تاثیر طبقه های چوبی در دکوراسیون خانه و محل کار

استفاده از طبقه های چوبی

 

تغییر دکور خانه و یا فضای کار یکی از کارهای لذت بخشی است که با انجام آن می توان نسبت به فضایی که در آن زندگی یا کار میکنیم، حس بهتری داشته باشیم. امروزه با استفاده از ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فرد وسایل مخصوص دکوراسیون می توان تغییرات درست و کاربردی ایجاد کرد.

در این بخش از  مقاله های دکوراسیونی شما را با کاربرد طبقه های چوبی در اندازه و ابعاد و جایگاه های مختلف آشنا می سازیم.

 

استفاده از طبقات در آشپزخانه

 

 

می توانید از طبقات چوبی بر روی دیوارهای آشپزخانه که خالی از کابینت هستند استفاده کنید و تعدادی از ظروف یا کتاب های آشپزی را بر روی آن ها قرار دهید.

 

طبقات چوبی در گوشه یا کنج

 

 

 

در گوشه یا کنجی از خانه که فضای کافی وجود دارد، می توانید چند طبقه چوبی را همانطور که در شکل بالا مشاهده می کنید قرار دهید و دکوری زیبا در منزل یا محل کار ایجاد کنید.

 

گلدان ها و طبقات

 

دکور

 

اگر به داشتن گلدان های زیادی علاقه دارید اما فضای کافی برای آنها نیست اصلا نگران نباشید، می توانید با قرار دادن چند طبقه چوبی بر روی دیوار گلدان های متنوعی و به هر تعداد که دوست دارید (متناسب با فضای موجود) داشته باشید.

 

فضای خالی در دیوار

 

دکور

 

گاهی در یک قسمت از پذیرایی فضای خالی به شکل یک فرورفتگی وجود دارد. می توانید با استفاده از چند طبقه چوبی یک دکور و یا کتابخانه زیبا و کاربردی برای خود داشته باشید.

 

دکور

 

برای استفاده از طبقات چوبی به این نکته دقت داشته باشید که این طبقات باید در یک فضای خالی نصب شوند تا باعث زیبایی در فضای خانه یا کار شوند. برای ایجاد کردن تغییرات دکوراسیونی نیازی به هزینه زیاد نیست بلکه با داشتن چند ایده کاربردی و فکر شده می توان بهترین تغییرات را ایجاد کرد.

 

مزون دوخت لباس عروس تهران

درباره ی سارا مویدی

مطلب پیشنهادی

اصول خانه داری

ترفند هایی که هرخانم خانه دار باید بداند!!!

اصول خانه داری برای همه!

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonهمین حالا یه وقت رزرو کن
ما به شما کمک میکنیم تا لباس رویایی تان محقق شود.به مزون تخصصی دوخت نایریکا خوش آمدید
+