دانستنی های مد و زیبایی

» روانشناسی » نکات طلایی درباره انرژی مثبت بخش ۲

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۰

 کد خبر: 14666
 246 بازدید

نکات طلایی درباره انرژی مثبت

نکات طلایی درباره انرژی مثبت بخش ۲

با این راهکارهای ساده را آشنا شوید تا انرژی مثبت را در زندگی خود حفظ کنید.

چگونه انرژی مثبت داشته باشیم؟ بخش ۲

 

 

همانطور که در مقاله شماره یک گفت شد یکی از مهم ترین وظایف ما در این دنیا این است که انرژی مثبت داشته باشیم و این انرژی را به اطرایان منتقل کنیم تا از این طریق در زندگی احساس خوب و خوشبختی داشته باشیم. قبلا گفتیم که شکرگذاری بابت داشته هایمان، لبخند زدن، بیدار شدن  در صبح زود و دعا کردن کارهای اولیه ای برای ایجاد انرژی مثبت در خودمان هستند. با ما همرا باشید تا با کارهای ساده دیگری برای داشتن این نعمت باارزش آشنا شوید.

نیمه پر لیوان را ببینید

هر چه دنیا پیشرفت میکند زندگی ما انسان ها پیچیده تر میشود و به دلیل مشغله های ذهنی و کاری فروان امکان دارد گاهی فکر کنیم که خیلی از کارهایی را که باید انجام نداده ایم و احساس سرخوردگی و پشیمانی داشته باشیم. خب گاهی اوقات این حس طبیعیست و همیشه سرکوب کردن احساسات ناراحت کننده توصیه نمی شود اما بهتر است اول به داشته هایمان فکر کنیم و خداوند را به خاطر داشته هایمان شکرگذار باشیم و به جای افسوس خوردن برای نداشته ها، تلاش کنیم که به آن ها برسیم.

مثبت غذا بخورید!

غذای سالم بخورید. از مواد غذایی مضر کمتر مصرف کنید. سعی کنید بیشتر از قبل سبزیجات و میوه جات بخورید. از دم نوش های گیاهی برای کاهش استرس هایتان استفاده کنید. غذاهای سالم باعث می شوند که ما حس بهتری در طول روز داشته باشیم.

ورزش ورزش  کنید

ورزش کردن یکی از بهترین راهکارهایی است که باعث ایجاد حس و انرژی مثبت در بدن می شود و نه تنها بر روی جسم ما تاثیر می گذارد بلکه بر ذهن و روح شما تاثیر می گذارد. با ورزش کردن می توانید انرژی های منفی را از بدنتان خارج کنید و انرژی مثبت راجایگزین. پیاده روی در یک بعد از ظهر دل انگیز، حتا، می تواند باعث حس خوب در شما شود.

از جملات مثبت استفاده کنید

سعی کنید در کلامتان تا جایی که می توانید از کلام مثبت استفاده کنید. جملات مثبت به کار ببرید حتا درشرایط سخت برای مثال امیدوار باش، خوب می شود، درست میشود، ما می توانیم و … سعی کنید از جملاتی که دارای فعل منفی یا نشدن هستند بپرهیزید.

در خلاصه که هر کاری خوبی که می توانید انجام دهید تا این حس و حال خوب در فضایی که زندگی می کنید و میان اطرافیانتان منتقل شود. یادتان باشد که انجام هر کاری با تکرار و تمرین تبدیل به عادت می شود و چه چیزی بهتر از اینکه داشتن و منتقل کردن انرژی و حس خوب جز عادت های ما شود. پس با کارهای هر چند کوچک خود و اطرافیانتان را خوشحال کنید و اجازه دهید تا این حال خوب همیشه در اطراف شما باقی بماند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : روانشناسی , موفقیت

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند.

Notify of
avatar
wpDiscuz
مزون دوخت لباس عروس، نامزدی و مجلسی آموزش تخصصی دوخت لباس