دانستنی های مد و زیبایی

» چهره های خارجی » بیوگرافی وعکس هایی از سلنا گومز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۰

 کد خبر: 15118
 404 بازدید

بیوگرافی وعکس هایی از سلنا گومز

بیوگرافی وعکس هایی از سلنا گومز   سلنا مری گومز، در۳۱ تیر سال ۱۳۷۱ در گرند پریری تگزاس در آمریکا بدنیا آمد.مادر او اصلیتی ایتالیای و پدرش اصلیتی مکزیکی دارد.وقتی سلنا ۵ ساله بود مادر و پدرش از هم جدا شدند.مادر سلنا در سال ۲۰۰۶ با شخصی به نام برایان تیفی ازدواج کرد و حاصل […]

بیوگرافی وعکس هایی از سلنا گومز

 

سلنا مری گومز، در۳۱ تیر سال ۱۳۷۱ در گرند پریری تگزاس در آمریکا بدنیا آمد.مادر او اصلیتی ایتالیای و پدرش اصلیتی مکزیکی دارد.وقتی سلنا ۵ ساله بود مادر و پدرش از هم جدا شدند.مادر سلنا در سال ۲۰۰۶ با شخصی به نام برایان تیفی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو خواهر و یک برادر ناتنی برای سلنا بود.اولین ایفای نقش او در سن ۱۰ سالگی و برای سریال بارنی و دوستان بود.بازی در سریال کمدی جادو گران محله ویرلی او را به شهرت رسانید. اولین فیلم او نیز در سال۲۰۰۳ در فیلم بچه های جاسوس۳ بود.

اولین تجربه خوانندگی او در سن ۱۶ سالگی و برای سریال جادو گران محله ویرلی بود.اولین آلبوم خود را با گروه اختصاصی اش به نام سلنا گومز و سین که در بین ۲۰۰ آلبوم داغ رتبه ۹ را به خود اختصاص داد منتشر کرد. اولین رابطه عاشقانه سلنا با نیک جوناس که بازیگر و خواننده بود شروع شد و این رابطه بیشتر از دو سال دوام پیدا نکرد او بعد از جدایی از نیک چند ماهی با تیلور لاتنر ، مدل و بازیگر آمریکایی وارد رابطه شد.پرهیاهو ترین رابطه اش با جاستین بیبر کانادایی بود که پس از سه سال سر انجام به جدایی ختم شد. برند لباس خود را با نام << خیالپردازی با صدای بلند >> در سال ۱۳۸۸ و برند عطر خود را در سال ۱۳۹۱ راه اندازی کرد.

سلنا گومز در سال ۲۰۱۵ به‌طور رسمی در مورد بیماری لوپوس که بابت آن تحت شیمی در مانی قرار گرفته بود را تأیید کرد. به دلیل عوارض ناشی از این بیماری او در سال ۲۰۱۷ مجبور به پیوند کلیه شد که اهدا کننده کلیه دوست صمیمی سلنه به نام فرانسیا رائیسا بود. سلنا در سن ۱۶ سالگی به دلیل کمک های بشر دوستانه اش و شهرت جهانی اش سفیر یونیسف شد واولین سفر کاری او سفر به غنا برای کمک به کودکان غنایی بوده است.

در اینجا عکسها و استایل های متفاوتی از سلنا گومز را برای شما گرد آوری کرده ایم:

 

سلنا گومز با تیپ زیبا روی فرش قرمز

 

سلنا گومز خواننده و بازیگر آمریکایی

 

سلنا گومز در لباس مجلسی سفید

 

سلنا گومز در لباس مجلسی زیبا

 

سلنا گومز در فرش قرمز

 

سلنا گومز بازیگر و خواننده آمریکایی

 

سلنا گومزدر لباس صورتی کوتاه زیبا

 

سلنا گومز با استایل زیبا روی فرش قرمز

 

سلنا گومز با استایل زیبا

 

سلنا گومز روی فرش قرمز

 

سلنا گومز با تیپ قرمز زیبا

 

 


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : چهره های خارجی

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند.

Notify of
avatar
wpDiscuz
مزون دوخت لباس عروس، نامزدی و مجلسی آموزش تخصصی دوخت لباس