دوشنبه , دی ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / مطالب خواندنی / هنر و سرگرمی / فال هفته / فال هفته از ۲ شهریور تا ۸ شهریور برای هر ماه چیست؟
فال هفته

فال هفته از ۲ شهریور تا ۸ شهریور برای هر ماه چیست؟

فال هفتگی شهریور ماه

برای اطلاع از فال هفتگی ماه های مختلف به ادامه مقاله توجه کنید.

 

فال فروردین

 

فال فروردین

وقت آن رسیده که با حقایق روبه رو شوید و از آن ها فرار نکنید. فرصتی خوب برای شادی کردن را از دست می دهید.  از مشاوره های اعضای خانواده تان استفاده کنید و آن ها را دست کم نگیرید.

 

فال اردیبهشت

 

فال اردیبهشت

برای ادامه دادن و یا ادامه ندادن رابطه عاطفی تان فکر کنید و درست ترین تصمیم را بگیرید. برای دیدن کسی که ناخوش احوال است، بیش از این دست دست نکنید. کدورت ها را کنار بگذارید و به دیدار او بروید.

 

فال خرداد

 

فال خرداد

برای رفتن به جایی بلیط خواهید گرفت. قدم در راهی می گذارید که پایان ندارد و سخت است. شما مرد روزهای سخت نیستید پس سریع تر برگردید. از رفیق قدیمی خود سراغ بگیرید. خبری بسیار خوش به گوشتان می رسد. فرصتی برایتان پیش می آید که باید برای آن برنامه ریزی کنید.

 

فال تیر

 

فال تیر

به سفر می روید و خستگی این مدت از تنتان خارج می شود. حرفی که برایتان اذیت کننده است را به زبان نیاورید، زیرا مشکلی را حل نمی کند. با کسانی باشید که شما را حمایت می کنند و همراهتان هستند.

فال مرداد

پای درد و دل دوستی خواهید نشست. اگر می توانید به او کمک کنید و گره از کارش باز کنید. با اتفاقی که در گذشته برایتان افتاده، کنار بیایید. سعی کنید کم کم آن را قبول کنید.

فال شهریور

برای کاری مدت هاست می جنگید. وقت آن رسیده که ببینید آیا ارزش این همه اذیت را داشته است یا نه. بیشتر با خودتان خلوت کنید. از نظر روحی و جسمی زمان بیشتری برای خودتان بگذارید. هیچ چیز ارزش ازبین رفتن سلامت روح و جسمتان را ندارد. در مورد یک مسئله کاری یک طرفه به قاضی نروید، با این کار راه حل پیدا نمی کنید.

 

فال مهر

 

فال مهر

برای آیندتان برنامه ریزی داشته باشید. راه تازه ای در ذهنتان شکل گرفته است. برای خودتان وقت بگذارید و جوانب آن را بسنجید و تصمیم قطعی را بگیرید. با کسی که یکبار از مشورت کردن با او پشیمان شده اید دوباره مشورت نکنید.

 

فال آبان

 

فال آبان

در مورد نحوه حضورتان در جلسه کاری دقت داشته باشید. چند روزی است که احساس خستگی می کنید. تمرکز بالایی که دارید باعث می شود انرژیتان از دست برود. آخر هفته برای استراحت کردن وقت بگذارید تا خستگی تان در برود.

 

فال آذر

 

فال آذر

حرف هایی می شنوید که ناراحتتان می کند. از آن ها ناراحت نشوید و به عصاب خود مسلط باشید. مراقب رفتارتان باشید. زیرا کاری کردید که ناخواسته موجب ناراحتی دوستی شده اید. به زودی مبلغی به دستتان می رسد که زیاد نیست اما گره از مشکلاتتان باز می کند.افکار منفی را از سرتان دور کنید.

فال دی

از کسی که به شما امر و نهی می کند فاصله بگیرید. خبری خوشی به شما می رسد که از آن خوشحال می شوید. جوابی که مدتهاست منتظرش هستید به زودی خواهید شنید زمان تغییرات هست برای خودتان بیشتر وقت بگذارید.

فال بهمن

برای حل مشکلی که پیش آمده، مشورت کنید. نگران اوضاع زندگیتان نباشید، بهتر خواهد شد. گاهی از روی خودخواهی دوست دارید همه اطرافیان به حرفهایتان گوش داده و آنچه را که می گویید سریع انجام بدهند، فراموش نکنید افراد برای خودشان عقیده دارند.

 

فال اسفند

 

فال اسفند

برای رسیدن به خواسته هایتان به دیگران سخت نگیرید. یک الگو برای خود مشخص کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. فرصتی از شما گرفته شده اما نگران نباشید آنچه که مال شماست مال شماست، به آنچه که می خواهید می رسید.

 

درباره ی فاضله زنگنه

مطلب پیشنهادی

فال هفته

فال هفتگی (۹ شهریور تا ۱۵ شهریور )

به رسم هر هفته، این هفته هم تصمیم داریم فال هفتگی هر هفته را در این مقاله بنویسیم. برای اطلاع از فال هفتگی خود هر هفته روزهای شنبه به سایت نایریکا مراجعه کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of