لباس عروس ساتن

جذاب ترین مدل های لباس عروس از جنس ساتن

زمان مطالعه
۶ دقیقه

جذاب ترین مدل های لباس عروس از جنس ساتن

 

لباس عروس نباید یه سادگی و بدون دقت انتخاب شود. در بیشتر مواقع فرم و مدل و جنس لباس عروس فکر عروس خانم ها را به خود درگیر می کند. پارچه لباس عروس نقش زیادی در زیبایی و جذابیت لباس عروس شما دارد. ما در این مقاله در مورد جنس لباس عروس ساتن با شما صحبت خواهیم کرد و اطلاعاتی در مورد این پارچه به شما خواهیم داد.

اگر سعی می کنید لباسی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد، پس انتخاب پارچه مناسب از مهم ترین نکاتی است که در ابتدا باید به آن توجه کنید.

 

 

لباس عروس ساتن
لباس عروسی ساده

 

لباس عروس ساتن یکی از شیک ترین جنس پارچه برای انتخاب لباس عروسی و لباس مجلسی می باشد. پارچه ساتن جنس های متنوع و مختلفی دارد مثل ساتن آنتیک، ساتن ایرانی، ساتن مات و … همچنین پارچه های ساتن رنگ های متنوعی هم دارد برای بیشتر برای لباس عروس از پارچه سفید استفاده می کنند.

ساتن سنگین ، ساده و پر زرق و برق است ، به دلیل شکل لباس و براقیت طبیعی ، بیشتر محبوب است. ایده آل برای عروسی های رسمی است ، اما به دلیل ساختار سنگین آن برای فصول گرم پیشنهاد نمی شود.

پارچه لباس عروسی ساتن در مدل های لباس عروسی پرنسسی و یا راسته خیلی زیبا و جذاب است. پارچه ساتن را هم می توانید یکدست بدوزید یعنی بدون هیچ پارچه دیگری، و هم  می توانید با گیپور ترکیب کنید.

 

لباس عروس ساتن
لباس عروسی ساده

 

چه عروس هایی از لباس عروس ساتن  استفاده کنند

  • لباس عروس ساتن برای خانم هایی که علاقه دارند کمرشان باریک و قدشان بلند تر دیده بشود بسیار خوب و فوق العاده است.

 

  • کسانی که سادگی را دوست دارند و علاقه مند به سادگی هستند و دوست ندارن لباسشان شلوغ باشد می توانند از این لباس استفاده کنید.

 

  • لباس عروس ساتن جلوه شما را چند برابر میکند و‌خوب این خاصیت پارچه ساتن است به خاطر براق و خاص بودنش

 

  • اگر انتخابتان لباس عروس جنس ساتن است باید دقت داشته باشید که از پارچه مرغوب و باکیفیتی  و لطیف باشد ، نباید زیاد کلفت باشد که روی تن شما سنگینی کند و دوخت آن هم باید خیلی تمیز و حرفه ای باشد

 

  • افرادی که پایین تنه درشتی دارند باید دامن لباس را پفی بردارند.

 

  • ایراد آن که باید بدانید این است که پارچه ساتن طوری است که چروک برمیدارد، پس در نشستن باید مراقب باشید که چروک نشود.

 

  • پارچۀ ساتن بسیار نرم و سبک است و برای لباس عروس مدل ماهی و کلوش و کلاسیک بسیار شکیل خواهد شد.

 

لباس عروس ساتن