همسر کنترل گر

نشانه های خطرناک یک همسر کنترل گر را بشناسید

زندگی با همسر کنترل گر 

 

همسر کنترل گر

 

زندگی با یک همسر کنترل گر می‌تواند واقعاً دشوار و سخت باشد، شما دائما باید در برابر هر کاری که انجام می دهید به او پاسخ دهید، شاید در اوایل رابطه این کار شیرین باشد و شما فکر کنید که دارد به شما اهمیت و توجه نشان می‌دهد. بعضی از افراد ممکن است به اشتباه فکر کنند که کارهای همسر کنترل گرشان از روی عشق و محبت است ولی به مرور زمان این کارها برای شما ناراحتی و عصبانیت به وجود می‌آورد.

در این مقاله می خواهیم به شما توضیح دهیم که چطور می توانید یک همسر کنترل گر  را شناسایی کنید؟ فرق همسر متعادل و دلسوز با یک همسر کنترل گر چیست؟ با ما تا آخر مقاله همراه باشید تا جواب این سوالات خود را دریافت کنید.

 

علائم یک همسر کنترل گر

 

همسر کنترل گر

 

شما باید تفاوت بین یک همسر کنترل کننده و کسی را که واقعاً دلش برای شما تنگ شده باشد را درک کنید. کسی که واقعاً دلش برای شما تنگ شده، می خواهد در طول روز با شما صحبت کند ، اغلب به شما پیام می دهد و هر وقت ممکن باشد با شما تماس تلفنی می گیرد.

اما همسر کنترل گر حال شما را می پرسد با شما تماس می گیرد به شما پیام می‌دهد ولی این کارش برای کنترل کردن شما و اطمینان از اینکه شما را دارد است.

 

رفتار یک همسر دلسوز

 

همسر کنترل گر

 

یک شریک دلسوز هنگامی که مشغول کار هستید یا در کنار دوستانان هستید ، به شما این فضا را می دهد که کارتان را انجام دهید و مزاحم شما نمی شود. اما یک همسر کنترل گر هنگامی که احساس کند در موقعیتی هستید که رابطه را تهدید می کند ، بیشتر پیام و زنگ میزند.

در واقع می‌توان گفت این رفتارهایش از این نشأت می گیرد که از رابطه خودش با شما مطمئن نیست و همیشه در شک و تردید است و دائم می ترسد شما را از دست بدهد. بنابراین همیشه سعی می‌کند بفهمد که آیا شما  او را دوست دارید و هنوز قلبتان با او هست یا خیر؟

 

نقش همسر کنترل گر در ارتباط  شما با خانواده و دوستان

 

همسر کنترل گر

 

زندگی با یک همسر کنترل گر باعث می شود بعد از مدتی رابطه شما با خانواده و دوستانتان کمتر شود زیرا او دوست دارد شما فقط با او در ارتباط باشید، بنابراین وقتی که بخواهید با دوستان یا خانواده تان ارتباط برقرار کنید او ناراحت می شود و شما برای اینکه او را ناراحت نکنید کمتر با آنها ارتباط برقرار کنید.

 

آنها از شما زیاد انتقاد می کنند

 

همسر کنترل گر
یک شریک کنترل کننده به شما انتقاد زیادی خواهد کرد. این انتقاد ها می تواند به اندازه نوشیدن یک لیوان چای و یا انتخاب شغلی باشد اکثر انتقادهای آن ها به جای اینکه برای شما مفید باشند به شما صدمه زیادی وارد می‌کنند. در زندگی با آن ها ممکن است اعتماد به نفستان را از دست دهید.

اگر شریک زندگی شما کنترل گر باشد ، این انتقادها معمولاً بعد از اینکه مدتی در کنار هم بودید ، شروع می شوند ، به احتمال زیاد انتقاد های آن ها پس از پایان ماه عسل و بعد از اطمینان از اینکه آنها را دوست دارید و نمی توانید آنها را به راحتی رها کنید آغاز می شوند.

این انتقادها همچنین می تواند به شکل شوخی یا در مورد چیزهایی باشند که می دانند شما نسبت به آنها حساس هستید.

 

در مقابل ، یک همسر متعادل دائم در حال تلاش برای بهبود زندگی و عزت نفس شریک زندگی خود است.آن ها سعی می‌کنند اگر در زندگی برای شما انتقاد داشته باشد آن را به صورت سالم و با شیوه صحیح بیان کنند به طوری که سازنده باشد تا مخرب.