دوشنبه , دی ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / مطالب خواندنی / هنر و سرگرمی / فال هفته / فال هفتگی از ۲۶ مرداد تا ۱ شهریور

فال هفتگی از ۲۶ مرداد تا ۱ شهریور

فال هفتگی از ۲۶ مرداد تا ۱ شهریور

فال هفتگی این هفته به شرح زیر است. همه ی دوازده ماه شمسی در این هفته مورد بررسی قرار می گیرد.

 

فال فروردین

 

فروردین

این روزها بسیار خسته اید، سعی کنید به خودتان استراحت بیشتری بدهید. احتمالا حس کرده اید که این روزها کارهایی که در طولانی مدت برای آن ها برنامه ریزی کرده بودید بهم ریخته است. به مشاوره بروید و از او برای حل مشکلاتتان راهنمایی بخواهید. سعی کنید یک شکست احساسی باعث نشود بهم بریزید.

 

فال اردیبهشت

 

اردیبهشت

از کارهای تکراری خسته اید خلاقیت به خرج بدهید و راه جدیدی را که قبلا نرفته اید امتحان کنید. در روابط عاطفی دچار مشکل شده اید اما از این موضوع ناراحت نباشید و با تفکر آن را حل نمایید. رازهایتان را به کسی نگویید زیرا همهی افراد راز دار نیستند و ممکن است راز شما برملا شود.

 

فال خرداد

 

خرداد

مراقب حرف هایتان باشید زیرا تنها شما هستید که مسئول سخنانی که بر زبان می آورید هستید. دوستی را که همیشه در سختی ها به شما کرده است را تنها نگذارید و هوایش را داشه باشید.

 

فال تیر

 

تیر

در فال هفته متولدین تیرماه آمده است که یادتان باشد جای خالی هیچکس را نمی توان با فردی دیگر پر کرد، حواستان باشد دچار اشتباه نشوید. فکر می کنید از عهده انجام کاری که از شما خواسته شده بر نمی آیید، اشتباه می کنید شما هنوز به توانایی های خودتان آگاه نیستید، جواب مثبت بدهید و وارد گود شوید.

مرداد

به تازگی مسافری دارید که نباید برای او زیاد گریه کنید. مشکل مالی یا مسئله کاری که برایتان پیش آمده برطرف نخواهد شد مگر اینکه خودتان آستین بالا زده و وارد عمل بشوید. بیش از این منتظر نمانید که فقط ضرر و زیانش بیشتر می شود. اعتماد به نفستان رمز موفقیت است کافیست آن را باور و به دیگران ثابت کنید.

شهریور

خیلی شلوغ هستید اما باید مراقب باشید و کارهای اصلی و مهمتان را به حاشیه نبرید. دیگران موجب تنگی خلق شما نشده اند بلکه خودتان بی حوصله هستید. خودتان را  آرام و کنترل کنید. برای عزیزانتان وقت بذارید. غذای سالم بخورید و به سلامتی خود برسید.

 

فال مهر

 

مهر

به دنبال اهداف و ایده هایتان بروید و آن ها را عملی کنید. یادتان باشد همه چیز در حال گذر است و روزگار سخت و روزگار آسان همه با سرعت برگ و باد خواهند گذشت، بیش از حد حرص و جوش نخورید. شخصی کم حرف و حساس در اطرافتان هست که باید مواظب برخورد خود با او باشید.

 

فال آبان

 

آبان

از شخصی در اطرافتان که رفتارش با گفتارش در تناقض است فاصله بگیرید، او شما را در راهی می اندازد که پریشانی تان را زیاد می کند. از پشت گوش انداختن کاری کوچک دوری کنید، انجام همین کار کوچک باعث پیشرفتتان می شود.

 

فال آذر

 

آذر

سعی کنید با دوستان و همکارانتان رفتار خوب و مودبانه ای داشته باشید. مراقب صحبت کردنتان باشید که باعث جنجال نشود. شما خانواده ای خوبی دارید که همیشه حمایتتان می کند و شما می توانید از کمک آنها در هنگام دشواری استفاده کنید. کارهای دسته جمعی و گروهی برای تغییر روحیه تان بسیار مفید است، خودتان را از جمع ها دور نکنید.

دی

در فال متولدین دی آمده، این هفته  در خانه رفت و آمد زیادی دارید. با فهمیدن موضوعی از هیجان و دلشوره تان کم می شود. رازی که در دل دارید از دیگران پنهان کنید.

بهمن

خودتان را از فکرهای بیهوده خلاص و آزاد کنید. در پی جواب سوالات مهم زندگی تان باشید و برای هر لحظه تان ارزش قائل شوید. پیشنهادی کاری به شما می شود که اگر قبول نکنید به نفع شماست و بعدا خوشحال خواهید شد. برای رفتن به جایی تدارک خواهید دید و بلیط تهیه خواهید کرد.

 

فال اسفند

 

اسفند

شما فرد کوشایی هستید، به همین دلیل تاکنون به خوبی توانسته اید راه حل های مناسبی برای رسیدن به خواسته هایتان پیدا کنید. خودتان را دست کم نگیرید و اجازه هم ندهید تا دیگران هم شما را دست کم بگیرند. حس ماجراجویی همیشه در شما وجود داشته، به سفری که بسیار دلتان می خواهد و تاکنون نرفته اید بروید سفر رفتن همیشه خوب است.

درباره ی فاضله زنگنه

مطلب پیشنهادی

فال هفته

فال هفتگی (۹ شهریور تا ۱۵ شهریور )

به رسم هر هفته، این هفته هم تصمیم داریم فال هفتگی هر هفته را در این مقاله بنویسیم. برای اطلاع از فال هفتگی خود هر هفته روزهای شنبه به سایت نایریکا مراجعه کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of