دکور چوبی

خاص ترین و جدیدترین دکورها برای کنج خانه

زمان مطالعه
۴ دقیقه

دکور برای کنج خانه

 

دکورهای بسیار و متنوعی برای کنج خانه و دیوارها وجود دارد. شاید خیلی اوقات وجود دیوار هایی که باعث به وجود آمدن کنج و فضای غیر استفاده می شوند آزاد دهنده باشد. با خودمان بگوییم ای کاش این دیوار اینجا نبود یا این تیغه را نداشت تا می توانستم از این فضا برای گذاشتن یک وسیله یا ایجاد یک دکور زیبا استفاده کنم.

اما باید گفت که اگر کمی خلاقیت به کار بگیرید متوجه خواهید شد که از دیوارهای کنج نیز می توان استفاده های بهینه ای داشت. با ما همراه باشید تا شما را با چند نمونه از این روش های کاربردی آشنا کنیم.

 

وسایلی مناسب با کنج

 

می توانید کنج یا گوشه ها را با وسیل دکوری که مناسب برای این قسمت ها هستند پر کنید. برای مثال با توجه به شکل با قرار دادن چند جعبه چوبی یا صندوقچه می توانید یک دکور زیبا در کنج خانه بسازید.

یا از استند های چوبی یا فلزی که متناسب با ابعاد گوشه ای دیوار هستند برای گذاشتن وسایل دکوری استفاده کنید.

 

 

استندی که در کنج قرار می گیرد

 

کتابخانه

 

اگر جز دسته افرادی هستید که کتاب های زیادی دارید و نمی دانید که برای آن ها کجای خانه جایی پیدا کنید، بهترین جا دیوارهای گوشه ای خانه هستند که یک کتابخانه بسازید.

 

 

ساخت دکور و ویترین متناسب با کنج

 

با ساخت دکور یا ویترین و یا کمد برای دیوارهای کنج یا دیوار هایی که تیغه ایجاد کرده اند از این فضا به بهترین شکا ممکن استفاده کنید.

با ساخت دکور یا ویترین برای چنین فضاهایی  می توان بسیاری از وسایل را در همین فضایی که به ظاهر غیر قابل استفاده است قرار داد.

 

ساخت یک دکور چوبی