول و کشیدگی صورت بیشتر از پهنای آن است. چونه باریک ترین قسمت صورت است در حالی که پیشانی پهن تر است. اگر برای این فرم صورت یک مثلث برعکس را درنظر بگیریم به این شکل است صورت از پهنای پیشانی به سمت چانه باریک می شود.

 

صورت قلبی شکل

با توجه به شکل بالا مدل عینک های مناسب و نامناسب برای این مدل صورت را می بینید.

صورت مثلثی شکل

پهنای صورت به اندازه خیلی کم از طول آن بیشتر است. چانه به شکل یک مثلث عریض است. استخوان گونه و پیشانی باریک است. صورت صورت از سمت شقیقه ها باریک میشود. به عینک های مناسب و نامناسب با این فرم صورت توجه کنید.

صورت مثلثی شکل

 

صورت بیضی شکل

طول صورت کمی بیشتر از پهنای آن است. چانه به شکل گرد است. استخوان چانه گرد است. استخوان گونه پهن ترین قسمت صورت است. عرض پیشانی کمی بیشتر از عرض فک است. در شکل زیر قالب عینک های مناسب با این فرم صورت را بنویسید.

 

به قسمت دوم این مقاله مراجعه کنید تا با انواع دیگری از فرم صورت و عینک های مناسب و غیر مناسب برای هریک آشنا شوید.

 

 


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : سبک زندگی , مد و زیبایی
ارسال دیدگاه

قبول سفارش دوخت لباس مجلسی و مانتو فروش انواع لباس شب ترک