فال هفتگی ۱۸ شهریور تا ۲۵ شهریور

فال فروردین

فروردین

متولدین فروردین در این هفته تمرکز بیشتری بر روی سخت کار کردن و موثر بودن دارند.  بهترین کاری که می‌توانید در این هفته انجام دهید این است که به فکر سلامتی خود باشید. رژیم غذایی و ورزش در زندگیتان موثر خواهد بود. سیاره مشتری فرصت هایی را از نظر، ادامه تحصیل، مسافرت، پزشکی، و اکتشافات برای شما به ارمغان می آورد.

فال اردیبهشت

اردیبهشت

در این هفته از حضور در مسابقات، انجام فعالیت های ورزشی و همچنین بازی با بچه ها لذت خواهید برد. از روابط عاطفی خود به شدت لذت خواهید برد و یا حتی ممکن است روابط عاطفی جدیدی را شروع کنید. فرصت بسیار خوبی است که از بازی با بچه ها و مهمان نوازی چیزهای جدیدی را یاد بگیرید. متولدین اردیبهشت در این هفته فرصت های خلاقانه زیادی بر سر راهشان قرار خواهد گرفت. سعی کنید نهایت بهره را  از آن ها ببرید.

فال خرداد

خرداد

در این هفته بهتر است که مدتی معاشرت هایتان را کمتر بکنید. اجازه بدهید دیگران نظرشان را راحت به شما بگویند اما تصمیم نهایی را خودتان بگیرید، زیرا برایتان بهتر است. در این هفته ممکن است به مراسمی دعوت شوید.  بهانه ای می آورید تا از رفتن سر باز بزنید، بیهوده مقاومت می کنید به این مراسم بروید.

فال تیر

 

تیر

از کسی که نزدیک ترین فرد به زندگیتان است کمک بگیرید و بی پروا و بدون واسطه مشکل خود را به او بگویید و از او کمک و راهنمایی بخواهید. بیش از این زمان را هدر ندهید و پاسخ سوالی را که به تعویق می اندازید بدهید و خودتان را راحت کنید. ملاقات مهمی پیش رو دارید بهتر است به این جلسه آماده بروید.

فال مرداد

 

مرداد

برای انجام کاری که علاقه و یا شرایط انجامش را ندارید بیش از حد تعارف نکنید که انجام آن شما را به دردسر خواهد انداخت. این که در گذشته چه موقعیتی داشته اید آنقدر مهم نیست، مهم این است که برای امروزتان چه می کنید و می خواهید کجا بایستید. به امروزتان فکر کنید و درگیر گذشته نباشید.  راهی را که قبلا امتحان کرده اید و جواب نگرفته اید را عوض کنید و عمرتان را بیهوده صرف آن نکنید.

 

فال شهریور

 

شهریور

کسی که با عشق و ایمان گام بر می دارد اگر از مال دنیا بی بهره باشد هم موفق خواهد شد. روی خودتان و داشته هایتان حساب کنید، ایمان به خود و اراده تان موجب پیروزی شما می شود. شخصی منتظر کمک رسانی غیرمالی شماست، به او کمک کنید تا نیتی که در دل دارید هرچه سریعتر انجام گیرد.

 

فال مهر

 

مهر

پروژه ای که در سر دارید وجود علاقه، اراده و سرعت عمل موجب رسیدن به پایانی خوب برای پروژتان می شود. شما از زندگی خوبی برخوردار هستید ارزش آن را بدانید و خدارا شاکر باشید. وسواس فکری نداشته باشید و بدانید غصه خوردن مشکلی را حل نمی کند. در مورد تغییر شغل و مکان اگر باید عجله کنید.

 

فال آبان

 

آبان

در این هفته ملاقات مهمی خواهید داشت. در مورد تغییر شغل یا مکان، حتما با فردی با تجربه مشورت کنید. از شخصی در اطرافتان که درباره همه چیز غر می زند و مدام ناراضی است فاصله بگیرید، زیرا انرژی را از شما می گیرد. خبر خوشی خواهید شنید که بسیار شاد می شوید.

 

فال آذر

 

آذر

در مورد مسائل کاری یا مالی در موقعیتی خاص قرار می گیرید که مجبور به انتخاب می شوید. برای کسی که دوستش دارید وقت بگذارید و از توقعتان کم کنید، حواستان به رابطه تان باشد. برای رفتن به یک سفر تدارک خواهید دید.

 

فال دی

 

دی

بهتر است کمی به خودتان بیایید و برای زندگی تان هدف های جدید بگذارید و برای رسیدن به آنها سعی و تلاش کنید. از فرصت هایتان استفاده کنید زیرا خیلی چیزها را تغییر خواهد کرد.

 

فال بهمن

 

بهمن

رفتن به  مسافرت در این هفته برایتان لازم است. با گروهی که دوستشان دارید وقت بگذرانید. هر کاری را در موقع خودش انجام بدهید و بگذارید شیرینی آن لحظه برایتان خاطره انگیز باقی بماند. رفاه مالی و معنوی را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد اگر خودتان را اسیر فکر و خیال نکنید.

 

فال اسفند

 

اسفند

افکار بهم گره خورده تان را رها کنید تا از سبکی لذت ببرید.شخصی در اطرافتان که مرتکب اشتباه شده، مسئولیت رفتارش را به گردن خواهد گرفت با او مدارا کنید، بعضی ها ندانسته و ناخواسته اشتباه می کنند و هم خودشان و هم دیگران را به دردسر می اندازند بیش از این خودتان را اذیت نکنید

مزون دوخت لباس عروس تهران

درباره ی فاضله زنگنه

مطلب پیشنهادی

فال هفته

فال هفته از ۲ شهریور تا ۸ شهریور برای هر ماه چیست؟

فال فروردین: وقت آن رسیده که با حقایق روبه رو شوید و از آن ها فرار نکنید. فرصتی خوب برای شادی کردن را از دست می دهید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonهمین حالا یه وقت رزرو کن
ما به شما کمک میکنیم تا لباس رویایی تان محقق شود.به مزون تخصصی دوخت نایریکا خوش آمدید
+