مانتو چهارخانه

خاص ترین مدل مانتو چهارخانه ۲۰۲۰

خاص ترین مدل مانتو چهارخانه ۲۰۲۰

 

مانتو چهارخانه از زیباتری و پرطرفدارترین مدل های مانتو است. اگر بخواهید به طور کلی بررسی کنیم پارچه و لباس هایی با طرح چهارخونه بسیار زیبا و جذاب است. برخی از افراد هستند که علاقه بسیاری به طرح چهارخونه داشته و اغلب لباس های خود را از این طرح انتخاب می کنند.

برای مانتو چهارخونه مانند سایر مانتو مدل های بسیاری وجود دارد که می توانید آن ها را ادامه مشاهده کنید.

متنوع ترین استایل را در میان مانتو ها می تواند مانتو های چهارخانه دانست، زیرا شما با انتخاب آیتم‌های مناسب از شلوار، کفش و… به راحتی ظاهری شیک و به روز برای خود بسازید.

 

مانتو چهارخانه

 

مانتوهایی با فرم ساده و اسپرت که با پارچه های چهارخونه دوخته می شوند. این مانتوها گزینه مناسبی برای دانشگاه و سرکار می باشند زیرا در عین سادگی زیبا  بوده و استایلی جذاب را برایتان خلق می کنند.

مانتو های چهارخانه مناسب فصل تابستان می باشد. یکی از مانتو های خنک و خوش استایلی که شما می توانید بپوشید، مانتو های چهارخانه نخی است. این مدل مانتو ها برش های ساده ای دارد، راحت و گشاد است.

اگر مدل مانتو چهارخونه شما ساده و تک رنگ است و می خواهید رنگ های بیشتری را به استایل خودتان اضافه کنید، می توانید از طریق اکسسوری‌هایی مانند کیف یا شال این کار را انجام دهید.

 

مانتو چهارخانه

 

مانتو چهارخانه

 

مانتوهای جلوبسته و رنگی  بسیار زیبا هستند. این مانتوها در اندازه چهارخونه ها باهم متفاوت هستند. شما باتوجه به اندام و سلیقه خود می توانید آن ها را انتخاب نمایید.

 

 

مانتو چهارخانه

 

مانتوهای بلند و با جنس پنبه ای برای فصل پاییز مناسب هستند. مانتوها و پیراهن های چهارخونه بصورت تک رنگ و یا چند رنگ در بازار موجود بوده و می توانید آن ها را تهیه نمایید.

 

مانتو چهارخانه

 

مانتو چهارخانه

 

مانتوهای چهارخونه در دو نوع راسته و کلوش وجود دارد. برای انتخاب نوع مانتو به اندام، کیف و کفش و مجموعه استایل خود توجه کنید، تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

مانتو چهارخانه