مدل مانتوهای جدید و به روز سال ۹۹

زمان مطالعه
۵ دقیقه

مدل مانتوهای جدید و به روز سال ۹۹

 

مانتوهای جدید در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارند. شما باتوجه به محیطی که می خواهید مانتو را به بپوشید و همچنین با توجه به سلیقه و اندام خود می توانید، مانتو دلخواهتان را تهیه کنید.

پارچه و مدل مانتوها باتوجه به فصل و گرمی و سردی آن انتخاب می شود. با شروع هر فصل مانتوهای جدیدی روانه بازار می شوند. در این ادامه این مقاله مدل های جدید و به روز مانتوها را برایتان به نمایش می گذاریم تا از آن ها برای انتخاب مانتو خود، ایده بگیرید.

 

مانتو های جدید

 

امروزه مانتوهای بلند و گشاد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. معمولا این مانتوها با پارچه های ساده دوخته می شوند اما برش ها و دوخت خاصی که دارند، آن ها را زیبا و جذاب می کنند.

 

مانتو های جدید

 

مانتوهایی که پارچه های طرحدار دارند، برای استفاده در مهمانی ها بسیار مناسب هستند. مدل آن ها نیز باتوجه به مد روز و طراحی های دوخت جدید متفاوت است. مانتوهای تابستانه با آستین های گشاد می توانند استایلی بسیار زیبا برایتان خلق کنند.

 

مانتو های جدید

 

مانتو های جدید

 

مدل مانتو جدید با پارچه گیپور

یکی از پر کاربرد ترین و مجلل ترین پارچه هایی که برای دوخت مانتو استفاده می کنند پارچه های گیپور هستند. این پارچه ها لوکس و گران قیمت هستند زیرا جزییات زیادی در آن ها به کار رفته است. معمولا لباس هایی که قسمتی از ان ها پارچه های گیپور به کار رفته باشد قیمت بیشتری نسبت به لباس های دیگر دارد. از این پارچه  در استایل روزمره بیشتر استفاده می شود. بهتر است مانتو های گیپور ساده را انتخاب کنید زیرا این مدل مانتو ها به تنهایی جزییات زیادی دارند و اضافه شدن آیتم ها دیگر باعث ایجاد شلوغی و ناهماهنگی در تیپ و ظاهر شما می شود و جلوه زیبا و جذابی ندارد.

 

مدل مانتو جدید با پارچه گیپور

 

مانتو های جدید