دانستنی های مد و زیبایی

» سبک زندگی » چگونه در مسافرت لباس بپوشیم؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۹:۴۱

 کد خبر: 14538
 61 بازدید

انتخاب لباس برای سفر

چگونه در مسافرت لباس بپوشیم؟

کدام لباس هار را برای سفر در چمدانمان بگذاریم؟

چگونه در مسافرت لباس بپوشیم؟

 

مسافرت و سفر کردن یکی از کارهای لذت بخشی است که نمی توان هر لحظه که بخواهیم انجامش دهیم و ممکن است در طی یک سال یک یا دو بار و به تعداد انگشت شمار این اتفاق بیفتد. پس بهتر است که برای انجام این کار لذت بخش و هیجان انگیز آماده و مجهز باشیم تا زمانی که در سفر هستیم لحطات خوشی را سپری کنیم.

یکی از مهم ترین مواردی که در سفر رعایت کردن آن واجب است، چمدان لباسهایمان است. اینکه چه اندازه و چه نوع لباسی به همراه داشته باشیم بسیار مهم است. چرا که به همراه داشتن تعداد زیادی لباس یا برعکس تعداد بسیار کم و یا فراموش کردن لباس های ضروری میتواند ما را با دردسر مواجه کند.

در این متن ما شما را راهنمایی می کنیم تا به اندازه و به درستی لباس های سفر را انتخاب کنید و به همراه داشته باشید.

به کجا، چه زمانی و تا چه مدت به سفر می روید؟

در ابتدا باید مشخص کنید که چه زمانی از سال سفر می کنید. متناسب با هر فصلی که سفر می کنید لباس به همراه داشته باشید. مشخص کنید که به شهری که سفر می کنید چه نوع لباسی نیاز دارید. برای مثال ممکن است در فصل زمستان یک شهر جنوبی را برای سفر انتخاب کنید در نتیجه نیازی به لباس های خیلی گرم و زمستانی ندارید.

یکی دیگر از مهترین موارد در این بخش این است که چند روز در سفر هستید و متناسب با مدت زمانی که در سفر به سر می بردی لباس انتخاب کنید.

در مسیر چی بپوشیم؟

اگر قرار است با ماشین شخصی، اتوبوس و یا قطار سفر کنید و می دانید که بیشتر از ۳ ساعت در راه هستید بهتر است لباسی راحت در طول مسیر به تن داشته باشید. می توانید شلوار ورزشی به همراه یک بلوز یا مانتو راحت و ساده انتخاب کنید. سعی کنید از پوشیدن لباس هایی که تنگ یا چسبان هستند حتما بپرهیزید. همین نکات را در مورد کفشتان نیز باید رعایت کنید. از پوشیدن کفش مهمانی یا پاشنه دار خودداری کنید.

کدام لباس ها را به همراه داشته باشیم؟

فرض کنیم که قرار است سه یا چهار شب اقامت داشته باشید. برای این مدت زمان بهتر است دو دست لباس مناسب برای زمان خواب یا استراحت به همراه داشته باشید. دو دست لباس مناسب برای گردش و تفریح و یک دست لباس رسمی تر برای مکان ها یا موقعیت های رسمی تر. برای مثال ممکن است یک شب را تصمیم بگیری که به رستوران بروید و نیاز به لباسی آراسته تر و مرتب داشته باشید.

آیا کفش به اندازه لباس مهم است؟

باید گفت بله همانطور که گفته شد بهتر است در طول مسیر حتما یک جفت کفش راحت انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که برای سفر کردن به خصوص اگر برای اولین بار به جایی که تا به حال نرفته اید سفر می کنید، حتمان یک جفت کتانی راحت به همراه داشته بشید برای روزهایی که برای گشت و گذار می روید وجود یک کفش بسیار راحت یا همان کتانی ضروری است. به همراه لباس رسمی که با خود برده اید بهتر است یک کفش نه خیلی رسمی بلکه غیر اسپرت به همراه داشته باشید.

 

 

 


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : سبک زندگی , مد و زیبایی , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه

قبول سفارش دوخت لباس مجلسی و مانتو فروش انواع لباس شب ترک