ارگانایزر

استفاده از ارگانایزر رنگ روشن در دکوراسیونی شاد

چطور فقط با استفاده از ارگانایزر دکوراسیونی خلاق به وجود بیاوریم؟

 

ارگانایزر

 

اگر عاشق رنگ های روشن هستید ، احتمالاً همیشه به دنبال راه هایی برای افزودن چیزهایی با رنگ جسورانه به خانه خود هستید. یک راه آسان برای اضافه کردن این رنگ ها به دکوراسیون خانه تان استفاده از ارگانایزر ها است.

این ایده ها نیز بسیار آسان هستند و معمولاً فقط یک بعدازظهر برای اجرای ایده ی استفاده از ارگانایزر طول می کشد. برای قشنگ تر کردن خانه تان می توانید چند ارگانایزر متفاوت و رنگی بخرید و بعضی از آن ها را رنگ یا نقاشی کنید.

در این مقاله می‌خواهیم به معرفی چند ارگانایزر و نحوه استفاده از آنها بپردازیم، برای دانستن نحوه استفاده از انواع آن ها ایده های جالب این مطلب را تا انتها بخوانید.

 

پارچه های رنگارنگ

یکی از ساده ترین راه ها برای  رنگ آمیزی فضای دکوراسیون شما ، پارچه های رنگارنگ در منزل هستند. می توانید از یک سبک پارچه های طرح دار مانند عکس بالا استفاده کنید. اینها به خوبی در گوشه و کنار آویزان می شوند. ایده دیگر این است که یک ارگانایزر پارچه ای با رنگ روشن را روی یک قفسه برای نگهداری از وسایل قرار دهید.

اینها همچنین به هر سبکی و رنگی که می توانید تصور کنید ، می آیند ، بنابراین حتماً یک ارگانایزر  پارچه ای در منزل وجود دارد که متناسب با سلیقه شما باشد. برای یک سبک جالب و هنری تر ، یکی از آن ها را با الگوی روشن امتحان کنید. یک  ارگانایزر به رنگ روشن می تواند به خوبی در فضاهای سنتی استفاده شود.

 

قفسه های رنگارنگ

 

ارگانایزر
ایده دیگر انتخاب گزینه قفسه بندی رنگارنگ ، مانند عکس بالا است. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم می توانید با استفاده از ارگانایزر جعبه ای و پارچه این ظاهر را بدست آورید. همچنین ، می توانید از قفسه های چوبی استفاده کنید و آن ها را رنگ آمیزی کنید.

در عکس بالا می بینید که چگونه یک قفسه بندی رنگارنگ با بقیه وسایل فضایی جالب و هنری پیش را به وجود آورده است. به همین سادگی شما یک سیستم قفسه بندی رنگارنگ را در خانه تان به وجود آورده اید. این ارگانایزرها با وسایلی مانند گلدان، قاب عکس یا مجسمه به راحتی هماهنگ می شوند.

 

استفاده از ارگانایزر چوبی در هر جایی از خانه

 

ارگانایزر