دانستنی های مد و زیبایی

» دانستنی های مد » جدیدترین و خاص ترین دستکش های توری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰:۵۵

 کد خبر: 16423
 307 بازدید

جدیدترین و خاص ترین دستکش های توری

دستکش توری یک اکسسوری زیبا وخاص برای تیپ مجلسی به شمار می آید. آن ها در مدل ها و طرح های مختلف وجود دارند و می توانند مکمل زیبایی برای تیپ واستایل شما می باشند.

مدل های مختلف دستکش توری

 

دستکش توری یک اکسسوری زیبا وخاص برای تیپ مجلسی به شمار می آید. آن ها در مدل ها و طرح های مختلف وجود دارند و می توانند مکمل زیبایی برای تیپ واستایل شما می باشند.

دستکش های توری در رنگ ها و مدل های متنوع را می توانید در بازار پیدا کنید واگر می خواهید کاملا ست لباس مجلسی شما باشد می توانید از پارچه لباس مجلسی خود آن ها را بدوزید و استفاده کنید. طبیعی است که با دوختن آن ها می توانید دقیقا آن چیزی را که در ذهن دارید تهیه کنید.

مدل های مختلفی از آن ها را برای شما گرد آوری کرده ایم، امیدواریم مورد رضایت شما قرار گیرند.

 

 

 

 

دستکش های توری سفید رنگ و شیری رنگ برای استفاده عروس خانوم ها بسیار مناسب است. اگر دیده باشید بعضی از مدل های لباس عروس هستند که می توان آن ها را با این مدل  دستکش ها ست کرده و ظاهری زیبا و خاص را برای خود بوجود آورد.

 

 

دستکش های توری به هر رنگی که بخواهید موجود است و همچنین می توانید آن ها را بدوزید. شما می توانید رنگ آن ها را باتوجه به رنگ لباس خود انتخاب کنید.

دو رنگ سفید و مشکی از رایج ترین رنگ ها می باشند.

 

 

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

باتوجه به مدل لباس می توانید دستکش های توری بلند و کوتاه را برای خود انتخاب کنید. در طرح و مدل آن ها عیچ محدودیتی وجود ندارد و باتوجه به تیپ و سلیقه شما امکان پذیر است.

 

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

بیشتر مدل ها روی ساعد قرار گرفته و برای آنکه حرکت نکند به یکی از انگشت ها متصل می شود. اما همانطور که تصویر بالا می بینید برخی از مدل های دستکش وجود دارد که روی انگشت ها را نیز می پوشاند. برای انتخاب این مدل محدودیتی نیست و بستگی به سلیقه شما دارد.

 

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

 

 


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : دانستنی های مد , مد و زیبایی

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند.

Notify of
avatar
wpDiscuz
مزون دوخت لباس عروس، نامزدی و مجلسی آموزش تخصصی دوخت لباس