شخصی دوزی لباس ساقدوش

شخصی دوزی لباس ساقدوش

زمان مطالعه
۶ دقیقه

شخصی دوزی لباس ساقدوش در مزون نایریکا با توجه به اصول مختلفی انجام می شود. لباس ساقدوش می تواند با لباس عروس و یا داماد ست شود. لذا برای اینکه یک لباس مناسب و ست شده داشته باشیم می توانیم به دو اصل سن و نحوه ست شدن توجه نماییم. مزون نایریکا سعی می کند با توجه به تخصص و تجربه ای که در حوزه خیاطی دارد، بهترین لباس ها متناسب با مد روز را سفارشی دوزی نماید. در این مقاله بر آن هستیم که پیرامون بحث لباس ساقدوش بیشتر صحبت کنیم:

شخصی دوزی لباس ساقدوش چیست؟

شاید برای شما هم مهم باشد که بدانید شخصی دوزی لباس ساقدوش به چه مواردی نیاز دارد و طبق چه اصولی طراحی و دوخته می شود. اصولا لباس ساقدوش با لباس عروس و داماد ست می شود. به طور مثال اگر لباس عروس از تور صورتی تهیه شده باشد، لباس ساقدوش عروس نیز به صورت ترکیبی از تور صورتی به همراه رنگ های دیگر خواهد بود. لذا با توجه به اینکه ساقدوش چه سنی دارد و مجرد است یا متاهل نوع مدل و طراحی لباس تعیین می شود.

ممکن است سلیقه شما به گونه ای باشد که بخواهید لباس ساقدوش شما رنگی متصاد، یا رنگی مکمل لباس عروس و داماد داشته باشد، در این صورت مزون نایریکا با استفاده از هارمونی رنگ بهترین پیشنهادات را به شما ارائه می دهد. شخصی دوزی لباس ساقدوش به معنی دوخت مدل خاصی از لباس های عروسی با هارمونی رنگ مکمل یا متضاد می باشد که برای ساقدوش های عروس و داماد استفاده می شود.

شخصی دوزی لباس ساقدوش

سفارشی دوزی لباس ساقدوش

سفارشی دوزی لباس ساقدوش به صورت اختصاصی انجام می شود. مراحلی که برای شخصی دوزی لباس ساقدوش به کار می رود به شرح زیر است:

 • انتخاب مدل و انتخاب هارمونی رنگ
 • انتخاب جنس پارچه
 • اندازه گیری
 • بررسی زمان تحویل
 • بررسی هزینه های مربوطه
 • عقد قرارداد
 • انجام مراحل دوخت

شخصی دوزی لباس ساقدوش

 

شخصی دوزی لباس ساقدوش

اختصاصی دوزی لباس ساقدوش

در مجالس عقد و عروسی، برای هر چه با شکوه تر کردن مجلس سعی می شود تعدادی ساقدوش برای عروس و داماد در نظر گرفته شود. در مجالس عروسی لاکچری معمولا ۴ نفر خانم و ۴ نفر آقا به عنوان ساقدوش های عروس و داماد انتخاب می شوند.

استایل و فرم اندام این ۴ شخص کاملا شبیه هم است و تا حد امکان سعی می شود آرایش صورت و آرایش موهای آنها به یکدیگر شبیه باشد. اختصاصی دوزی لباس ساقدوش نیز به معنی دوخت و گاهی اوقات طراحی بهترین مدل لباس برای ساقدوش ها است. طراحی و دوخت لباس ساقدوش آقایان و خانم ها کمی متفاوت است و نیاز به طراحی و ست نمودن برخی موارد دارد.

 

شخصی دوزی لباس ساقدوش

 

مزون نایریکا در خصوص شخصی دوزی لباس ساقدوش به نکات مختلفی از جمله موارد زیر توجه می کند:

 • ست نمودن لباس ساقدوش آقایان و خانم ها : گاهی لباس ساقدوش آقایان با ساقدوش خانم ها ست می شود در حالی که دارای هارمونی رنگ متضاد یا مکمل با لباس عروس است. ست نمودن لباس ساقدوش ها با یکدیگر نشان از نظم و هماهنگی دارد. نحوه ست نمودن طراحی لباس آنها به این صورت است که جزئی از لباس آقایان مانند یقه یا گوشه جیب یا آستین ها با مدل و رنگ لباس خانم ها ست می شود.
 • سن ساقدوش ها: مدل لباس ساقدوش ها نسبت به سن ساقدوش ها انتخاب می شود. معمولا سن جوان از مدل های پف کرده و لایه دار استفاده می شود.
 • نحوه آرایش: نحوه آرایش ساقدوش ها در انتخاب طراحی و مدل لباس ساقدوش ها موثر است. شخصی دوزی لباس ساقدوش با استفاده از ویژگی های مختلف انجام می شود و در بر گیرنده تمام ویژگی های شخصی و جمعی است.

شخصی دوزی لباس ساقدوش

هزینه تک دوزی لباس ساقدوش

هزینه تک دوزی لباس ساقدوش به موارد بسیاری بستگی دارد. از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نوع طراحی لباس و مدل دوخت لباس ساقدوش
 • جنس پارچه های به کار برده شده
 • نحوه استفاده از تور گیپور و سنگ دوزی و پولک دوزی
 • نحوه ست نمودن لباس ساقدوش

این موارد به صورت کلی هستند و برای هر کدام از آنها ریزه کاری های بسیاری وجود دارد. لذا هزینه شخصی دوزی لباس ساقدوش به موارد بسیاری بستگی دارد و نمی توان به صورت مطمئن قیمت خاصی را ذکر نمود. لذا برای استعلام هزینه دقیق نک دوزی لباس ساقدوش می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید.

باید ها و نباید های شخصی دوزی لباس ساقدوش

مزون های بسیاری سعی دارند لباس های ساقدوش را به گونه ای ساده و یکپارچه انتخاب کنند که در برابر لباس عروس و داماد جلوه ای خاص نداشته باشد و صرفا لباس عروس و داماد به چشم بیاید. این مورد تا حدودی درست است اما مزون نایریکا آن را به کمک تخصص حل نموده است. مزون نایریکا با کمک طراحی لباس خاص و شیک و استفاده از بروزترین ژورنال های لباس ساقدوش سعی در ارائه بهترین کار شخصی دوزی لباس ساقدوش ذارذ.

یکی از باید های شخصی دوزی لباس ساقدوش این است که هارمونی رنگ متضاد یا مکمل لباس عروس و داماد انتخاب شود. به عنوان مثال اگر لباس عروس و داماد سفید است هارمونی رنگ لباس ساقدوش ها بهتر است به رنگ بنفش و یا زرشکی باشد.

یکی از نباید های تک دوزی لباس ساقدوش این است که در لباس ساقدوش ها به هیچ عنوان از تورهای بلند و ادامه دار استفاده نشود. به هیچ عنوان از دامن های کوتاه استفاده نشود. چرا که ساقدوش های عروس و داماد زوجی هایی هستند که دارای سن جوان و میانسال است. لذا استفاده از دامن های کوتاه نمای جذابی نخواهد داشت. ولو اینکه لباس عروس هم بلند و پف دار است. در کنار چنین لباس عروسی، بهتر است از دامن های بلند و با رنگ های مکمل و یا متضاد استفاده شود. رنگ لباس ساقدوش ها می تواند با رنگ دکوراسیون یا رنگ دسته گل و اکسسوری های مورد استفاده ست بشوند.

 

شخصی دوزی لباس ساقدوش

شخصی دوزی لباس ساقدوش