حفظ رابطه از راه دور

توصیه هایی مهم برای حفظ رابطه از راه دور

چند توصیه مهم و جدی برای حفظ رابطه از راه دور

 

 حفظ رابطه از راه دور

 

رابطه از راه دور برای خیلی از افراد سخت و غیرقابل تحمل است و افراد ترجیح می‌دهند وارد چنین رابطه ای نشود. رابطه از راه دور در کنار معایبی که دارد  مزایای زیادی برای رابطه شما نیز دارد مثل این که وقتی با هم هستید حتی کوچکترین چیز ها نیز برای شما شیرین و جذاب می شوند.

رابطه از راه دور به انرژی، صبر و انگیزه زیاد تری نسبت به رابطه های دیگر نیاز دارد. در این مقاله ما می خواهیم نکاتی برای حفظ از رابطه راه دور بپردازیم برای دانستن این نکات با ما همراه باشید.

 

از تماس و ارتباط زیاد خودداری کنید

 

حفظ رابطه از راه دور

 

افراد به خاطر اینکه از هم دور هستند یک تفکر اشتباه دارند که فکر می کنند باید مدام به هم زنگ‌ بزنند و در شبکه‌های اجتماعی با هم در ارتباط باشند. این کار باعث می‌شود خیلی زود از هم خسته شوید و از رابطه دل زده شوید.

بهتر است برنامه‌ تان را با هم هماهنگ کنید و در ساعت‌هایی که هم شما و هم همسرتان مشغول کار هست با یکدیگر صحبت نکنید. در مقابل باید از تماس و پیام کم نیز خودداری کنید سعی کنید در یک رابطه از راه دور به صورت متعادل با همسرتان در ارتباط باشید.

 

حفظ رابطه از راه دور با انجام دادن کارها با یکدیگر

 

حفظ رابطه از راه دور

 

شاید فکر کنید وقتی که از هم دور هستید غیر از تماس و یا پیام نتوانید کارهای دیگری  را با هم انجام دهید ولی باید به شما بگوییم کارهای بیشماری وجود دارد که شما میتونید با هم دیگر انجام بدید.

مثلاً شما می توانید یک کتاب انتخاب کنید و با هم قرار بگذارید هر فصل خلاصه نویسی کنید و به هم بفرستید و نظرتان را در مورد آن به یکدیگر بگویید یا می توانید بازی های آنلاین انجام دهید. 

 

هدیه بفرستید

 

مطمئنا هیچ چیز طرف مقابلتان را مثل وقتی که هدیه ای از جانب شما دریافت می کند خوشحال نمی سازد. شما باید خلاقیت داشته باشید و چیزهای بامزه و جالب برای او بفرستید. 

حتما که لازم نیست در  سالگرد ازدواجتان این کار را بکنید وقتی بدون هیچ مناسبتی برایش کادو میفرستید او خوشحال تر می شود. لازم نیست هر باز هزینه ای زیادی برای خرید هدیه انجام دهید همین که به یادش بودید طرف مقابلتان را بسیار خوشحال می کند.

مثلا شما می توانید از سایت های آنلاین فرستادن هدیه مثل گل بازار چند شاخه گل برای او بفرستید یا می توانید چیزی که کار دست خودتان است مثل یک تابلوی نقاشی یا یک شال گردن  را برایش بفرستید. 

 

از تنهایی لذت ببرید

 

ممکن است گاهی اوقات دلتان برای شریک زندگی تان تنگ شود و یا ناراحت شوید، ولی باید بدانید دنیا و زندگی شما حول رابطه عشقی تان نمی چرخد. حتی وقتی که هم که در کنار یکدیکر هستید، باید زندگی و کار خود را داشته باشید.

شما می توانید از شرایطی که در آن هستید به عنوان یک فرصت استفاده کنید  و کارهای زیادی مثل یادگیری یک مهارت جدید،  وقت گذراندن با دوستان و خانواده و غیره انجام دهید.

یادتان باشد یک رابطه خوب رابطه ای است که شما حتی بدون حضور همسرتان همچنان شاد و خوشحال و پر انرژی هستید.

 

برنامه ریزی داشته باشید

 

مطمئنا شما نمی خواهید برای سال‌های سال، رابطه از راه دور تان را حفظ کنید این رابطه برای مدتی است که شرایط و مشکلات تان حل شود. پس باید در مورد طول این دوره، چه کارهایی باید انجام دهید و آینده خود به صورت شفاف و واضح با همسرتان صحبت کنید. رابطه از راه دور برای همیشه نمی تواند عشق بین شما را نگه دارد و بعد از مدتی نیاز است که با یکدیگر زندگی مشترک تان را شروع کنید.

وقتی در زندگی تان برنامه داشته باشید انگیزه بیشتری برای کار و غیره دارید و راحت‌تر می‌توانید سختی رابطه از راه دور را تحمل کنید.