دانستنی های مد و زیبایی

» دکوراسیون » ۴ طرح دکوراسیون داخلی محبوب

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۳

 کد خبر: 14827
 98 بازدید

4 سبک معروف برای دکوراسیون

۴ طرح دکوراسیون داخلی محبوب

با 4 سبک محبوب در دکوراسیون آشنا شوید. شاید یکی از آن ها سبک محبوب شما باشد.

معرفی ۴ طرح محبوب برای دکوراسیون داخلی

 

اگر در فکر تغییر دکوراسیون خانه یا اتاقتان هستید احتمالا در فکر انواع دکور طرح و رنگ ها به سر می برید و نمی دانید که کدام سبک یا مدل را انتخاب کنید. اما اگر یک سبک کلی را در نظر داشته باشید می توانید نتیجه گیری کنید که کدام کارها را می توان و کدام ها را نمی توان برای دکور انجام داد. از سبک بوهمیا گرفته تا سبک صنعت گرا و تعدادی دیگر برای استایل و طراحی فضایی که در نظر دارید استفاده کنید.

در اینجا چند سبک محبوب دکوراسیون و چگونه به کاربردن آن ها معرفی شده است.

سبک صنعت گرا

آیا سبک طراحی کافی شاپ های مدرن و صنعتی شکل را می پسندید؟ پس از طرفداران سبک صنعت گرا هستید. اما باید گفت که این سبک از طراحی فقط مخصوص کافی شاپ نیست. از دیوار های آهنی شکل، آجری و چوب های نمایان در نمای این نوع از دکوراسیون استفاده می شود. با این طرح می توانید فضا را مدرن نگه دارید. می توایند از این سبک برای هر فضایی استفاده کنید اما برای آشپزخانه انتخاب بسیار خوبی است.

 

سبک بوهمیان

اگر به طبیعت علاقه دارید احتمالا این سبک را می پسندید. در این سبک از گیاهان و و وسایل طبیعی استفاده می شود تا یک طراحی مدرن ایجاد شود. این مدل از طراحی یکی از گرایش های طبیعت دوستی است. برای اجرای ین سبک شما باید از پراکندگی که در طبیعت می بینید الهام بگیرید و در عین حال نوعی نظم برای دکور ایجاد کنید. از رنگ های روشن استفاده کنید. با گذاشتن بالشتک و کوسن های متنوع بر روی هر مبل یا صندلی فضایی گرم و دلنشین ایجاد کنید.

 

سبک اسکاندیناوی

اگر زیاد از محصولات ایکیا خرید میکنید، پس خانه شما سبکی شبیه سبک اسکاندیناوی دارد. این گرایش به طور کلی مینیمال گرایانه است به دلیل شکل ملایم اشیا همه جا آرام و راحت به نظر می رسد. فضا در این سبک از دکور به نظر ساده اما شیک و مجلل می رسد. یکی از راه های اجرای این سبک این است که بیشتر از وسایل سفید و خاکتری در وسایل خانه استفاده کنید.

 

 

سبک  شابی شیک (کهنه ی شیک)

در این سبک به نظر می رسد که اساس خانه قدیمی و کهنه هستند و چندین ساله استفاده شده اند. امروزه خیلی از مغازه های فروش اسباب خانه، مبلمان یا وسایلی با ظاهری کهنه میفروشند. درنتیجه انتخاب این سبک به این معنا نیست که وسایل کهنه یا دست دو برای خانه بخرید. برای اجرای این سبک می توانید رنگی را  برای دیوار ها انتخاب کنید که سفید خاکستری باشد و ظاهر کهنه داشته باشد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : دکوراسیون , سبک زندگی
ارسال دیدگاه

قبول سفارش دوخت لباس مجلسی و مانتو فروش انواع لباس شب ترک