خانه / مطالب خواندنی / مد و زیبایی / جدیدتری و خاص ترین مدل مانتوهای مشکی
مدل مانتو مشکی10

جدیدتری و خاص ترین مدل مانتوهای مشکی

 مدل مانتوهای مشکی

 

مانتوهای مشکی مانند هر مانتو دیگری داری مدل های بسیار متنوعی هستند. معمولا از مانتوهای رسمی و مجلسی به رنگ مشکی هستند. هیچ محدودیتی در انتخاب مدل برای مانتوهای مشکی وجود ندارد. شما می تواند هر مدل از مانتو را که دوست دارید و متناسب با اندامتان است، انتخاب نمایید.

 

مدل مانتو مشکی۱

 

همانطور که در تصویر می بینید، این مانتو تنها از یک رنگ پارچه استفاده شده است و هیچ نوع ابزار تزئینی در آن به کار نرفته است. اما با برش های خاص و چین هایی که به آن داده شده است، یک مانتو مشکی خاص و مجلسی را خلق کرده است.

 

مدل مانتو مشکی۲

 

مانتوهای مشکی و ساده در انواع مختلفی وجود دارد. یکی از انواع آن ها مانتوهای جلو بسته و بلند هستند. این مانتوها ظاهری همچون پیراهن دارند. برخی از آن ها دامن هایی راسته داشته و برخی دیگر مانند مدلی که در تصویر می بینید دامن هایشان کمی گشاد و چین دار است.

 

مدل مانتو مشکی۳

 

این مانتوها را می توان با پارچه های دیگر ترکیب کرد. استفاده از پارچه های رنگی و طرحدار با پارچه مشکی می تواند ظاهر خوبی را خلق کند و کوجب افزایش جذابیت مانتو می شود.

 

مدل مانتو مشکی۴

 

مدل مانتو مشکی۵

 

مانتوهای حریر و کوتاه از دیگر مدل های مانتو هستند که دوخت آن ها با پارچه های مشکی بسیار زیباست.

 

مانتوهای مشکی
مدل مانتو مشکی۶

 

مدل مانتو مشکی۷

 

مدل مانتو مشکی۸

 

مانتوهای مشکی
مدل مانتو مشکی۹

 

مانتوهای رسمی و مجلسی معمولا جلوبسته و مشکی رنگ می باشند. عکسی که می بینید می تواند ایده خوبی را برای دوخت این مدل مانتوها به شما بدهد.

 

مدل مانتو مشکی۱۰

 

مدل مانتو مشکی۱۱

 

مانتوهای مشکی
مدل مانتو مشکی۱۲

 

مانتوهای مشکی
مدل مانتو مشکی۱۳

 

مانتوهای مشکی
مدل مانتو مشکی۱۴

 

مزون دوخت نایریکا

 

مزون های بسیاری در زمینه دوخت مانتو فعالیت دارند. مزون دوخت نایریکا یکی از قوی ترین این مزون های می باشد. می توانید برای اطلاع از نحوه سفارش دوخت و موجودی کارها از طریق راه های ارتباطی مختلف با آن ها در تماس باشید.

اگر هنوز مدل مانتو دلخواه خود را پیدا نکرده اید به صفحه اینستاگرام مزون دوخت نایریکا مراجعه کرده و از مدل های موجود در آنجا ایده بگیرید.

 

 

درباره ی ملیحه عطایی

مطلب پیشنهادی

مدل مانتو بلند جلو بسته

جذاب ترین مدل مانتو بلند جلو بسته

جذاب ترین مانتو ها با شگفت انگیز ترین نوع پارچه را در این پست ببینید، کلیک کنید+ ویدئو

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of