بیو گرافی و عکس هایی از استایل های متفاوت کیتی پری

بیو گرافی کیتی پری

 

کیتی پری یا همان کاترین الیزابت هاتسن، ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴در کالیفرنیا و در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد. او با گوش دادن به موسیقی مذهبی و آواز خواندن در کلیسا رشد کرد.

کاترین فارغ التحصیل آکادمی موسیقی غرب است و علاوه بر خوانندگی ترانه سرا و بازیگر نیز می باشد. پری در سال اول دبیرستان حرفه‌ی موسیقی را با نام کتی هادسون و با انتشار آلبومی با همین نام (کتی هادسون) آغاز کرد که مورد استقبال، قرار نگرفت. او پس از امضای قرارداد با کپیتول موزیک گروپ نام هنری کِیتی پری را برگزید.

او با تک‌آهنگ اینترنتی خود به نام «Ur So Gay» در سال ۲۰۰۷ و بعد از آن با تک‌آهنگ «I Kissed a Girl» (دختری را بوسیدم) در سال ۲۰۰۸ و سپس با ترانه «Hot n Cold» در همان سال به دنیای شهرت قدم گذاشت.

 

 

 استایل های متفاوت از کیتی پری

 

کیتی پری۱

 

کیتی پری۲

 

کیتی پری بطور مشترک با گروه ماتریکس آلبومی را ضبط کرد که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. تک‌آهنگ‌های «دختران کالیفرنیا»، «رویای نوجوانی»، «آتش‌بازی»، «ئی.تی.» و «آخرین شب جمعه (تی‌جی‌آی‌اف)» از آلبوم سوم وی یعنی رویای نوجوانی در فهرست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد به رتبه اول دست یافتند.

 

کیتی پری۳

 

آلبوم چهارم پری با نام منشور در سال۲۰۱۳ روانهٔ بازار شد که شامل آهنگ‌های «غرش» و «اسب تیره» با رتبهٔ اول بیلبورد بود. نام پنجمین آلبوم اوگواه بود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و به عنوان سومین آلبوم پری به رتبه اول آمریکا دست یافت.

 

کیتی پری۴

 

کیتی پری۵

 

کیتی پری۶

 

کیتی پری تاکنون جوایز و نامزدی‌های زیادی دریافت کرده است که شامل ۴ رکورد جهانی گینس، ۵ جایزه موسیقی آمریکا، یک جایزه بریت و یک جایزه جونو  و از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ نامش در فهرست «پردرآمدترین زنان در موسیقی» که توسط مجله فوربز گردآوری شده، بودقرار گرفت.

 

کیتی پری۷

 

کیتی پری۸

 

کیتی پری۹

 

کیتی پری۱۰

 

کیتی پری۱۱

 

کیتی پری۱۲

 

کیتی پری۱۳

 

کیتی پری۱۴

 

کیتی پری۱۵

 

 

درباره ی ملیحه عطایی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مدل لباس عروس های آبی رنگ

زیباترین مدل لباس عروس های آبی رنگ💙🎨|جذاب برای جذاب ها

زیباترین مدل لباس عروس های آبی رنگ - لباس عروس های رنگی جذابیت خودشان را دارند اما با توجه به سلایق مختلف، طراحان مد به لباس های رنگی روی آورند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonجهت سفارش ازمزون تماس بگیرید
تمام مدل هایی که مشاهده میکنید، پیشنهادی و فقط جهت ایده گرفتن برای دوخت در این مزون می باشد.
+
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ