پنجشنبه , بهمن ۳ ۱۳۹۸
خانه / مطالب خواندنی / هنر و سرگرمی / فال هفته / فال هفته از ۱۵ تا ۲۲ شهریور ۹۸
فال هفته

فال هفته از ۱۵ تا ۲۲ شهریور ۹۸

فال فروردین

 

فال هفته متولدین فروردین

 

فال هفته برای متولدین فرودین به این گونه اس که  در هفته ی پیش رو, تماس هایی داشته باشید که شما را آشفته کند و باعث شود تمرکزتان را از دست بدهید. سعی کنید واکنش های احساسی را کنار بگذارید و با مسائل مختلف منطقی  برخورد کنید.

ایده های زیادی دارید اما بهتر است فعلا آن ها را مطرح نکنید و در مورد آن ها بیشتر تحقیق کنید تا اطلاعاتتان در این زمینه تکمیل شود.

 

فال اردیبهشت

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

در حال انجام یک پروژه هستید که برای شما و آینده ی کاری تان اهمیت زیادی دارد و برای آن شور و شوق زیادی دارید. بهتر است در این کار, با شخص دیگری همکاری کنید تا بتوانید سریع تر و بهتر کار را به سرانجام برسانید.

فرصتی برای شما پیش می آید تا زمان بیشتری را در کنار خانواده و دوستتان بگذرانید و لحظات شاد و لذت بخشی را با هم داشته باشید و از تعطیلات لذت ببرید.

 

فال خرداد

 

فال هفته متولدین خرداد

 

افکار و ایده های زیادی در سرتان دارید که احساس می کنید نیاز دارید این اندیشه ها و فکرها را با کسی در میان بگذارید. این کار نه تنها به شما کمک می کند تا افکارتان را نظم بدهید، بلکه برخی از آن ها می تواند برای دیگران هم مفید و موثر باشد.

در جمعی قرار می گیرید که توجه های زیادی به سمت شماست و به همین دلیل کمی مضطرب خواهید شد اما در نهایت همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

 

فال تیر

 

فال هفته متولدین تیر

 

اگر در یک رابطه عاشقانه هستید، این روزها زمان خوبیست که شناخت بهتری از هم پیدا کنید و بیشتر با هم وقت بگذرانید. درگیر برگزاری یک مراسم هستید که وقت زیادی از شما می گیرد اما به همان اندازه برای برگزاری آن شور و شوق دارید و دوست دارید همه چیز به خوبی به پایان برسد.مطمئن باشید با تلاش و پشتکار به خواسته اتان خواهید رسید.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

شخصی با پیشنهاد یک شراکت نزد شما خواهد آمد. هر چند در ابتدا چندان مایل به این همکاری نیستید و نسبت به شخص مقابلتان بدبین هستید. ولی این مشارکت می تواند برای شما بسیار سودمند باشد و شما را از مشکلات مالیتان نجات دهد. توصیه می کنیم قبل از آن که قراردادی را امضا کنید به خوبی آن را مطالعه نمایید و شرایط و نحوه ی شراکت را به طور واضح مشخص کنید تا با مشکلی رو به رو نشوید.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

در این هفته درگیری های زیادی دارید و به همین دلیل گاهی اوقات احساس پریشانی و آشفتگی خواهید کرد. سعی کنید چیزهای که تمرکزتان را از بین می برد را کنار بگذارید و بر روی کارتان تمرکز کنید. در این صورت می توانید به خوبی از عهده ی کارهایتان بر بیایید و بتوانید شرایط را تحت کنترل خود در بیاورید. یکی از عزیزانتان درگیر بیماری شده است پس بهتر است در این هفته فرصتی پیدا کرده و به دیدار او بروید.

 

فال مهر

 

فال هفته متولدین مهر

 

در این هفته فرصتی برایتان مهیا می شود که می توانید در یک کار هنری مشارکت کنید و ببینید که در آن مهارت دارید یا خیر. درگیر انجام یک سری کارهای اداری هستید و چند روزی را درگیر کاغذ بازی و امضا کردن فرم های مختلف می شوید اما بلاخره می توانید به خواسته تان برسید.

 

فال هفته

 

فال هفته متولدین آبان

 

دوست دارید به خانواده و نزدیکانتان ثابت کنید در کارتان چه قدر مهارت دارید و می توانید کارهای مورد علاقه اتان را به بهترین نحو انجام دهید. اگر اعتماد به نفس داشته باشید؛ خواهید توانست کارتان را به بهترین شکل به پایان برسانید و توانایی های خود را به اطرافیانتان ثابت کنید. به تازگی درگیر یک رابطه ی عاشقانه شده اید اما هنوز نمیدانید چه تصمیمی بگیرید و برای فهمیدن نتیجه رابطه زود است.

 

فال هفته

 

فال هفته متولدین آذر

 

در این هفته در زمینه ی مالی می توانید به یک ثبات مالی برسید و مشکلات گذشته ی خود را تا حدی حل کنید اما هنوز هم لازم است قدم های بعدی خود را حساب شده بردارید و بدون فکر خرج نکنید.

اگر متاهل هستید، ممکن است با همسرتان مشکلات و درگیری هایی داشته باشید که دلیل آن این است که هر دو تا حدی لجباز هستید و نمی خواهید به نظرات مخالف احترام بگذارید.

 

فال متولدین دی

 

در حال تدارک یک مهمانی یا مراسم هستید و بخشی از کار را شما به عهده گرفته اید اما ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید که نیاز باشد از دیگران کمک بگیرید تا همه چیز به خوبی پیش برود.

اگر قصد انجام یک معامله ی مالی را دارید اما به اندازه ی کافی در این مرود تحقیق نکرده اید. بهتر است  فعلا صبر کنید. در آینده می توانید شرایط بهتری را برای خود رقم بزنید.

 

فال متولدین بهمن

 

درمورد سلامتی یکی از نزدیکانتان نگران هستید اما در حال حاضر شرایط رو به بهبود است و حال او نیز رفته رفته بهتر خواهد شد. سعی کنید در این شرایط سخت در کنار او باشید و او را تنها نگذارید. مثبت اندیشی شما می تواند قوت قلب خوبی به او بدهد و امیدوار شود. شخصی سعی می کند به اعتقادات و نظرات شما توهین کند. بهتر است او را نادیده بگیرید و به اعصابتان مسلط باشید.

 

فال هفته

 

فال متولدین اسفند

 

مثبت اندیشی می تواند بر روی روحیه شما تاثیر زیادی بگذارد و انرژی از دست رفته را به شما برگرداند پس افکار منفی را کنار بگذارید و به مسائل پیرامونتان با دید مثبت نگاه کنید. به زودی تاثیر این رفتار را بر روی زندگیتان مشاهده خواهید کرد.

ممکن است مشکلی در سلامتیتان پیش بیاید که اطرافیان و خودتان حسابی نگران شوید، اما موضوع خیلی زود حل خواهد شد و حالتان بهبود پیدا می کند.

درباره ی فاضله زنگنه

مطلب پیشنهادی

فال هفته

فال هفته از ۲ شهریور تا ۸ شهریور برای هر ماه چیست؟

فال فروردین: وقت آن رسیده که با حقایق روبه رو شوید و از آن ها فرار نکنید. فرصتی خوب برای شادی کردن را از دست می دهید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of