دانستنی های مد و زیبایی

» روانشناسی » نکات طلایی درباره انرژی مثبت بخش ۱

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۴

 کد خبر: 14632
 271 بازدید

نکات طلایی درباره انرژی مثبت

نکات طلایی درباره انرژی مثبت بخش ۱

با این راهکارهای ساده را آشنا شوید تا انرژی مثبت را در زندگی خود حفظ کنید.

چگونه انرژی مثبت داشته باشیم؟ بخش ۱

 

 

انرژی مثبت یکی از مباحث مهم در سبک زندگی است که با داشتن و به کار گرفتن آن می توانیم سبک زندگیمان را تغییر دهیم. هنگامی که انرژی مثبت داشته باشیم و این انرژی را به اطرافیان خود منتقل کنیم، در موقعیت های مختلف کنترل شرایط برایمان امکان پذیر و راحت تر است.

انرژی مثبت یک حس و حال دورنی است که از خود شما شروع می شود و تازمانی که افکارتان را مثبت نکنید درون شما چنین چیزی شکل نمی گیرد. اما شاید بعضی افراد به درستی مطلع نباشند که چگونه و از چه راهی می توان این حس و حال را درون خود ایجاد کنند در نتیجه منتظر می نشینند تا چیزی به نام انرژی مثبت به سراغشان آید.

در این مقاله با راهکارهای ساده و روزمره ای آشنا شوید که با خود انرژی مثبت می آورند.

به صبح زود علاقه مند باشید

با تنظم کردن خواب شبانه می توانید صبح ها زودتر از خواب بیدار شوید، برای خود و اعضای خانواده صبحانه ای دل نشین آماده کنید. از کائنات و خداوند سپاس گذار باشید که صبحی دیگر در کنار خانواده هستید و سلامت هستید و لبخند بزنید.

 

دعا کنید

به هر شکل و به هر زبانی که دارید دعا کنید و از خداوند و کائنات طلب آرامش برای خود و خانوادتان داشته باشید. از خداوند بخواهید که همواره از شما و عزیزانتان محافظت و حمایت کند و در مشکلات و سختی های زندگی او مراقب شما باشد و خودش مشکلات را حل کند و به شما این قدرت را دهد که در برابر مشکلات صبور باشید.

 

بخشنده باشید

سعی کنید در حدتوان و وسعی که دارید نسبت به مادیاتی که در زندگی دارید بخشنده باشید. به قول معروف از هر دست که بگیرید از همان دست پس خواهید گرفت. اما بخشندگی معنوی جدا از مادیات است. اگر از شخص یا اشخاصی ناراحت و دلگیر هستید، سعی کنید از آن ها کینه ای به دل نگیرید. اگر برایتان مقدور است با آن ها راجع به چیزی که شما را نارحت کرده است صحبت کنید و اگر نمی توانید کافیست به این فکر کنید که قلب ما انسان ها تحمل سنگینی کینه را ندارد، پس میبخشیم و همه چیز را میسپاریم به خداوند بزرگ.

 

لبخند بزنید

سعی کنید لبخند بزنید. در طول روز این کار را حداقل چند بار انجام دهید. لبخند زدن به باعث ایجاد یک حس خوب در شما می شود. این حس خوب نه تنها برای شماست بلکه نسیب اطرافیانتان نیز می شود و این خود یکی از راه های بخشندگیست.

 

 

اگر برای داشتن انرژی مثبت هنوز هم مشتاق هستید ادامه این مطلب را در مقاله شماره ۲ با همین عنوان دنبال کنید تا با روش های بیشتری برای داشتن انرژی و زندگی مثبت آشنا شوید.

 


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : روانشناسی , موفقیت

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند.

Notify of
avatar
wpDiscuz
مزون دوخت لباس عروس، نامزدی و مجلسی آموزش تخصصی دوخت لباس