فال هفته

فال هفته از ۱۵ تا ۲۲ شهریور ۹۸

فال فروردین

 

فال هفته متولدین فروردین

 

فال هفته برای متولدین فرودین به این گونه اس که  در هفته ی پیش رو, تماس هایی داشته باشید که شما را آشفته کند و باعث شود تمرکزتان را از دست بدهید. سعی کنید واکنش های احساسی را کنار بگذارید و با مسائل مختلف منطقی  برخورد کنید.

ایده های زیادی دارید اما بهتر است فعلا آن ها را مطرح نکنید و در مورد آن ها بیشتر تحقیق کنید تا اطلاعاتتان در این زمینه تکمیل شود.

 

فال اردیبهشت

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

در حال انجام یک پروژه هستید که برای شما و آینده ی کاری تان اهمیت زیادی دارد و برای آن شور و شوق زیادی دارید. بهتر است در این کار, با شخص دیگری همکاری کنید تا بتوانید سریع تر و بهتر کار را به سرانجام برسانید.

فرصتی برای شما پیش می آید تا زمان بیشتری را در کنار خانواده و دوستتان بگذرانید و لحظات شاد و لذت بخشی را با هم داشته باشید و از تعطیلات لذت ببرید.

 

فال خرداد

 

فال هفته متولدین خرداد

 

افکار و ایده های زیادی در سرتان دارید که احساس می کنید نیاز دارید این اندیشه ها و فکرها را با کسی در میان بگذارید. این کار نه تنها به شما کمک می کند تا افکارتان را نظم بدهید، بلکه برخی از آن ها می تواند برای دیگران هم مفید و موثر باشد.

در جمعی قرار می گیرید که توجه های زیادی به سمت شماست و به همین دلیل کمی مضطرب خواهید شد اما در نهایت همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

 

فال تیر

 

فال هفته متولدین تیر

 

اگر در یک رابطه عاشقانه هستید، این روزها زمان خوبیست که شناخت بهتری از هم پیدا کنید و بیشتر با هم وقت بگذرانید. درگیر برگزاری یک مراسم هستید که وقت زیادی از شما می گیرد اما به همان اندازه برای برگزاری آن شور و شوق دارید و دوست دارید همه چیز به خوبی به پایان برسد.مطمئن باشید با تلاش و پشتکار به خواسته اتان خواهید رسید.