شارلیز ترون

بیوگرافی و جدید ترین عکس های اینستاگرامی شارلیز ترون

زندگی جالب شارلیز ترون

 

شارلیز ترون

 

شارلیز ترون بازیگر محبوب هالیوود در سال ۱۹۷۵ در آفریقای جنوبی به دنیا آمد، در سال ۱۹۹۱ پدرش که به یک الکلی تبدیل شده بود به  همسرش و  شارلیز حمله کرده و قصد کتک زدن ان ها را داشت که مادر شارلیز در دفاع از خود به او شلیک کرد و به قتل رساند.  دادگاه مادرش را تبرئه کرد و او را بی گناه دانست او یک برادر ناتنی نیز دارد. او موهایی بلوند، چهره بسیار زیبا و قدی بلند با ۱۷۷ سانتی متر دارد.

 

مدل لباس و رقص باله

 

شارلیز ترون

 

پدر و مادر او اصالتی آفریقایی ندارند و شارلیز  یک دورگه آلمانی، فرانسوی است که مادرش آلمانی و پدرش فرانسوی می باشد. پدرش در آفریقای جنوبی یک شرکت ساختمانی داشت. بعد از یک سال از فوت پدرش او در سن ۱۶ سالگی به ایتالیا مرکز مد جهان رفت تا یک مدل لباس شود.

 

شارلیز ترون

 

او در سن ۱۷ سالگی تصمیم گرفت رویای دوران کودکی اش یعنی رقص باله را ادامه دهد به همین دلیل به نیویورک مهاجرت کرد و در آنجا شروع به تمرین و یادگیری رقص باله کرد ولی بخت با او یار نبود و در حین تمرین برای رقص باله آسیب دید و دیگر نتوانست آن را ادامه دهد.

 

شروع بازیگری 

 

شارلیز ترون

 

بعد از اینکه دیگر نتوانست رقص باله را ادامه دهد تصمیم گرفت به لس آنجلس نقل مکان کند. شارلیز برای پرداخت پیش پرداخت خانه‌اش به بانک رفت تا چکی که مادرش برای کمک به او داده بود را پاس کند ولی کارمند بانک از این کار سر باز زد و او شروع به داد و فریاد کرد در این حال استعداد یابی به نام جان کراسبی در نزدیکی او بود که استعداد بازیگری او را کشف کرد و او را به مدرسه بازیگری فرستاد شارلیز اولین نقشش را در سال ۱۹۹۵ ایفا کرد.

 

زندگی شخصی

 

شارلیز ترون