خانه / مطالب خواندنی / سبک زندگی / دکوراسیون / میز تلویزیون در خانه

میز تلویزیون در خانه

میز تلویزیون در خانه

میز تلویزیون در خانه در جایگاه درستی باید قرار گیرد. امروزه با توجه به تلویزیون های فلت این امکان وجود دارد که تلویزیون را بر روی دیوار نصب کنیم و به این ترتیب در مورد فضای خانه صرفه جویی می توان کرد. در اینجا چند تصویر را داریم که به عنوان نمونه و ایده دکوراسیون راهنمای خوبی می توانند باشند برای نصب یا قرار دادن تلویزیون د خانه یا محل کار. با توجه به تصاویر می توانید بهترن جایگاه را برای قرار گرفتن تلویزیون خود در نظر داشته باشید.

 

اولین چیزی که مهم است مشخص کردن جایگاه درست در خانه یا محل کار برای قرار گرفتن تلویزیون است. می توایند یک دیوار کاذب که شامل جایگاه تلویزیون و متعلقات آن است بسازید.

نوعی دیگر از دیوار کاذب برای قرار گرفتن تلویزیون. با توجه به تصویر میز تلویزیون جدای از صفحه کاذب است.

 

 

 

لزومی ندارد که تلویزیون حتما در مرکز دیوار قرار گیرد فقط باید دید مناسبی داشته باشد. همانطور که در تصاویر می بینید تلویزیون در گوشه دکور قرار گرفته است.

 

 

اگر در نظر داردید که تلویزیون را بر روی میز قرار دهید، می توانید میز تلویزیونی تهیه کنید که به عنوان دکور نیز استفاده کنید و بر روی آن وسایل دکوری بچینید.

برای قرار دادن تلویزیون می توانید حتا گوشه دیوار را هم در نظر داشته باشید. البته در این مورد باید میزی متناسب با زاویه دیوار تهییه کنید یا تلویزیون را به گونه ای که میشود در کنج دیوار نصب کنید.

 

درباره ی سارا مویدی

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون اتاق های خانه

ایده های جذاب برای دکوراسیون اتاق های خانه

7 راز طراحی دکوراسیون اتاق های خانه

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of