دانستنی های مد و زیبایی

» دانستنی های مد » استایل چیست؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۲

 کد خبر: 17522
 100 بازدید

استایل چیست ؟

استایل چیست؟

هر آنچه در مورد استایل میدانید

استایل چیست؟

استایل  در کنار مد ، فشن ، ترند  جزو کلمات کلیدی دنیای مد هستند.ترکیبی از ظاهرهر فرد اعم از لباس ، کفش ، کیف ، اکسسوری ونوع حرکات بدن و حرف زدن و…تعین کننده استایل هر فرد است. استایل به عبارتی ، یک جور امضای بصری است .

استایل با توجه به تغییرات دنیای مد فصل به فصل در حال تغییر است .استایل و تیپ خاص خود را ابداع کنید و کمتر پیرو باشید .

برای داشتن یک استایل مناسب در درجه اول، باید به پاکیزگی و آراستگی خود توجه داشته باشید .به عنوان مثال فردی هر چقدر از لحاظ لباس و پوشش شیک و آراسته باشد ولی نظافت دهان و دندان را رعایت نکند و یا بوی بد عرق بدهد ناخود آگاه از جمع های مختلف ترد خواهد شد.

مسئله بعدی داشتن زبان بدن ، حرکات درست و به جا و نوع حرف زدن است .یک خانم و یا یک آقای خوش لباس، که استفاده از کلمات را بلد نباشند و یا رفتار درستی نداشته باشند در گروه افراد خوش استایل قرار نخواهند گرفت.همه ی این ها مانند زنجیر به هم متصل هستند.

سعی کنید برند و استایل خاص خود را داشته باشید تا در هر جمعی که قرار میگیرید بواسطه آن شناخته شوید.سعی کنید زیبا ترین بعد خود را نشان دهید.زمانی که ما از داشتن استایل مناسب صحبت می کنیم ، منظورمان فقط حضور در مجالس و مهمانی ها نیست گاهی اوقات شما برای حضور در یک مصاحبه کاری و یا مراسم سخنرانی نیز، باید تاثیر گذار باشید چه با رفتار چه با طرز پوشش مناسب.

استایل های مختلفی وجود دارد که تعدادی از آن ها عبارتند از:

استایل های کلاسیک (بیشتر تداعی کننده سادگی با رنگ های خنثی مانند طوسی ودر عین حال شیک وآرایش ساده و اکسسوری های کوچک )

 

استایل کلاسیک

 

استایل مجلسی (استفاده ازلباس های مجلسی، کیف و کفش مجلسی ،اکسسوری های طلا و جواهر ومروارید که نشان دهنده ی رسمی بودن و مجلسی بودن تیپ شما باشد.)

 

استایل مجلسی

 

استایل اسپرت (بیشتر کیف و کفش های ورزشی وکوله و یا کیف های بزرگ اسپرت  استفاده می شود دامن و شلوار های جین ولباس های چهار خانه و یا هودی های گشاد ، شلوارک های مختلف و…)

 

استایل اسپرت

 

استایل هنری (تلفیق هنر و سنت ،اکثرا لباس ها و مانتو ها گشاد و از الیاف طبیعی هستند ، شال های بلند ، رنگ در این سبک استایل حرف اول را می زند و اکسسوری های بزرگ و کوچک خاص که معرف این سبک خاص هست.

 

استایل هنری

 

استایل جسورانه ( لباسهای دارای فرم و ساختار غیر کلاسیک مثل فرم نامتقارن رنگای تند و تر کیبات نامتجانس ،مدل موهای غیر عادی و جالب ،اکسسوری های براق و بزرگ)

 

استایل جسورانه

 


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : دانستنی های مد

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند.

Notify of
avatar
wpDiscuz
قبول سفارش دوخت لباس مجلسی و مانتو فروش انواع لباس شب ترک