پیراهن سفید مجلسی

مدل های جدید پیراهن سفید مجلسی

مدل های جدید پیراهن سفید مجلسی

 

پیراهن سفید مجلسی از زیباترین لباس ها برای مراسم ها و جشن ها می باشد. رنگ سفید، رنگی است که معمولا به بیشتر رنگ پوست ها می آید و برایشان مناسب است. این نوع لباس ها در طرح ها و جنس های مختلف وجود دارند. باتوجه به مراسمی که می خواهید در آن شرکت کنید، لباس مناسب خود را انتخاب کنید.

پیراهن سفید رنگی خنثی است و با هر اکسسوری ست می شود برای انتخاب کفش تقریبا دست شما باز است. بژ شتری، قهوه ای و خاکستری بهترین رنگ ها برای ست کردن با پیراهن کوتاه سفید هستند.

در ادامه برخی از مدل های پیراهن سفید را قرار داده ایم که می توانید از مدل های آن ایده گرفته و برای جشن ها و مهمانی های خود استفاده کنید.

 

 

 لباس های مجلسی طرحدار نیز گزینه مناسبی برای استفاده در مجالس و مراسم است. ترکیب رنگ سفید با رنگ مشکی ترکیبی زیبا  جذاب را برای شما می سازد.

 

 پیراهن سفید مجلسی

 

 

اگر می خواهید پیراهنتان پوشیده باشد، آستین های بلند و یقه های بسته با این رنگ جواب می دهد و خروجی زیبایی را می سازد. جنس پیراهن های چین دار معمولا از حریر و یا پارچه های نخی و نازک است.

 

 پیراهن سفید مجلسی

 

پیراهن سفید

 

پیراهن های مجلسی سفید بلند برای خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب انتخابی ایده آل محسوب می شوند و اگر شما دارای فرم اندامی چاق و درشت هستید بهتر است این رنگ پیراهن ها را برای پوشیدن انتخاب نکنید زیرا فرم اندام تان با پوشیدن این رنگ پیراهن مجلسی چاق و درشت تر به نظر می رسد.

 

 پیراهن سفید مجلسی

 

 پیراهن سفید مجلسی

 

 پیراهن سفید مجلسی

 

 پیراهن سفید مجلسی

 

پیراهن سفید

 

پیراهن سفید را نه تنها به عنوان لباس عروس بلکه برای عکاسی فرمالیته و جشن نامزدی کاربرد دارد. پیراهن های بلند و ساده در مدل ها و برش های مختلف بسیار زیبا هستند. همچنین کسانی که از علاقه مند به استایل مینیمال هستند، طرفدار رنگ سفید بوده و پیراهن سفید و ساده مورد پسند آنهاست.

 

پیراهن سفید

 

پیراهن سفید

مزون دوخت لباس مجلسی

 

برای تهیه پیراهن های سفید مجلسی می توانید آن ها را به بهترین مزون های دوخت سفارش دهید. از بهترین مزون های دوخت لباس مجلسی در تهران، مزون دوخت نایریکا است.  پیراهن سفید مجلسی خود را با مدل های دلخواه به مزون نایریکا سفارش دهید و از کیفیت بالای آن ها استفاده نمایید.

برای دیدن مدل های بیشتر به صفحه اینستاگرام مزون دوخت نایریکا مراجعه کرده و باتوجه به آن ها، پیراهن دلخواهتان را به مزون نایریکا سفارش دهید.