لباس بله برون عروس

لباس بله برون عروس⭐3نکته درانتخاب بهترین لباس بله برون عروس

زمان مطالعه
۵ دقیقه

لباس بله برون عروس از جمله لباس هایی است که برای مجلس بله برون عروس مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه شما هم بخواهید لباس بله برون را انتخاب کنید بهتر است نکاتی را مد نظر داشته باشید. لباس های بله برون معمولا لباس هایی هستند که در حین زیبا بودن از مدل های رسمی و مجلسی در آن ها استفاده می شود و به گونه ای طراحی و دوخته می شوند که شان و شخصیت و فرهنگ خانواده حفظ شود. در این مقاله همراه ما باشید تا در انتخاب بهترین لباس همراهتان باشیم:

 

۳ نکته در انتخاب لباس بله برون عروس

در انتخاب لباس بله برون عروس به یاد داشتن ۳ نکته بسیار مهم است. برای انتخاب لباس بله برون رنگ، ژورنال و همچنین اکسسوری مورد استفاده اهمیت دارند که در زیر به شرح آنها می پردازیم:

رنگ لباس : بهترین لباس بله برون لباسی است که ترکیبی از رنگ های شاد و زیبا در آن وجود داشته باشد. هارمونی رنگ هایی چون زرد، زرشکی، سبز، آبی و فیروزه ای از جمله رنگ هایی هستند که می تواند به زیبا نشان دادن استایل شما کمک کند. نوع پارچه در دوخت ژورنال تاثیر به سزایی دارد. چنانچه بخواهید از ژورنال های ترکیبی استفاده کنید نوع پارچه اهمیت ویژه ای می یابد.

ژورنال لباس: ژورنال در واقع مهم ترین چیزی است که به انتخاب لباس بله برون کمک می کند. امروزه ژورنال های مختلفی برای لباس بله برون به وجود آمده اند که هر کدام از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. برای انتخاب ژورنال مناسب می توانید از مزون نایریکا راهنمایی بخواهید.

اکسسوری: خانم ها علاقه دارند در کنار لباس بله برون خود از اکسسوری هایی مانند کمربند، دستنبد و ساعت و گردنبند و سنجاق سینه استفاده کنند. لذا اگر می خواهید اکسسوری خاصی را استفاده نمایید می توانید ژورنال هایی را انتخاب کنید که با اکسسوری مورد علاقه شما هماهنگ باشد.

 

لباس بله برون

 

لباس بله برون عروس

بهترین لباس بله برون برای اندام های لاغر

با توجه به اینکه اندام های لاغر همواره قد بلند دیده می شوند، اگر کفش های پاشنه بلند هم استفاده شود نیاز است لباسی انتخاب شود که استایل شما را کمی چاق تر و خوش اندام تر نشان دهد. این لباس ها پف دار، چین دار، گیپور دار، یقه دار هستند. می توانند کوتاه تر انتخاب شوند و یا به اندازه قد ۹۰ باشند. برای انتخاب بهترین لباس برای اندام های لاغر می توانید از رنگ های شاد و گرم استفاده کنید.

لباس بله برون عروس

لباس بله برون عروس

بهترین لباس بله برون برای اندام های چاق

برای اندام های چاق معمولا لباس هایی مناسب است که آنها را بلند تر و لاغر تر نشان دهد. لذا لباس هایی با دامن بلند تر و استفاده از لباس هایی آستین دار و یقه هفتی می تواند گزینه مناسبی باشد.

 

بهترین لباس بله برون برای افرادی با پایین تنه چاق تر

افرادی که پایین تنه چاق تر دارند لباس هایی مناسبشان است که از دامن های پیلی دار و چین دار برخوردار باشد. این دامن ها آنها را جذاب تر و قد بلند تر نشان می دهد و می توانند به سادگی ظاهری آراسته و شیک داشته باشند. مزون نایریکا بر آن است که با استفاده از تخصص خود بهترین انتخاب ها را برایتان رقم بزند تا در مراسم های خود زیبا بدرخشید.

 

لباس بله برون عروس

لباس بله برون عروس

نحوه دوخت لباس بله برون عروس

لباس بله برون عروس از جمله لباس هایی است که تنوع رنگی و تنوع مدل ها باعث شده است برای همه سلایق و همه بودجه ها لباسی با کیفیت و آراسته فراهم شود. مزون نایریکا برای دوخت لباس بله برون نکات زیر را مد نظر قرار می دهد:

نوع پارچه: برای مدل لباس بله برون نوع پارچه از اهیت بالایی برخوردار است. برخی از پارچه ها استایل بدنی را رسمی جلوه می دهند و برخی ها حالت استایل بدنی را به شکل انعظاف پذیر نشان می دهد.

انتخاب بهترین ژورنال: بهترین ژورنال برای لباس های بله برون شامل ژورنال های آماده و همچنین طراحی ژورنال ترکیبی می باشد. طراحی مدل لباس با توجه به ساختار بدن و همچنین سلیقه شما انجام می شود.

استفاده از تکنیک های خاص دوخت: تکنیک های خاص دوخت شامل رعایت اصول استاندارد و فنی است که به واسطه آنها بهترین کار ارائه می شود و دچار مشکلاتی مانند آویزان شدن لباس، کوتاه شدن قد و غیره نخواهد شد.

عقد قرارداد: پس از مشخص شدن نوع پارچه و نوع مدل و زمان تحویل سفارش قرارداد عقد می شود و شیوه پرداخت هزینه مشخص می گردد.

ارائه کار با بهترین کیفیت در موعد تعیین شده: مزون نایریکا سعی می کند در موعد تعیین شده کار دوخت لباس بله برون عروس را تحویل بدهد.

 

 

لباس بله برون عروس