شنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۸
خانه / مطالب خواندنی / مد و زیبایی / دانستنی های مد / جدیدترین و خاص ترین دستکش های توری
دستکش توری9

جدیدترین و خاص ترین دستکش های توری

جدیدترین و خاص ترین دستکش های توری

 

دستکش توری یک اکسسوری زیبا وخاص برای تیپ مجلسی به شمار می آید. آن ها در مدل ها و طرح های مختلف وجود دارند و می توانند مکمل زیبایی برای تیپ واستایل شما می باشند.

دستکش های توری در رنگ ها و مدل های متنوع را می توانید در بازار پیدا کنید واگر می خواهید کاملا ست لباس مجلسی شما باشد می توانید از پارچه لباس مجلسی خود آن ها را بدوزید و استفاده کنید. طبیعی است که با دوختن آن ها می توانید دقیقا آن چیزی را که در ذهن دارید تهیه کنید.

مدل های مختلفی از آن ها را برای شما گرد آوری کرده ایم، امیدواریم مورد رضایت شما قرار گیرند.

 

 

 

 

دستکش های توری سفید رنگ و شیری رنگ برای استفاده عروس خانوم ها بسیار مناسب است. اگر دیده باشید بعضی از مدل های لباس عروس هستند که می توان آن ها را با این مدل  دستکش ها ست کرده و ظاهری زیبا و خاص را برای خود بوجود آورد.

 

 

دستکش های توری به هر رنگی که بخواهید موجود است و همچنین می توانید آن ها را بدوزید. شما می توانید رنگ آن ها را باتوجه به رنگ لباس خود انتخاب کنید.

دو رنگ سفید و مشکی از رایج ترین رنگ ها می باشند.

 

 

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

باتوجه به مدل لباس می توانید دستکش های توری بلند و کوتاه را برای خود انتخاب کنید. در طرح و مدل آن ها عیچ محدودیتی وجود ندارد و باتوجه به تیپ و سلیقه شما امکان پذیر است.

 

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

بیشتر مدل ها روی ساعد قرار گرفته و برای آنکه حرکت نکند به یکی از انگشت ها متصل می شود. اما همانطور که تصویر بالا می بینید برخی از مدل های دستکش وجود دارد که روی انگشت ها را نیز می پوشاند. برای انتخاب این مدل محدودیتی نیست و بستگی به سلیقه شما دارد.

 

 

ست دستکش های توری با لباس مجلسی

 

 

 

درباره ی ملیحه عطایی

مطلب پیشنهادی

شیک ترین و زیباترین مدل های پابندتوری مجلسی

پابند توری یکی از اکسسوری های زیبا برای مجالس شما می باشد. شما می توانید با انتخاب پابندهایی متناسب با لباس مجلسی خود، استایلی زیبا برای خود بسازید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
خاص ترین لباس های مجلسی بزن بریم