دوخت لباس عروس تهران

دوخت انواع لباس عروس|آموزش+الگو+طراحی

زمان مطالعه
۶ دقیقه

دوخت انواع لباس عروس

 

اگر دنبال یک لباس عروس شیک و متفاوت هستید باید با بهترین مزون لباس عروس تهران (نایریکا) آشنا شوید.

دوخت لباس عروسی به دقت و ظرافت زیادی احتیاج دارد و هر مزون لباس عروسی  نمی‌تواند این کار را به خوبی انجام دهد.

ما به شما مزون لباس عروس نایریکا را پیشنهاد میکنیم: چون مزون نایریکا برای هرمشتری، زمان اختصاصی جهت مشاوره و راهنمایی در نظر گرفته می شود.

در این جلسه انواع راهنمایی ها و مشاوره با توجه به نیاز مشتری و همچنین مشخصات فیزیکی خریدار ارائه می گردد تا در نهایت ، بهترین مدل لباس برای مراسم مورد نظر ، انتخاب شود.

اگر قصد دارید لباس عروسی تان را بدوزید ابتدا باید در مورد مزون خوب تحقیق کنید تا خیالتان از نتیجه کار راحت باشد.

 

دوخت لباس عروس

 

 

دوخت و طراحی لباس عروس

 

تا به حال فکر کرده‌ اید که لباس عروسی‌تان را دست خودتان بدوزید؟

شاید در ابتدا به نظر غیرممکن باشد اما به شما اطمینان می‌ دهیم که با کمی صبر و تلاش و دقت می‌توانید ایده‌ آل‌ترین نوع لباس عروس را برای مراسم عروسی آماده کنید.

نو عروس های امروزی توجه ویژه ای به نوع و جنس لباس عروس و همچنین تن خور لباس عروس دارند. عروسی ماندگار ترین شب زندگی هر دختری می باشد به همین علت خانم ها در انتخاب و خرید لباس عروس حساسیت زیادی را به خرج می دهند.

مهم‌ ترین مورد در زمینه دوخت لباس عروس نیاز دارید زمان است. از آنجایی که دو ماه، پیش از عروسی اغلب آن‌ قدر سرتان شلوغ است که اضافه شدن بار دوخت و دوز لباس عملاً شما را از کار و زندگی می‌ اندازد.

به این ترتیب ایراداتی که در فرآیند دوخت طراحی لباس عروس با آن مواجه می‌ شوید در زمان باقی‌مانده قابل برطرف کردن است و می‌ توانید جزئیاتی را نیز به لباس اضافه کنید که همیشه در رویای‌تان برای یک لباس عروس ایده‌ آل می‌ پروراندید و این‌بار به دست خودتان اجرا می‌ شود

 

دوخت انواع لباس عروس

 

 

همین امروز برای طراحی لباس عروس دست به کار شوید!

دوخت و طراحی لباس عروس نیازمند زمانی است که شما تمرکز کافی و وقت کافی داشته باشید.

از این فرصت استفاده کنید تا هم هزینه‌ های دوخت لباس عروس را به شدت کاهش دهید و هم لباسی دقیقاً متناسب با خواست خود تهیه کنید و سلیقه خود را با حوصله و دقت در آن پیاده‌سازی کنید.

باور کنید هیچ‌ کسی به اندازه خودتان دلسوز نیست و بهترین فرد برای اجرایی کردن رویاهای‌ تان خودتان هستید. سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید. آنچه اهمیت دارد فرم اندام شما و جنس پارچه است. تمامی این موارد بر الگوی لباس تاثیر خواهد داشت.

 

 

Black Circle clipart - Number, Text, Font, transparent clip art  گام اول: الگوی لباس عروس را تهیه کنید.

 

انتخاب الگو برای کسانی که زیاد از خیاطی سر در نمی‌ آورند ترسناک است اما قرار نیست خودتان الگو بکشید. شما باید از میان الگوهای موجود که در کتاب‌ های آموزش خیاطی و وب‌ سایت‌ ها وجود دارد یکی را انتخاب کنید.

این انتخاب شما می‌تواند ساده‌ ترین باشد. بنابراین اگر در خیاطی تجربه ندارید الگو های ساده نیز کار شما را راه می‌اندازد.

به یک مغازه خرازی سر بزنید و کاتولوگ‌ های الگوهای را با حوصله ورق بزنید. علاوه‌براین لازم است اندازه‌ های دقیق شما خصوصاً برای نقاطی که خودتان دسترسی ندارید توسط شخص دیگری گرفته شود.

در گرفتن اندازه‌ های فرم بدن‌تان دقت کافی را به خرج دهید. با داشتن سایز تمامی جزئیات و انتخاب الگو، برای تعیین نوع پارچه علاوه‌بر سلیقه شخصی به راهنمایی افرادی نیاز خواهید داشت که در مغازه پارچه‌فروشی کار می‌کنند.

 

دریافت راهنمایی برای دوخت لباس عروس

برای دوخت لباس عروسی خودتان نیاز به راهنمایی دارید و برای انتخاب پارچه از مغازه‌ دار کمک بخواهید.

شما احتمالاً آستری لازم خواهید داشت، پارچه‌ ای که برای محکم‌کاری در بخش‌ هایی از پارچه دوخته می‌شود، جایی مانند زیر دکمه، قیچی نخ بُر لازم دارید و احتمالاً سوزن، کش، سنجاق، ملیله یا منجوق در صورت نیاز، متر خیاطی، سوزن ته گرد و ابزاری برای شکافتن درزها، دکمه و نوار حلقه، زیپ و …

 

دوخت انواع لباس عروس

 

Icon Number Two, PNG, 1600x1600px, Information, Area, Brand ...گام دوم: انتخاب جنس پارچه

 

در انتخاب جنس پارچه علاوه‌ بر سلیقه شخصی و بودجه شما، به شدت نیاز است که با افراد خبره در این زمینه مشورت کنید. اگر از آن دسته آدم‌ ها هستید که دوست دارید کنترل همه چیز در دست خودتان باشد نیاز است که مقالاتی در مورد جنس پارچه مطالعه کنید که در نهایت خودتان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

 

Menu, navigate, number, options, three icon گام سوم: وقت ایجاد تغییرات جزئی

 

درست است که هر نوع تغییری مجاز است و می‌ توانید الگو را بر اساس سلیقه خود تغییر دهید اما قرار نیست زمانی که کار شروع شده به صورت مداوم طرح را تغییر داده و اید‌ه‌های جدید را امتحان کنید. هرکاری قرار است انجام شود همین الان وقتش است.

دقیقا تمامی تغییرات را تثبیت کنید. اگر قرار است آستینی کوتاه یا حذف شود، اگر قرار است شکل قرارگیری زیپ تغییر کند یا شکل دامن عوض شود یا هر تغییر دیگری که در ذهن دارید با جزئیات کامل پیاده‌ سازی کنید.

در این مرحله هر چقدر هم که وقت بگذارید و طرح را تغییر دهید ایرادی ندارد اما در حین کار دیگر اعمال تغییرات دشوار خواهد بود.

 

دوخت انواع لباس عروس

 

 

No Symbol png download - 1024*1024 - Free Transparent No Symbol ...گام چهارم: با یک پارچه طرح اولیه را ایجاد کنید.

 

می‌ دانیم که پارچه گران قیمت لباس عروس‌ تان جایی برای آزمون و خطا باقی نمی‌گذارد.

بنابراین پیشنهاد ما این است که در حین دوخت لبـاس عـروس و ایجاد طرح اولیه لباس هر بلایی قرار است نازل شود بر سر پارچه دومی باشد که به راحتی قابل جبران کردن است.

الگو را برش بزنید، پین یا هر چیزی که لازم است اضافه کنید. با باز کردن الگو و کشیدن قطعات شروع کنید.

اگر لازم است چند سانتی‌متر به دامن اضافه یا از آن کم شود الان وقتش است. بسته به پاشنه کفش تغییرات را اعمال کنید.

همین طور که پارچه دومی را برش می‌ زنید متوجه می‌ شوید که هر برش از برش قبلی دقیق‌ تر می‌ شود و دست‌ تان راه می‌ افتد. هر مرحله پرو کنید.

دقت کنید که لباس زیری به تن داشته باشید که روز عروسی قرار است استفاده کنید. هنگام پرو لازم است شخص دومی اندازه‌گیری‌ های دقیق را انجام دهد.

 

 

Circled 6 Iconگام پنجم: الگوی شخصی خودتان را ایجاد کنید.

 

نگاهی به آینه بیاندازید. همه تغییرات اعمال شد؟

این همان چیزی است که دوست داشتید؟

چقدر از الگوی اولیه‌ای که برش زدید فاصله گرفت؟

لازم است طرح جدید را مجدد ثبت کنید. با پین‌گذاری و قطعه‌ بندی مجدد الگو را بر اساس همه تغییرات اعمال شده بروز رسانی کنید و آنچه حاصل خواهد شد، الگوی شخصی لباس عروسی شماست. بر اساس این الگو برش‌ های لازم زده خواهد شد و دوخت پارچه اصلی آغاز خواهد شد.

 

 

دوخت انواع لباس عروس

 

Free Number 6, Download Free Clip Art, Free Clip Art on Clipart ...