خانه / مطالب خواندنی / مد و زیبایی / لباس مجلسی مناسب خانم هایی که شکم دارند

لباس مجلسی مناسب خانم هایی که شکم دارند

نکاتی برای خانم‌هایی که شکم بزرگی دارند

 

لباس مجلسی

 

چربی شکم برای اکثر زنان بدون توجه به شکل بدن یک مسئله رایج است. ما دراین مقاله یک راهنمای کامل در مورد چگونگی پنهان کردن چربی شکم خود را با رعایت برخی نکات و ترفندهای مد به شما ارائه می دهیم تا با خیال راحت بتوانید مدل لباس مجلسی مناسب خانم هایی که شکم دارند را پیدا کنید و  آن را در یک مزون حرفه ای بدوزید یا از یک فروشگاه خوب خرید کنید.

 

لباس مجلسی تنگ در قسمت شکم را نخرید!

 

لباس مجلسی مناسب خانم‌هایی که شکم دارند

 

از پوشیدن لباس مجلسی های تنگ در قسمت شکم خودداری کنید! به طور کلی برای پوشیدن لباس بهتر است نقاط قوت خود را برجسته کرده و توجه افراد را از نقاط ضعف خود دور کنید ، که در این حالت نقطه ضعف شما شکم می باشد.

 

لباس مجلسی بدون کمربند استفاده کنید

 

لباس مجلسی مناسب خانم‌هایی که شکم دارند

 

اگر می‌خواهید شکم شما در لباس مجلسی بد دیده نشود بهتر است دور استفاده از کمربند را خط بکشید زیرا استفاده از آن باعث می‌شود شکمتان برجسته تر دیده شود.

 

یک لباس مجلسی جمع شده در قسمت شکم انتخاب کنید

 

لباس مجلسی مناسب خانم‌هایی که شکم دارند

لباس مجلسی مناسب خانم‌هایی که شکم دارند

 

لباس هایی مانند عکس بالا که در قسمت شکم چروک دارند یا جمع شدند برای پنهان و کوچک کردن شکم عالی هستند. مدل های مختلفی از این لباس ها وجود دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه ای که دارید یکی از آنها را انتخاب کنید.

 

رنگ تیره انتخاب کنید

 

لباس مجلسی

 

به دنبال رنگ های تیره تر باشید ، فقط در مورد  رنگ سیاه صحبت نمی کنیم ، بلکه می توانید با سایه های تیره سایر رنگ ها نیز لباس مجلسی هایی قشنگی بپوشید.

 

لباس های با پارچه محکم

 

لباس مجلسی

 

اگر شکم بزرگی دارید سعی کنید برای انتخاب لباس های مجلسی به دنبال لباس هایی بروید که جنس محکمی دارد زیرا این کار باعث می‌شود چربی های اضافه پهلو و شکم شما جمع شوند.

درباره ی فاطمه میررستمی

مطلب پیشنهادی

راز شیک پوشی

شیک پوشی در سه مرحله و تمام

  شیک پوشی در سه مرحله   شیک‌پوشی تاثیر چشمگیری روی افزایش اعتماد به نفس …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of