لباس مجلسی نامزدی

لباس مجلسی نامزدی ۲۰۲۰ در طرح ها و مدل های مختلف

زمان مطالعه
۳ دقیقه

لباس مجلسی نامزدی ۲۰۲۰ در طرح ها و مدل های مختلف

 

لباس مجلسی نامزدی در طرح ها و مدل های مختلفی در بازار و مزون های طراحی و دوخت لباس عروس و لباس مجلسی وجود دارد که شما با توجه به سلیقه، فرم اندام بدن تان و ویژگی های ظاهری خود می توانید آن ها را انتخاب نمایید. انتخاب لباس نامزدی از دغدغه های تازه عروس ها می باشد، زیرا آن ها می خواهند در همه ی مراسم های خود در زیباترین شکل ممکن ظاهر شوند.

برای انتخاب رنگ لباس نامزدی بهتر است از رنگ های کرم و سفید انتخاب نکنید، چون این رنگ ها با  رنگ لباس عروسی شما مطابفت دارد و در جشن عروسی دیگر متفاوت نخواهید بود.

مزون های بسیاری در شهرهای مختلف وجود دارد که با سر زدن به آن ها می توانید جدیدترین مدل ها را دیده و از آن ها انتخاب کنید. همچنین می توانید لباس نامزدی مورد نظر را به مزون های دوخت سفارش دهید تا برایتان بدوزند.

یادتان باشد هنگام انتخاب مدل به اندام و فرم بدن خود توجه کنید. زیرا مدل های مختلف برای اندام های مختلف طراحی شده اند. اگر پیراهنی که انتخاب کرده اید علاوه بر مدل زیبا برای اندام شما مناسب باشد، زیبایی و جذابیت استایلتان را چند برابر می کند.

 

لباس مجلسی نامزدی

 

لباس نامزدی در طرح های مختلف

 

معمولا لباس های نامزدی رنگ های روشن دارند، اما این موضوع قطعی نیست و سلیقه شما حرف اول را در انتخاب رنگ می زند. لباس های راسته با پارچه های کار شده در خلق استایلی جذاب برای مراسم نامزدیتان بسیار موثر است.

 

لباس نامزدی

 

برخی از لباس های مجلسی نامزدی بالاتنه ای کار شده و دامنی ساده دارند. این مدل پیراهن ها نیز مانند دیگر مدل ها انواع مختلفی دارد. یک نمونه از آن را در تصویر بالا مشاهده می کنید.

 

لباس مجلسی نامزدی

 

پیراهن های آستین دار در طرح ها و مدل های مختلف طراحی شده اند. امروزه طرفداران لباس نامزدی آستین دار بیشتر شده است. این مدل پیراهن ها در مدل های ساده و یا کار شده وجود دارد.

 

لباس مجلسی نامزدی

 

پیراهن های مجلسی چین دار بسیار زیبا هستند این مدل پیراهن ها برای خانم های خوش اندام و لاغر گزینه بسیار مناسبی است. زیرا چین های موجود در دامن آن ها را پر تر نشان می دهد.