خرید لباس عروس

از کجا لباس عروس بخرم؟

از کجا لباس عروس بخرم؟

 

خرید لباس عروس دغدغه هر عروس و دامادی است. همه دوست دارند بهتر ظاهر و بهترین لباس را در مهم ترین شب زندگیشان یعنی شب عروسیشان داشته باشند.

مزون ها و فروشگاه های بسیاری هستند که می توانید لباس عروس خود را از آن ها بخرید. اما همه ی آن ها معتبر نیستند و از پارچه های باکیفیت استفاده نمی کنند.

 

از کجا لباس عروس بخرم
مزون لباس عروس تهران

 

از کجا لباس عروس بخرم

 

 

لباس عروس مدل های بسیار متنوعی دارد. برخی از آن ها عبارتند از: پرنسسی، آستین دار، پفی، راسته، ساده، گیپور و… که در هر کدام از آن ها نوع دوخت بسیار مهم بوده و در زیبایی لباس عروس موثر می باشد.

 

از کجا لباس عروس بخرم

 

 

از کجا لباس عروس بخرم

 

قیمت لباس های عروس باتوجه به فروشگاه و مزون و همچنین نوع مدل و پارچه ای که از آن استفاده می شود، متفاوت است.

برخی از مدل های لوکس و زیبا قیمت های بسیار بالایی دارند که در این شرایط اجاره لباس هم می تواند گزینه مناسبی باشد.

 

از کجا لباس عروس بخرم
جذاب ترین لباس عروس های شنل دار

 

از کجا لباس عروس بخرم
از کجا لباس عروس بخرم

 

شما علاوه بر اینکه می توانید از لباس عروس های آماده در مزون های استفاده کرده و آن ها را بخرید، لباس مورد نظرتان را برای دوخت به آن ها سفارش دهید.

سفارش لباس عروس به مزون های دوخت باعث می شود، لباسی که می پوشید دقیقا مطابق با سلیقه و اندام شما باشد. وقتی لباس عروس خود را می دوزید می توانید از پارچه های باکیفیت تر و با دوام بیشتر استفاده کنید.

اما دوخت لباس عروس ممکن هزینه بیشتری از خرید لباس عروس را برایتان به همراه داشته باشد.

 

مدل های لباس عروس

 

از کجا لباس عروس بخرم

 

از کجا لباس عروس بخرم

 

از کجا لباس عروس بخرم

 

 

 

 

 

از کجا لباس عروس بخرم

  از کجا لباس عروس بخرم

  از کجا لباس عروس بخرم

از کجا لباس عروس بخرم

از کجا لباس عروس بخرم

از کجا لباس عروس بخرم

از کجا لباس عروس بخرم

از کجا لباس عروس بخرم

 

 

از کجا لباس عروس بخرم

لباس فرمالیته عروس

از کجا لباس عروس بخرم

از کجا لباس عروس بخرم

    از کجا لباس عروس بخرم

از کجا لباس عروس بخرم

از کجا لباس عروس بخرم

از کجا لباس عروس بخرم
از کجا لباس عروس بخرم

 

 

لباس عروس رو می خواید کرایه کنید؟

 

اگر می خواهید لباس عروس را کرایه کنید، می توانید مطمئن باشید در یک شب، سنگ ها کنده نمی شوند و اتفاقی نمی افتد.

ولی اگر قصد دارید لباس را بخرید، حتما مجبور خواهید بود بعد از مراسم آن را به اتوشویی بدهید که در این صورت احتمالا در اولین تماس با آب، بیشتر سنگ ها و حتی گیپور کنده می شود و لباس خراب خواهد شد، بنابراین، از خیاط بخواهید آنها را با نخ نامرئی به لباس بدوزد، حتی اگر مجبور باشید هزینه بیشتری بپردازید، به اینکه لباستان بعد از شستشو همچنان زیبا بماند، می ارزد. یاد تان باشد، از خیاط بخواهید برای انتخاب گیپور از خود تان نظر بخواهد.

 

 

نکته هایی راجع به کرایه کردن لباس عروس👇:

پارچه لباستان را براق انتخاب نکنید و سعی کنید روی آن از حریر استفاده شده باشد، زیرا، زیباتر خواهد بود و شما را لاغرتر نشان خواهد داد. حد اقل ۲ بار برای پرو لباس به مزون بروید. مراسم عروسی شما یک بار اتفاق می افتد و حتما دلتان می خواهد در آن شب بدرخشید، بنابراین همان اول سنگ خود را با خیاط وا بکنید و اجازه ندهید نظرش را برای راحت شدن کارش به شما تحمیل کند و اگر عیب و ایرادی در لباس می بینید با قاطعیت بخواهید آن را اصلاح کند و تحت تاثیر رفتار و نشان دادن دلخوری اش قرار نگیرید.

 

وقتی لباس عروستان را سفارش می دهید: به فکر شنل هم باشید و ترجیحا آن را بلندتر انتخاب کنید تا کوتاه به نظر نرسید. یک سنگ دوزی ظریف روی لبه کلاه شنل نیز زیبایی آن را چند برابر خواهد کرد.

 

اگر هوا سرد است، می توانید یک کت از جنس لباس عروس هم سفارش دهید تا وقتی برای عکاسی در فضای بیرون و یا باغ هستید، سرما نخورید.

 

لباس های پرنسسی بیشتر برای عروس های قد بلند مناسب اند، چون، دامن و پایین تنه این لباس ها خیلی پف دار است و ناخواسته قد شما را کوتاه تر جلوه می دهد.

بنابراین، اگر شما اندامی ریزه دارید یا قدتان چندان بلند نیست، بهتر است به کمک صاحب مزون به دنبال مدل هایی بگردید که به اندام شما بیاید. اگر خیلی ظریف و کوچک هستید، در لباس عروس های حجیم و پف دار گم خواهید شد. اگر ریزه و چندان قد بلند نیستید، لباس عروس های بلند ماکسی و مدل ماهی شما را قد بلند تر نشان میدهد. خریدن و اجاره لباس عروس ذوق و سلیقه و حوصله می خواهد، با یک انرژی مثبت زیاد. باید برای این کار وقت بگذارید.

 

مطمئن باشید که پشیمان نمی شوید. چون اولین و آخرین باری است که لباس عروسی خود را می پوشید و دیگر تکرار شدنی نیست. پف دار ترین و دنباله دار ترین لباس هایی راکه در عمرتان دیده اید پرو کنید. شاید لباس عروسی که مد نظر شماست و در ایده آل های شما درج شده است، همان لباسی باشد که فکرش را هم نمی کنید.

توصیه ما این است که، با یکی از دخترهای خانواده به خرید لباس عروس بروید نه با داماد. مردها معمولا حال و حوصله خرید ندارند. مطمئن باشید وقتی شما لباس عروس سوم را امتحان می کنید، برای اینکه از این خرید کسل کننده خلاص شوند به شما خواهند گفت : این لباس بهترین لباس است. اما اگر سر فرصت و حوصله لباس عروسی دلخواهتان را انتخاب کردید، می توانید همسرآینده تان را سورپرایز کنید.

 

به بالاتنه لباس عروسی که می خواهید بپوشید خوب دقت کنید. بالاتنه های خیلی تنگ ممکن است تن شما را بزرگ نشان بدهند و این برای مراسم عروسیتان چندان جالب نیست. سفیدی لباس عروسی به اندازه کافی شما را مرکز توجه قرار میدهد. لزومی ندارد زیاده روی کنید و خودتان را برای به یاد ماندنی شدن و ماندگارتر شدن به زحمت زیادی بیندازید، و مدل های فوق العاده را انتخاب کنید .

لباس عروسی که روی مانکن زیباست دلیلی ندارد روی تن شما هم زیبا به نظر بیاید.

نکات قوت و ضعف اندام شما بهترین راهنما برای انتخاب لباس عروسی ایده ال شماست.

می توانید با کمک یک خیاط ماهر لباسی را بدوزید که برای اندام شما ایده آل باشد .

لباس عروسی ایده آل شما حتما وجود دارد. مهم این است که شما بتوانید آن را با حوصله پیدا کنید. از سالیان دور در ذهن بیشتر ما لباس عروس سفید بوده است ولی خیلی هم به این قانون نا نوشته اعتماد نکنید، اگر سری به مزون های دوخت لباس عروس بزنید می بینید که بدتان نمی آید لباس عروس هایی با رنگ کرم، نباتی و حتی بژ سفارش دهید. بد نیست رنگ این لباس عروس ها را هم روی تن و پوست تان امتحان کنید شاید شما در یک لباس عروس کرم خیلی زیباتر از یک لباس عروس سفید به نظر برسید.

 

حتماً دقت کنید اگر لباس عروسی تان در این رنگها انتخاب می کنید، حتما باید تورتان را هم در همین هارمونی و توناژ رنگی انتخاب کنید.

 

اگر شما در فصل زمستان و پاییز قصد دارید مراسم عروسیتان را برگزار کنید، باید دور پوشیدن لباس عروس های دنباله دار را خط بکشید.

 

چون در این فصول هوا بارانی و برفی می شود، و شما حتما دوست ندارید با یک لباس عروس گلی وارد تالار شوید. لباس عروسی بدون دنباله برای این فصول مناسب ترند، ولی اگر باز هم تمایل دارید که این لباس عروس های دنباله دار را تن کنید، حداقل لباس های دنباله داری را برگزینید که میتوانید پارچه دنباله دار آن را جدا کنید، و هنگام رسیدن به سالن آن را دوباره به لباس عروستان وصل کنید. فقط همین امشب لباس عروسی در تن شماست، و قرار است سالها بعد لباس عروستان را که در آن شب به تن کرده اید، در فیلم و عکس های عروسیتان تماشا کنید.

ولی دقت کنید که، لباس عروسی را برگزینید که بعدا خجالت نکشید آن را به دیگران نشان دهید. برخی از مدل های لباس عروس سال های سال کهنه نمی شوند و همیشه زیبا هستند. بنابراین به سراغ انتخاب این مدل ها بروید.

 

 

منبع محتوا:👇

 

۱۳۶ مدل لباس عروس جدید و عکس های بسیار شیک برای سال ۲۰۲۰

 

 

 

 

مزون دوخت نایریکا جزء حرفه ای ترین  مزون های دوخت در تهران است. شما می توانید لباس عروس مورد نظرتان را زا مزون خریداری کنید. همچنین اگر تصمیم به دوخت لباس عروس دارید، آن را رد همین مزون می توانید سفارش دهید.

 

مزون دوخت لباس عروس تهران

درباره ی فاضله زنگنه

مطلب پیشنهادی

لباس عروس کره ای

مدل های لباس عروس کره ای زیبا و جدید

لباس عروس کره ای | آرایش و پوشاک به سبک کره ای بر دنیای مد حاکم است ، اما آیا می دانید که طراحان کره ای بعضی از رویایی ترین ها را رقم می زنند؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonهمین حالا یه وقت رزرو کن
ما به شما کمک میکنیم تا لباس رویایی تان محقق شود.به مزون تخصصی دوخت نایریکا خوش آمدید
+