سه شنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۸
خانه / مطالب خواندنی / هنر و سرگرمی / فال هفته / فال هفتگی (۹ شهریور تا ۱۵ شهریور )
فال هفته

فال هفتگی (۹ شهریور تا ۱۵ شهریور )

فال هفتگی

 

به رسم هر هفته، این هفته هم تصمیم داریم فال هفتگی هر هفته را در این مقاله بنویسیم. برای اطلاع از فال هفتگی خود هر هفته روزهای شنبه به سایت نایریکا مراجعه کنید.

 

فال فروردین

 

فروردین

هفته ای یکبار نگاهی به کارهایتان بیاندازید و ببینید که آیا برنامه هایتان به خوبی پیش رفته است. اگر احساس می کنید در کارهایتان گره ای وجود دارد سعی کنید با مطالعه و مشورت آن را حل کنید. اخیرا احساس بی حوصلگی و کسالت می کنید و دست و دلتان به هیچ کاری نمی رود. شخصی به دیدارتان خواهد آمد.

 

 

فال اردیبهشت

بهترین زمان برای آن است که به کارهای گروهی دست بزنید و از نزدیکان بخواهید که در کنارتان باشند و تشویقتان کنند. اگر می خواهید محیط کاری آرامی داشته باشید، عقاید همکارانتان را قبول داشته و زیاد سر به سر آنها نگذارید. اعتماد به نفس بیشتری از خودتان نشان بدهید و مطمئن باشید خودتان به تنهایی قادر به انجام کارهایتان هستید.

 

فال خرداد

 

خرداد

آنقدر از شنیدن جواب رد می ترسید که حتی سوالتان را نمی پرسید، این روش و کار آزارتان می دهد. با خودتان کنار بیایید، یا مطلب را فراموش کنید و یا سوال را بپرسید. یاد آوری یک خاطره می تواند برای گرفتن یک تصمیم یا گفتن حرفی کمکتان کند. دنبال حرفی که به شوخی به شما زده شده نگیرید.

 

فال تیر

 

تیر

برنامه های زیادی برای آینده تان دارید، برای انجام آنها بهترین کار این است که با فردی که به او اعتماد دارید، مشورت کنید. یکی از نزدیکانتان شما را به انجام یک کار جدید تشویق می کند، اجازه بدهید تغییر کوچکی زندگی را برایتان و دیگران شیرین تر کند، شما به این تغییر نیاز دارید.

مرداد

قبل از تلفنی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید و احساسی عمل نکنید. شما فرد مهربانی هستید و دوست دارید به دیگران کمک کنید و هر طور شده دست آنها را بگیرید. چند دیدار و ملاقات آینده ساز برایتان پیش خواهد آمد به جای زیاد حرف زدن سعی کنید بیشتر گوش کنید و از بحث های بیهوده بپرهیزید.

شهریور

از جنجالی که دورو برتان به پا شده فاصله بگیرید و در آن داخل نشوید. اگر درگیر آن شوید، رهایی از آن به این سادگی ها نیست پایان این قصه برای هیچکس خوش نخواهد بود. هدیه ای خواهید خرید و شخصی را خوشحال می کنید.بیماری از سرتان خواهد گذشت اما احتیاط شرط لازم است، با سلامتتان شوخی نکنید.

 

فال مهر

 

مهر

دیدن خنده شما برای او که بسیار دوستتان دارد کافیست،  روزگار را به خودتان و او زهر نکنید. برای انجام یک خرید یا فروش تحقیق می کنید اما این معامله به این زودی ها انجام نخواهد شد. به شخصی که در اطرافتان بسیار بیمار است توصیه کنید جز به حرف پزشک معالجش به حرف دیگران اعتماد نکند.

 

فال آبان

 

آبان

هرکسی در گذشته کارهایی را انجام داده که شاید امروز از آن بسیار پشیمان باشد، اولین قدمی که باید برداشت سعی در فراموش کردن گذشته است. اگر محصل یا دانشجو هستید دیگر زمان تلاش های مضاعف رسیده. بهتر است برای مدتی دست از ارتباطات اینترنتی بردارید.

 

فال آذر

 

آذر

برای رفتن به جایی شوق و ذوق دارید اما بهتر است عجله نکنید. به حرفی که می شنوید به اندازه اهمیت بدهید. در روابط عاطفی و احساسی تان گره ای افتاده، مهربان باشید بگذرید تا بگذرد. برای انجام کاری تنها راه این است که دل به دریا بزنید و با تلاش بیشتر به جلو بروید. الان وقت ناامیدی نیست.

دی

سفری که برایش برنامه ریزی کرده بودید عقب بیاندازید حالا زمان مناسبی نیست. چشمتان را باز نگه دارید و برای ماه های پیش رو برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت بگذارید. نگران نباشید به زودی رابطه عاطفی جالبی را تجربه خواهید کرد، سعی کنید این بار آرام تر پیش بروید.

بهمن

شخصی پای حرفی که به شما زده و قولی که به داده نخواهد ایستاد. خبری خواهید شنید که دلتان را می سوزاند، به روی خودتان نیاورید و دشمنتان را شاد نکنید. خاطراتی که مثل خنجر به دلتان فرو می رود این همه مرور کردن اشتباه محض است، روزهای عمرتان را تلف می کنید آن هم برای چیزی که ارزشش را ندارد.

 

فال اسفند

 

اسفند

در این هدیه ای که ارزش مادی چندانی ندارد دریافت می کنید که بسیار خوشحالتان می کند. شخصی برای مشورت پیش شما خواهد آمد حواستان باشد که چه راهنمایی به او می کنید. شخصی کاری می کند یا حرفی می زند که بسیار عصبانی می شوید، مراقب رفتارتان باشید دلیل این عصبانیت را در خودتان جستجو کنید.

درباره ی فاضله زنگنه

مطلب پیشنهادی

فال هفته

فال هفته از ۲ شهریور تا ۸ شهریور برای هر ماه چیست؟

فال فروردین: وقت آن رسیده که با حقایق روبه رو شوید و از آن ها فرار نکنید. فرصتی خوب برای شادی کردن را از دست می دهید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of