دانستنی های مد و زیبایی

» دکوراسیون » دکور برای کنج خانه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۹

 کد خبر: 15815
 142 بازدید

دکور برای کنج خانه

دکور برای کنج خانه

با این ایده ها از دیوار های کنج استفاده بهینه کنید

دکور برای کنج خانه

شاید خیلی اوقات وجود دیوار هایی که باعث به وجود آمدن کنج و فضای غیر استفاده می شوند آزاد دهنده باشد و با خودمان بگوییم ای کاش این دیوار اینجا نبود یا این تیغه را نداشت تا می توانستم از این فضا برای گذاشتن یک وسیله یا ایجاد یک دکور زیبا استفاده کنم. اما باید گفت که اگر کمی خلاقیت به کار بگیرید متوجه خواهید شد که از دیوارهای کنج نیز می توان استفاده های بهینه ای داشت. با ما همراه باشید تا شما را با چند نمونه از این روش های کاربردی آشنا کنیم.

وسایلی مناسب با کنج

می توانید کنج یا گوشه ها را با وسیل دکوری که مناسب برای این قسمت ها هستند پر کنید. برای مثال با توجه به شکل با قرار دادن چند جعبه چوبی یا صندوقچه می توانید یک دکور زیبا در کنج خانه بسازید. و یا از استند های چوبی یا فلزی که متناسب با ابعاد گوشه ای دیوار هستند برای گذاشتن وسایل دکوری استفاده کنید.

 

استندی که در کنج قرار می گیرد

 

کتابخانه

اگر جز دسته افرادی هستید که کتاب های زیادی دارید و نمی دانید که برای آن ها کجای خانه جایی پیدا کنید، بهترین جا دیوارهای گوشه ای خانه هستند که یک کتابخانه بسازید.

 

ساخت دکور و ویترین متناسب با کنج

با ساخت دکور یا ویترین و یا کمد برای دیوارهای کنج یا دیوار هایی که تیغه ایجاد کرده اند از این فضا به بهترین شکا ممکن استفاده کنید. با ساخت دکور یا ویترین برای چنین فضاهایی  می توان بسیاری از وسایل را در همین فضایی که به ظاهر غیر قابل استفاده است قرار داد.

ساخت یک دکور چوبی

 

فضایی قابل استفاده

کمد در کنج

 

طاقچه ها

وجود طاقچه ها را در این فضای کوچک نادیده نگیرید. یا قرار دادن چند طاقچه یا همان شلف چوبی در کنج یا تیغه ها می توانید استفاده ای بهینه ای از این قسمت ها داشته باشید. همچنین از وجود این تاقچه ها در گوشه خانه برای قرار دان گلدان هایتان نیز می توانید استفاده کنید.

 

 

 

مطالب مرتبط: استفاده از طبقه های چوبی

 

میز تلویزیون

اگر خانه تان کوچک است و فضای زیادی برای قرار دادن میز تلویزیون و یا حتا خود تلویزیون وجود ندارد. می توانید با قرار دادن تلویزیون بر روی دیوار کنج این مشکل را برطرف کنید.

مطالب مرتبط با قرار دادن میز تلویزیون: میز تلویزیون در خانه

 

دیوارهای کنج و قاب عکس

دیوارهایی که در کنج قرار دارمد بهترین مکان برای قرار دادن قاب عکس و یا آویزهای دیواریست. می توانید با قرار دادن چند قاب عکس و یا آویز دکوری مانند بشقاب های دکوری، یک فضای زیبا درخانه ایجاد کنید.

 


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : دکوراسیون

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند.

Notify of
avatar
wpDiscuz
قبول سفارش دوخت لباس مجلسی و مانتو فروش انواع لباس شب ترک