لباس عروس مناسب افراد قد بلند

لباس عروس مناسب افراد قد بلند

زمان مطالعه
۳ دقیقه

لباس عروس مناسب افراد قد بلند

 

اگر قد شما از حالت عادی بلندتر است، باید این را هم بدانید که پیدا کردن لباس مناسب، فوق العاده دشوار است، اما خوشبختانه پیدا کردن لباس عروس برای افراد قد بلند به اندازه لباس های روزمره کار سختی نیست.

باید به فرم اندام بدنتان در انتخاب لباس عروس به اندازه قد خود نیز توجه کنید تا بتوانید از بین مدل های مختلف٬ لباس عروس مناسبی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

بهتر است اگر مدل لباس عروسی را در نظر دارید قبل از انتخاب و خرید آن ، لباس را پرو کنید تا ببینید لباس انتخابی شما برازنده اندام شما است یا خیر .

لباس عروس مناسب افراد قد بلند

 

اگر قدی بلند دارید ناراحت نباشید، نیاز نیست نگران پیدا کردن مدل مناسب قدتان باشید. ما در زیر چند مدل لباس عروس جدید و شیک به همراه نکات انتخاب لباس عروس مناسب افراد قد بلند آورده ایم که می توانید از آنها برای انتخاب مدل مناسب تان استفاده کنید.

 

لباس عروس مناسب افراد قد بلند

 

می توان گفت قد بلند بودن شمشیری دو لبه است با اینکه ممکن است در نظر بقیه بسیار جذاب برسید ولی وقتی زمان انتخاب لباس می رسد به احتمال زیاد با لباس‌هایی که دارای آستین کوتاه یا قد کوتاه هستند مواجه می‌شوید که حس بدی به شما می دهد.

 

مدل لباس عروس مناسب

 

لباس عروس مناسب افراد قد بلند

 

خانم های قد بلند برای اینکه در شب عروسی شان خیلی قد بلند ظاهر نشوند و یا از همسرشان قدشان بلندتر دیده نشود ،بهتر است لباس عروس هایی ساده، بالرین و راحت را انتخاب کنند و به شدت از  انتخاب لباس عروس های با مدل کمر امپراتوری خودداری کنند که قدشان را بلند تر نشان می دهد. 

 

بالاتنه لباس عروس

 

لباس عروس مناسب افراد قد بلند

 

لباس عروسی بدون کمربند و بدون آستین به افراد قد بلند کمک می کند بازو و کمر آن ها زیباتر دیده شود. علاوه بر این ، بازوهای برهنه توجه ها را به خط شانه جلب می کند و تا حدی حواس ها را از قد بلند پرت می کند.

 

اکسسوری

 

لباس عروس مناسب افراد قد بلند

 

خانم های قد بلند نباید از تاثیر اکسسوری غافل شوند. استفاده از یک اکسسوری ساده باعث می‌شود تا حد زیادی قد بلند آنها به چشم نیاید. پس اگر قدی بلند دارید  بهتر است همراه با  پوشیدن لباس عروس از اکسسوری های لاکچری و شیک استفاده کنید.

 

کفش

لباس عروس مناسب افراد قد بلند

 

کفش پاشنه بلند تاثیر زیادی در قد بلندتر نشان دادن شما دارند. بنابراین اگر قدی بلند دارید باید از پوشیدن کفش های پاشنه بلند خودداری کنید.کفش های تخت بسیار زیبایی وجود دارد که می تواند در بازار مدل های متنوع آن را پیدا کنید. مزیتی که این کفش ها دارند این است که در هنگام رقص کاملاً راحت و آزاد هستید.

 

لباس عروس مناسب افراد قد بلند

 

درباره ی فاطمه میررستمی

مطلب پیشنهادی

مزون لباس عروس

لباس عروس هایی مخصوص افرادلاغر

لباس عروس های مناسب افراد لاغر مدل های بسیار متنوعی دارند که با هرسلیقه و بودجه ای می توان آن ها را تهیه کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonجهت سفارش ازمزون تماس بگیرید
تمام مدل هایی که مشاهده میکنید، پیشنهادی و فقط جهت ایده گرفتن برای دوخت در این مزون می باشد.
+
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ