بهترین روش شناسایی همسر خودشیفته 

همسر خودشیفته چه خصوصیات اخلاقی و رفتاری دارد؟

 

عشق

 

زندگی کردن با یک همسر خودشیفته نمی تواند خیلی خوب و شیرین باشد. این افراد در همه زمینه های زندگی شما تاثیر منفی می گذارند. یک همسر خودشیفته می تواند در توانایی شما برای تمرکز در کار تا سلامت عاطفی و جسمی شما تاثیر بد بگذارد.

شما باید بدانید که آیا شریک زندگی شما واقعاً خودشیفته است؟ یا فقط بیش از حد اعتماد به نفس دارد؟ و حتی مشکل پیچیده تر  است و شما علائم آزاردهنده او را جزء عشق می دانید.

در این مقاله می خواهیم به سراغ علائمی برویم که نشان می‌دهد همسر شما خود شیفته است. معمولا اگر همسر شما ۴ یا ۵ مورد از این علائم را دارد خود شیفته محسوب می شود. برای دانستن این نکات با ما همراه باشید.

 

علائم یک همسر خودشیفته

 

۱.در رابطه همه چیز به نظر آن ها بستگی دارد

 

انسان های خود شیفته نیاز مداوم به توجه دارند و اگر این نیاز برآورده نشود می توانید انتظار ناراحتی و خشم آن ها را داشته باشید. در ارتباط بودن با انسان های خود شیفته  به این معنی است که نه تنها آن ها همیشه از خودشان حرف می زنند بلکه هر تصمیم ، نظر ، اندیشه ، هدف و انتخابی در زندگی مشترک با آن هاست و این را حق خودشان می دانند.

انسان های خود شیفته واقعاً معتقد است که جهان به دور آنها می چرخد و حق دارند که توجه و تحسین مداوم و بیش از حد داشته باشند. و و هر چیزی را که می خواهند باید داشته باشند.

 

۲. آن ها در شروع رابطه بسیار جذاب هستند

 

عشق

 

در هنگام ملاقات با این افراد احساس بسیار خوبی دارید و فکر می کنید بهترین و جذاب ترین آدمی که روی کره زمین تا به حال دیده اید این فرد است و با محبت و چاپلوسی آن ها برخورد می کنید.

در مواجه با این افراد شما خود را خوش شانس ترین فرد روی کره زمین می دانید و با خودتان فکر می کنید “چطور اینقدر خوش شانس شدم؟” و “آیا این شخص واقعی است؟” انسان های خودشیفته مهارت خاصی در جذب افراد دارد و معمولاً به هرچه را بخواهند دست پیدا می‌کنند.

 

۳. چند شخصیتی افراد خود شیفته

 

جذابیت و جذابیتی که در شروع رابطه با افراد خودشیفته تجربه شده است برای همیشه دوام نخواهد داشت. ممکن است روزها ، هفته ها ، ماهها یا در برخی موارد تا یک سال طول بکشد. بعد از مدتی که از شروع رابطه گذشت دیگر او همان فرد جذاب اول رابطه نیست و گاهی اوقات ممکن است به شخصیتی غیر قابل باور و تحمل تبدیل شود.

درزندگی با یک همسر خود شیفته یک دقیقه احساس می کنید در پرتوی خورشید در حال تابش بر روی  آب هستید ،یک لحظه احساس می کنید در وسط یک طوفان وحشتناک و ترسناک قرار دارید.

۴- بی توجهی همسر خودشیفته

 

عشق

افرادی که تمایل به خودشیفتگی دارند ، بی توجهی به قانون، نظرات و اعتقادات افراد دیگر را نشان می دهند.

افراد خود شیفته ممکن است در زندگی شان به طور مرتب کارهایی مثل قرض گرفتن پول و پس ندادن، شکست وعده و قول و غیره را انجام دهند آن ها همچنین ممکن است در مورد این کارهایشان اصلا احساس پشیمانی نکنند.

 

۵.عزت نفس و شجاعت کاذب

 

افراد خودشیفته معمولاً روابط بسیار کمی دارند و اجازه نمی‌دهند افراد به راحتی وارد حریم آن ها شوند به همین دلیل  آنها سطح بسیار بالایی از عزت نفس و شجاعت کاذب را به تصویر می کشند.

 

۶. عدم وجود حس مسئولیت پذیری

 

افراد خودشیفته مسئولیت پذیر نیستند و وقتی اتفاق می‌افتد به راحتی خود را کنار می کشند و هر از گونه احساس گناه سرزنش و غیره خود را مبرا می‌دانند.