پنجشنبه , بهمن ۳ ۱۳۹۸
خانه / مطالب خواندنی / سبک زندگی / خانه داری / تاثیر طبقه های چوبی در دکوراسیون خانه و محل کار

تاثیر طبقه های چوبی در دکوراسیون خانه و محل کار

استفاده از طبقه های چوبی

 

تغییر دکور خانه و یا فضای کار یکی از کارهای لذت بخشی است که با انجام آن می توان نسبت به فضایی که در آن زندگی یا کار میکنیم، حس بهتری داشته باشیم. امروزه با استفاده از ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فرد وسایل مخصوص دکوراسیون می توان تغییرات درست و کاربردی ایجاد کرد.

در این بخش از  مقاله های دکوراسیونی شما را با کاربرد طبقه های چوبی در اندازه و ابعاد و جایگاه های مختلف آشنا می سازیم.

 

استفاده از طبقات در آشپزخانه

 

 

می توانید از طبقات چوبی بر روی دیوارهای آشپزخانه که خالی از کابینت هستند استفاده کنید و تعدادی از ظروف یا کتاب های آشپزی را بر روی آن ها قرار دهید.

 

طبقات چوبی در گوشه یا کنج

 

 

 

در گوشه یا کنجی از خانه که فضای کافی وجود دارد، می توانید چند طبقه چوبی را همانطور که در شکل بالا مشاهده می کنید قرار دهید و دکوری زیبا در منزل یا محل کار ایجاد کنید.

 

گلدان ها و طبقات

 

دکور

 

اگر به داشتن گلدان های زیادی علاقه دارید اما فضای کافی برای آنها نیست اصلا نگران نباشید، می توانید با قرار دادن چند طبقه چوبی بر روی دیوار گلدان های متنوعی و به هر تعداد که دوست دارید (متناسب با فضای موجود) داشته باشید.

 

فضای خالی در دیوار

 

دکور

 

گاهی در یک قسمت از پذیرایی فضای خالی به شکل یک فرورفتگی وجود دارد. می توانید با استفاده از چند طبقه چوبی یک دکور و یا کتابخانه زیبا و کاربردی برای خود داشته باشید.

 

دکور

 

برای استفاده از طبقات چوبی به این نکته دقت داشته باشید که این طبقات باید در یک فضای خالی نصب شوند تا باعث زیبایی در فضای خانه یا کار شوند. برای ایجاد کردن تغییرات دکوراسیونی نیازی به هزینه زیاد نیست بلکه با داشتن چند ایده کاربردی و فکر شده می توان بهترین تغییرات را ایجاد کرد.

 

درباره ی سارا مویدی

مطلب پیشنهادی

تمیز کردن خانه

میز کردن خانه در کمترین زمان ممکن (بخش دوم)

در قسمت دوم این مقاله می‌خواهیم به بررسی نحوه ی تمیز کردن کاربردی و سریع آشپزخانه بپردازیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of