فال هفته

فال هفتگی (۹ شهریور تا ۱۵ شهریور )

زمان مطالعه
۵ دقیقه

فال هفتگی

 

به رسم هر هفته، این هفته هم تصمیم داریم فال هفتگی هر هفته را در این مقاله بنویسیم. برای اطلاع از فال هفتگی خود هر هفته روزهای شنبه به سایت نایریکا مراجعه کنید.

 

فال فروردین

 

فروردین

هفته ای یکبار نگاهی به کارهایتان بیاندازید و ببینید که آیا برنامه هایتان به خوبی پیش رفته است. اگر احساس می کنید در کارهایتان گره ای وجود دارد سعی کنید با مطالعه و مشورت آن را حل کنید. اخیرا احساس بی حوصلگی و کسالت می کنید و دست و دلتان به هیچ کاری نمی رود. شخصی به دیدارتان خواهد آمد.

 

 

فال اردیبهشت

بهترین زمان برای آن است که به کارهای گروهی دست بزنید و از نزدیکان بخواهید که در کنارتان باشند و تشویقتان کنند. اگر می خواهید محیط کاری آرامی داشته باشید، عقاید همکارانتان را قبول داشته و زیاد سر به سر آنها نگذارید. اعتماد به نفس بیشتری از خودتان نشان بدهید و مطمئن باشید خودتان به تنهایی قادر به انجام کارهایتان هستید.

 

فال خرداد

 

خرداد

آنقدر از شنیدن جواب رد می ترسید که حتی سوالتان را نمی پرسید، این روش و کار آزارتان می دهد. با خودتان کنار بیایید، یا مطلب را فراموش کنید و یا سوال را بپرسید. یاد آوری یک خاطره می تواند برای گرفتن یک تصمیم یا گفتن حرفی کمکتان کند. دنبال حرفی که به شوخی به شما زده شده نگیرید.

 

فال تیر

 

تیر

برنامه های زیادی برای آینده تان دارید، برای انجام آنها بهترین کار این است که با فردی که به او اعتماد دارید، مشورت کنید. یکی از نزدیکانتان شما را به انجام یک کار جدید تشویق می کند، اجازه بدهید تغییر کوچکی زندگی را برایتان و دیگران شیرین تر کند، شما به این تغییر نیاز دارید.

مرداد

قبل از تلفنی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید و احساسی عمل نکنید. شما فرد مهربانی هستید و دوست دارید به دیگران کمک کنید و هر طور شده دست آنها را بگیرید. چند دیدار و ملاقات آینده ساز برایتان پیش خواهد آمد به جای زیاد حرف زدن سعی کنید بیشتر گوش کنید و از بحث های بیهوده بپرهیزید.

شهریور

از جنجالی که دورو برتان به پا شده فاصله بگیرید و در آن داخل نشوید. اگر درگیر آن شوید، رهایی از آن به این سادگی ها نیست پایان این قصه برای هیچکس خوش نخواهد