لباس ساقدوش های عروس

نکات که ساقدوش های عروس باید بدانند

نکات که ساقدوش های عروس باید بدانند

 

انتخاب مدل و تنوع رنگی لباس ساقدوش ها بر عهده عروس و داماد با مشورت و راهنمایی عکاس و خود ساقدوش ها می باشد. معمولا اگر یک رنگ خاصی در جشن عروسی وجود دارد ، سعی می شود که لباس ساقدوش ها هم در همان طیف رنگی انتخاب شود.

برای دوخت لباس ساقدوش مزون های دوخت لباس مجلسی وجود دارد که هر مدلی که دلخواه شما است را آماده می کنند. یکی از این مزون ها، مزون نایریکا می باشد که با کادری مجرب و حرفه در خدمت شما عروس خانم های عزیز می باشد.

یکی از مواردی که به زیباتر جلوه نمودن برگزاری مراسم عروسی کمک به سزایی می‌کند، حضور ساقدوش‌ها در کنار عروس و داماد است.

در قدیم رسم بر این بوده که برحسب تعدادمهمان ها تعداد ساقدوش ها محاسبه می شدند براین اساس که به ازای هر ۴۰ مهمان یک زوج ساقدوش در کنار عروس و داماد قرار می گرفتند اما امروزه این رسم رواج چندانی ندارد و تعداد ساقدوش ها معمولا بین دو تا شش زوج انتخاب می شوند.

برای انتخاب ساقدوش ها باید به چند نکته توجه داشت یکی از آن نکات قد ساقدوش ها است که نباید خیلی کوتاه و یا خیلی بلند تر از عروس باشند و بهتر است ساقدوش ها در یک رنج قدی باشند.

لباس ساقدوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لباس های شکیل و زیبا و خوش دوخت زیبایی مراسم و عروس را دو چندان می کند. میتوانید رنگ لباس ساقدوش ها را باتوجه به دسته گل عروس و یا تم رنگی آذین بندی مراسم انتخاب کنید.

 

 

 

لباس ساقدوش های عروس

 

 نکاتی که ساقدوش ها باید بدانند!

 

طبق عرف و رسم ، هزینه های ساقدوش ها به عهده ی میزبان یعنی عروس و داماد است. گاهی اوقات ساقدوش ها برای اینکه در هزینه های عروس و داماد صرفه جویی شود خودشان مخارج لباس و آرایشگاه را، به عهده می گیرند.

از جمله وظایفی که به عهده ی ساقدوش ها است این است که زودتر از عروس و داماد حاضر شوند واز اول تا آخر عروسی در کنار عروس و داماد حضور داشته باشند .

با لبخند و گرمی به کارهای عروس و داماد رسیدگی کنند .

عکس ها ، گیفت ها،هدیه های عروسی و لوازم عروس و داماد راحفظ و نگهداری کنن.

به مجلس عروسی، هیجان و سرزندگی بدهند به عبارتی مجلس عروسی را گرم و شاد کنند.

پسندیده تر آن است بعد از اتمام مراسم، عروس و داماد به رسم یادبود هدیه ای به ساقدوش ها بدهند مثلا یکی از عکس های دسته جمعی راقاب کرده و به هریک هدیه کنند.

 

 

لباس ساقدوش های عروس

 

لباس ساقدوش های عروس

 

لباس ساقدوش های عروس

 

لباس ساقدوش های عروس

 

لباس ساقدوش های عروس

 

دوست دارید مراسم عروسی به صورت شیک و زیبا برگزاری شود بهتر است علاوه بر توجه به جزئیات در انتخاب مدل پیراهن ساقدوش عروس توجه لازم را به خرج دهید.

برای وقت مشاوره و سفارش دوخت لباس ساقدوش می توانید از تیم حرفه ای طراحی و دوخت مزون نایریکا کمک بگیرید. برای ارتباط با ما بر روی واژه نایریکا در این سطر  و یا برای مشاهده کارهای ما در اینستاگرام بر روی اینستاگرام مزون کلیک کنید.

 

درباره ی ملیحه عطایی

مطلب پیشنهادی

مزون لباس عروس

لباس عروس هایی مخصوص افرادلاغر

لباس عروس های مناسب افراد لاغر مدل های بسیار متنوعی دارند که با هرسلیقه و بودجه ای می توان آن ها را تهیه کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonجهت سفارش ازمزون تماس بگیرید
تمام مدل هایی که مشاهده میکنید، پیشنهادی و فقط جهت ایده گرفتن برای دوخت در این مزون می باشد.
+
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ