ترفند های جالب خانه داری

ترفند های جالب خانه داری که نمی دانستید!

ترفند های جالب خانه داری مخصوص  حرفه ای ها!

 

ترفند های جالب خانه داری

 

در این مقاله ترفند های جالب خانه داری را برای شما آورده ایم که با استفاده از آنها می توانید بسیاری از کارها را به راحتی انجام دهید. برای دانستن این ترفند ها با ما همراه باشیدبسیاری از کارهای راحت تر و بهتر انجام دهید.

 

درست کردن همبرگر خوشمزه و آب دار

 

اگر می خواهید یک همبرگر خوشمزه کباب کنید و راه حل آن استفاده از یک تکه یخ هست به همین آسانی شما می توانید به راحتی در منزل یک همبرگر خوشمزه و آبدار مانند فست فودی ها درست کنید.

نگهداری از موز

 

ترفند های جالب خانه داری

 

اگر می‌خواهید در منزل موز را برای مدت بیشتری سالم و تازه نگه دارید راه حل آن استفاده از یک تکه سلفون است. اگر شما یک تکه سلفون را به دور ساقه های موز بپیچید. آنها دیگر بخیلی زود سیاه و خراب نمی شوند. با این کار می‌توانید یک بار موز بخرید و تا چند روز در منزل موزهای سالم و تازه داشته باشید.

 

پوست کندن سیر

 

ترفند های جالب خانه داری

 

بسیاری از خانم‌ها  پوست کندن سیر کاری سخت و دشوار است و وقت زیادی را از آنها طلب می‌کند. اگر می خواهید در منزل به راحتی سیر را پوست کنید راه حل آن استفاده از یک قوطی است. شما می توانید چند عدد سیر را درون یک قوطی پلاستیکی یا شیشه ای بیندازید سپس درب آن را محکم کنید و شروع به تکان دادن کنید.

بعد از چند دقیقه تمام پوست های سیر جدا خواهند شد  راه حل دیگر استفاده از مایکروفر است. شما می توانیم سیرها ها را برای چند دقیقه در مایکروفر با درجه حرارت بالا قرار دهید.سپس می بینید آنها به راحتی جدا می شوند.

 

 

درباره ی سحر مؤیدی

مطلب پیشنهادی