لباس فرمالیته

دوخت لباس فرمالیته

دوخت لباس فرمالیته

 

لباس فرمالیته را معمولا در مراسم هایی که به صورت فرمالیته برگزار می شود می پوشند. مخصوصا پیش از مراسم عروسی که برای عکاسی، مراسم عروسی فرمالیته می گیرند و لباس و آرایش فرمالیته  دارند. روز عروسی ، روزی بسیار جذاب و تکرار نشدنی برای عروس و داماد است که حتما عروس و داما خسته می شوند.

 

پیراهن فرمالیته
لباس فرمالیته

 

در این روز به دلیل این که زمان بیشتری برای عکاسی وجود دارد، عکس های با کیفیت تر و جذاب تری از روز عروسی خود به یادگار می گذارند.

در واقع عروسی  فرمالیته یعنی ظاهرسازی برای جشن که یکی از دلیل هایی که خیلی ها با فرمالیته موافق هستند این است که استرس آن ها برای جشن عروسی کمتر می شود.

در مراسم فرمالیته راحت تر می توانند عکس هایشان را بگیرند و برای آرایش دیگر لازم نیست صبح خیلی زود بیدار شوند.

 

لباس فرمالیته

 

عروس ها برای لباس فرمالیته می توانند از لباس های ساده با پارچه های حریر استفاده کنند.

هیچ محدودیتی در انتخاب لباس فرمالیته وجود ندارد. آن ها می توانند هر لباسی که دوست دارند و احساس بهتری به آن دارند را انتخاب نمایند.

حتی لباس عروس فرمالیته می تواند پیراهن های کوتاه یا رنگی و یا طرحدار باشد. یقه های کراپ و یا پیراهن های کوتاه می تواند گزینه مناسبی برای لباس فرمالیته باشد.

این مدل لباس ها عکس ها را متفاوت می کند. بعضی ها  لباس فرمالیته عروسی راحت را انتخاب می کنند که سادگی و بی آلایش بودن زندگی و عشقشان را به رخ بکشند.

 

بهترین مزون فرمالیته تهران
بهترین لباس فرمالیته

 

انتخاب لباس فرمالیته

 

برای انتخاب مدل لباس فرمالیته توجه داشته باشید که ابتدا شکل اندام خود را به خوبی بشناسید.

چون همه اندام ها یک شکل نیستند و سایزهای بزرگ خودشان چند مدل دارند. پس حتما مدل هیکل و اندامتان را بشناسید و بعد متناسب با آن لباس عروس فرمالیته تان را انتخاب کنید.

بهتر است مدل لباس  طوری باشد که خیلی حالت رسمی نداشته باشد. لباس عروس فرمالیته خیلی تنگ یا گشاد هم مناسب نیست، مدل لباس فرمالیته نیاز به مدل مو دخترانه و آرایشی سبک دارد که  این حس سادگی و عاشقانه بودن را خیلی خوب منتقل میکند.

 

خاص ترین مدل های لباس فرمالیته عروس
دوخت لباس های فرمالیته

 

در بعضی از موارد عروس خانم ها دوست دارند لباس عروس خود را بپوشند اما بعضی ها دوست دارند لباس آن ها متفاوت باشد ، که ما در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم که لباس عروس متفاوت انتخاب کنید.

کار هایی که در فرمالیته انجام می دهید دقیقا شبیه روز عروسی شماست. بهترین لباسی که برای عکاسی فرمالیته انتخاب کنید، لباسی ساده و بدون سنگ دوزی با پارچه های حریر و ابریشم یا کرپ انتخاب کنید.

یکی از انواع مدل هایی که برای لباس فرمالیته مناسب است، پیراهن جلو کوتاه و پشت بلند است.

 

پیراهن گلدار فرمالیته
لباس فرمالیته

 

لباس فرمالیته کوتاه
لباس فرمالیته کوتاه

 

سفارش دوخت لباس فرمالیته به مزون های دوخت تهران می تواند خیال شما را از کیفیت لباس راحت کند. یکی از مزون های دوخت معتبر در تهران مزون دوخت نایریکا است. شما با مراجعه به صفحه اینستاگرام نایریکا می توانید مدل های بیشتری را ببینید و از آن ها ایده بگیرید.