یکشنبه , بهمن ۶ ۱۳۹۸
خانه / مطالب خواندنی / مد و زیبایی / دانستنی های مد / جدیدترین مدل های شینیون ۲۰۱۹
(1) مدل شینیون 2019222

جدیدترین مدل های شینیون ۲۰۱۹

جدیدترین شینیون های ۲۰۱۹

 

شینیون مو موضوعی است که عروس خانم ها و مهمانان قبل از حضور در جشن و عروسی به آن فکر می کنند. شینیون های بسته و باز بسیاری وجود دارد. انتخاب مدل شینیون با مدل لباس و فرم صورت رابطه مستقیم دارد و برای داشتن ظاهری زیبا باید به آن توجه کرد.

در ادامه سعی داریم جدیدترین شینیون های ۲۰۱۹ را برایتان قرار دهیم تا از مدل های آن استفاده نمایید.

 

انواع شینیون های جدید

 

 

 

شینیون های نیمه باز برای موهای بلند گزینه بسیار مناسبی است. این مدل ها برای دخترهای جوان و همچنین خانم هایی که لباس مجلسی آن ها باز است گزینه مناسبی می باشد. استفاده از بافت در شینیون های جدید بسیار به چشم می خورد.

 

 

 

در شینیون های جدید که عروس ها طرفدار آن ها هستند از تاج های بسیار ظریفی استفاده می شود. آن ها در کنار موها و یا پشت موها به عنوان وسیله ای برای جمع کردن مو نیز کاربرد دارند.

 

 

شینیون های بسته و بکاربردن بافت در آن، در دوچندان کردن زیبایی شینیون موثر است. شینیون های جدید مدل های شلی هستند که قسمتی از موهای جلوسر روی صورت قرار می گیرد.

 

 

اگر می خواهید شینیون اسپرت و ساده ای داشته باشید، انواع شینیون های باز به شما توصیه می شود. معمولا در مدل های باز موها را فر می کنند تا مجلسی تر و زیباتر دیده شود.

 

 

 

 

 

 

 

بستن مو روی سر مثل قبل مرسوم نیست و در مدل های شینیون جدید، موها در ناحیه گردن قرار گرفته و جمع می شوند. برای تزئین شینیون می توان از گل های طبیعی و یا مصنوعی که رنگی متناسب با لباس شما دارند، استفاده کرد.

 

 

 

انتخاب شینیون به مدل لباس شما و نوع مراسمی که می خواهید در آن شرکت کنید بسیار موثر است. هر چه مدل های بیشتری از شینیون های جدید ۲۰۱۹ را ببینید، مدل زیباتر و مناسب تری را انتخاب خواهید کرد.

 

 

درباره ی ملیحه عطایی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
خاص ترین لباس های مجلسی بزن بریم