مدل لباس مجلسی آستین دار بلند

مدل لباس مجلسی آستین دار بلند

زمان مطالعه
۳ دقیقه

مدل لباس مجلسی آستین دار بلند

 

لباس های مجلسی آستین بلند و پوشیده مدل های مختلفی دارند. هریک از آن ها برای نوعی مجلس و مهمانی مناسب می باشد. خانم های محجبه بیشتر از دیگران ترجیح می دهند لباس های آستین بلند بپوشند اما این موضوعی قطعی نیست زیرا برخی بخاطر مدل زیبایی که این لباس ها دارند آن ها را انتخاب می کنند.

لباس های مجلسی آستین دار مانند دیگر لباس ها با پارچه های مختلف و طراحی های خاص و زیبا دوخته می شوند. لباس های با حجاب اغلب از مدل های آستین دار ، بلند و با پاچه هایی که بدن نما نیستند تهیه می شود.

لباس مجلسی آستین دار هیچ وقت از مد نخواهد افتاد، اگر به جشن های ملکه ها و بازیگران معروف نگاه کنید لباس مجلسی هایی انتخاب می کنند که هم شیک و دارای آستین باشد.

با افزایش مراسم ها و عروسی های مختلط نیاز به انواع مدل لباس مجلسی بلند و پوشیده بیشتر احساس می شود. مزون های لباس مجلسی نیز  مدل لباس مجلسی دخترانه بلند را به خوبی طراحی و به بازار عرضه می کنند.

اگر به دنبال مدل هایی جدید برای لباس مجلسی پوشیده و آستین دار خود هستید، پیشنهاد می کنیم در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

لباس مجبسی پوشیده و آستین دار

 

لباس های مجلسی بلند و آستین دار در طرح های ساده بسیار زیبایی وجود دارد. این مدل لباس های ساده با رنگ های خنثی مثل: سفید، مشکی و طوسی در دسته استایل مینیمال قرار می گیرند. خانم هایی که دنبال لباس های مجلسی ساده و آستین دار هستند، می توانند این مدل را برای مجالس و مهمانی های خود انتخاب کنید.

 

لباس مجلسی آستین بلند

 

لباس مجلسی

 

برخی از پیراهن های مجلسی آستین بلند هستند که قد آن ها کمی کوتاه تر است. این مدل پیراهن هایی را که در تصاویر بالا می بینید را می توان را بوت های کوتاه ست کرده و استایلی بسیار زیبا برای خود خلق کنید.

 

پیراهن کوتاه

 

پیراهن کوتاه و آستین دار از زیباترین مدل هایی است که می توان آن ها را در مهمانی ها و مجالس استفاده کرد. در دوخت این لباس ها از پارچه های ساده و یا طرحدار استفاده می شود.

شما می توانید مدل های دلخواه لباس مجلسی آستین بلند را به مزون های دوخت سفارش داده و بدوزید.