لباس عروس رومی

زیباترین مدل های لباس عروس رومی

زمان مطالعه
۳ دقیقه

زیباترین مدل های لباس عروس رومی

 

لباس عروس رومی، یکی از چندین مدل لباس عروسی است که برای عروس ها در این شب به یاد ماندنی طراحی شده است.  این مدل لباس عروس دارای سرشانه ، بند و یا آستین در یک طرف است و طرف دیگر آن آزاد می باشد.

با این مدل لباس عروس هم مدل موی جمع و هم مدل موی باز، زیبا می شود. استفاده از گردنبند همراه با این مدل لباس عروس خیلی جذاب نیست. در صورتی که گوشواره های بلند جلوه قشنگتری به این ست می دهند.

 

 

مدل لباس عروس رومی

 

 لباس عروس های رومی در انواع ساده و کار شده موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید در مجلس عروسی تان ظاهری ایده آل داشته باشید بهتر است لباس عروس های کار شده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

دوخت لباس عروس های رومی نیز از پارچه های گیپور و دانتل در قسمت بالاتنه و آستین های پیراهن استفاده می شود.

لباس عروس های رومی ساده، زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و این طرح لباس ها برای عروس هایی که تمایل دارند در جشن عروسی شان ظاهری آراسته و در عین حال ساده داشته باشند انتخابی مناسب محسوب می شوند.

 

لباس عروس رومی

 

لباس عروس رومی

 

پیراهن عروس های رومی یا یونانی دارای تنوع زیادی می باشند و اغلب عروس های ایرانی تمایل دارند از این طرح پیراهن عروس در جشن عروسی خود استفاده نمایند.

 

لباس عروس رومی

 

انواع طرح ها برای لباس عروس رومی

 

پیراهن عروس رومی در انواع طرح های ساده و کار شده موجود می باشند. در دوخت پیراهن عروس های کار شده رومی نیز از پارچه های گیپور و دانتل در قسمت بالاتنه و آستین های پیراهن استفاده می شود.

 

لباس عروس رومی

 

لباس عروس های ساده، زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و این طرح پیراهن ها برای عروس هایی که تمایل دارند در جشن عروسی تان ظاهری آراسته و در عین حال ساده داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل است.

 

لباس عروس رومی

 

 

پیراهن عروس های رومی اغلب به صورت راسته دوخته می شوند و کمتر پیش می آید که این طرح پیراهن ها به صورت دامن پف دار دوخته شوند.

همچنین در طراحی آن ها اغلب از دنباله های کوتاه و بلند استفاده می شود که وجود این دنباله ها باعث جذابیت بیشتر طرح پیراهن عروس می شود.

 

لباس عروس رومی

 

لباس عروس رومی

 

مزون دوخت نایریکا

شما می توانید از طریق مزون دوخت نایریکا، بهترین و زیباترین لباس عروس رومی را سفارش دهید.

خیاط های حاذق و با تجربه در مزون نایریکا مطابق با اندام شما باکیفیت ترین زیباترین لباس عروس را برایتان می دوزند.

 

لباس عروس رومی

 

 

شما می توانید جدیدترین مدل ها را در صفحه اینستاگرام مزون نایریکا مشاهده کنید.

 

لباس عروس رومی

 

لباس عروس رومی