انجام کاری که عاشقش هستید

توصیه هایی عملی برای انجام کاری که عاشقش هستید

چگونه کاری را که دوست دارید انجام دهید؟

 

انجام کاری که عاشقش هستید

 

اگر بین انسان های اطراف خود کمی جست و جو کنید افراد بسیار زیادی را پیدا می کنید که کل عمر خود را صرف کارهایی کرده اند که آن ها را دوست نداشتند و صرفا به دلیل مسائلی مثل پول، ترس و غیره جرئت دنبال کردن رویاهای خود را نداشتند.

باید به شما بگوییم در این دنیا آن قدر ها وقت ندارید که  انجام کاری که عاشقش هستید را به زمان دیگری موکول کنید. شما به دنیا آمدید که که کاری که در آن عالی هستید را انجام دهید.

در حقیقت شاید دلیل حضور شما در این دنیا این است که دنیا منتظر انجام کاری از شما است که فقط خودتان می توانید آن را انجام دهید.

اگر از زندگی خود نسبتاً ناراضی هستید و می خواهید کاری که شما را خوشحال می کند انجام دهید و فکر می کنید که باید کاری که دوستش ندارید را رها کنید این مقاله برای شماست. توصیه می کنیم آن را تا انتها بخوانید تا به جواب همه سوالات تان برسید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد.

۱. زندگی تعادل بین دوست داشتن ها و نداشتن هاست!

 

انجام کاری که عاشقش هستید

 

چرا می گوییم زندگی نوعی تعادل بین دوست داشتن ها و نداشتن ها است؟ شما فقط نمی توانید کاری را که دوست دارید انجام دهید زیرا این امکان پذیر نیست. برای رسیدن و انجام دادن چیزهایی که دوست دارید گاهی اوقات ابتدا باید کارهایی که از آن ها خوشتان نمی آید را انجام دهید.

مثلا شما دوست دارید یک پزشک شوید و این کار مورد علاقه شما است. شما برای رسیدن به این هدف باید کارهایی را انجام دهید که دوستشان ندارید مثل شرکت در کلاس های کنکور، گذارندن درس هایی مثل عربی،ریاضی و غیره.

این که فکر کنید در زندگی همیشه باید کاری را انجام دهید که عاشقش هستید یک تله است. اگر در این تله فکری بیفتید هیچ وقت نمی توانید از کارهایی که دوستشان دارید لذت ببرید.

 

یادتان باشد برای لذت بردن از کار مورد علاقه خود، ابتدا باید کارهایی را که دوست ندارید انجام دهید.

پس هدف کلی در زندگی این است که کارهایی را انجام دهید که دوست شان داشته باشید، با این حال باید بدانید که هنوز هم کارهایی وجود خواهند داشت که باید انجام دهید که چندان سرگرم کننده نیستند و دوستشان نخواهید داشت.

 

۲.  با انجام کاری که عاشقش هستید زندگی همیشه خوب نیست!

 

انجام کاری که عاشقش هستید
تصور غلط دیگر این است که انسان با انجام دادن کاری که دوستش دارد همیشه پر انرژی و شاد است! ما افراد زیادی را می بینیم که این سبک زندگی را تبلیغ می کنند که اگر کاری را که عاشقش هستید انجام دهید زندگی بدون غم و اندوه ، تاریکی و درد خواهید داشت.

ولی در واقعیت زندگی می تواند تاریک باشد.این یک بخش غیرقابل اجتناب از زندگی است.  به جای تلاش برای فرار ، شما باید انعطاف پذیری ایجاد کنید تا به شما در مقابله با این موارد کمک کند و باید یاد