دوشنبه , دی ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / مطالب خواندنی / سبک زندگی / دکوراسیون / استفاده از ارگانایزر رنگ روشن در دکوراسیونی شاد
ارگانایزر

استفاده از ارگانایزر رنگ روشن در دکوراسیونی شاد

چطور فقط با استفاده از ارگانایزر دکوراسیونی خلاق به وجود بیاوریم؟

 

ارگانایزر

 

اگر عاشق رنگ های روشن هستید ، احتمالاً همیشه به دنبال راه هایی برای افزودن چیزهایی با رنگ جسورانه به خانه خود هستید. یک راه آسان برای اضافه کردن این رنگ ها به دکوراسیون خانه تان استفاده از ارگانایزر ها است.

این ایده ها نیز بسیار آسان هستند و معمولاً فقط یک بعدازظهر برای اجرای ایده ی استفاده از ارگانایزر طول می کشد. برای قشنگ تر کردن خانه تان می توانید چند ارگانایزر متفاوت و رنگی بخرید و بعضی از آن ها را رنگ یا نقاشی کنید.

در این مقاله می‌خواهیم به معرفی چند ارگانایزر و نحوه استفاده از آنها بپردازیم، برای دانستن نحوه استفاده از انواع آن ها ایده های جالب این مطلب را تا انتها بخوانید.

 

پارچه های رنگارنگ

یکی از ساده ترین راه ها برای  رنگ آمیزی فضای دکوراسیون شما ، پارچه های رنگارنگ در منزل هستند. می توانید از یک سبک پارچه های طرح دار مانند عکس بالا استفاده کنید. اینها به خوبی در گوشه و کنار آویزان می شوند. ایده دیگر این است که یک ارگانایزر پارچه ای با رنگ روشن را روی یک قفسه برای نگهداری از وسایل قرار دهید.

اینها همچنین به هر سبکی و رنگی که می توانید تصور کنید ، می آیند ، بنابراین حتماً یک ارگانایزر  پارچه ای در منزل وجود دارد که متناسب با سلیقه شما باشد. برای یک سبک جالب و هنری تر ، یکی از آن ها را با الگوی روشن امتحان کنید. یک  ارگانایزر به رنگ روشن می تواند به خوبی در فضاهای سنتی استفاده شود.

 

قفسه های رنگارنگ

 

ارگانایزر
ایده دیگر انتخاب گزینه قفسه بندی رنگارنگ ، مانند عکس بالا است. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم می توانید با استفاده از ارگانایزر جعبه ای و پارچه این ظاهر را بدست آورید. همچنین ، می توانید از قفسه های چوبی استفاده کنید و آن ها را رنگ آمیزی کنید.

در عکس بالا می بینید که چگونه یک قفسه بندی رنگارنگ با بقیه وسایل فضایی جالب و هنری پیش را به وجود آورده است. به همین سادگی شما یک سیستم قفسه بندی رنگارنگ را در خانه تان به وجود آورده اید. این ارگانایزرها با وسایلی مانند گلدان، قاب عکس یا مجسمه به راحتی هماهنگ می شوند.

 

استفاده از ارگانایزر چوبی در هر جایی از خانه

 

ارگانایزر

 

از این ارگانایزر ها به راحتی می توانید در هر قسمتی از خانه و هر نوع دکوراسیونی به صورت خلاقانه استفاده کنید و وسایل متعددی در آنها بگذارید و همچنین می توانید این جعبه های چوبی را یک دست به رنگ روشن در آورید یا می توان آنها را با رنگ دکوراسیون خانه مثلا با رنگ مبل در پذیرایی ست کرد.

 

سطل های رنگارنگ

 

ارگانایزر
نمونه دیگر ارگانایزرها سطل های پلاستیکی هستند و آن  را به راحتی  می توان در یک سبک رنگارنگ استفاده کرد. در عکس بالا می بینید که چگونه برخی سطل های رنگارنگ به اتاق کودک اضافه شدند و جلوه ای بامزه را در آن به وجود آوردند. سطل ها با هماهنگی فرش های رنگارنگ فضایی بسیار شاد را برای کودکان شما به وجود می آورند.

از این ارگانایزر ها در اتاق کودک میتوان برای نگهداری اسباب بازی، وسایل و لباس های کودک تان استفاده کنید. اگر مایل باشید می توانید، رنگ های این سطل های پلاستیکی را به رنگ روشن و یکدست انتخاب کنید.

 روش های مختلفی برای چیدمان این سطل های پلاستیکی وجود دارد. شما می توانید آنها را درون یک کمد چوبی بچینید یا مانند عکس بالا آنها را روی هم قرار دهید. اگر تهیه کمد و یا جایی برای نگهداری از این سطل های پلاستیکی برای شما سخت است می توانید ان ها را فقط در گوشه ای از اتاق قرار دهید ووسایل تان را درون آن ها بریزید. همچنین می توان آن ها را روی دیوار نصب کرد.

درباره ی فاطمه میررستمی

مطلب پیشنهادی

پرده خانه

اصول اساسی در انتخاب پرده خانه

این مقاله را بخوانید و با اصول انتخاب پرده در دکوراسیون داخلی منزل آشنا شوید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of