ریمل رنگی

چگونه از ریمل های رنگی استفاده کنیم؟

چگونه از ریمل های رنگی استفاده کنیم؟

 

انواع ریمل ها و همچنین ریمل رنگی یکی از پراستفاده ترین لوازم آرایش در بین خانم ها می باشد. همه ی شما از ریمل های مشکی استفاده کرده اید و با آن ها آشنایی دارید.

اما ریمل های رنگی چطور؟ آیا آن ها را نیز می شناسید؟ روش های استفاده از آن ها را می دانید؟

برای پاسخ دادن به این سوالات، تا انتها این مقاله را مطالعه نمایید.

 

ریمل های رنگی

 

ریمل هایی رنگی

 

بدون شک همه ی شما ریمل های مشکی را تجربه کرده اید و انتخاب اول شما ریمل هایی با رنگ مشکی می باشد. برای آنکه متفاوت تر از قبل به نظر برسید و آرایشی به روز داشته باشید، استفاده از ریمل های رنگی پیشنهاد می شود.

ریمل های رنگی، رنگ های متفاوتی دارد که انتخاب آن ها برایتان دشوار خواهد بود. شناخت رنگ چشم و انتخاب ریمل باتوجه به آن راه حلی مناسب برای رهایی از این سردرگمی است.

 

ریمل بنفش

 

چشم سبز

 

ریمل بنفش برای چشمان سبز گزینه بسیار مناسبی است. زیرا رنگ سبز و بنفش در دنیای رنگ ها مکمل یکدیگر بوده و روی هم قرار می گیرند.

 

ریمل آبی روشن

 

چشم آبی

 

ریمل های فیروزه ای رنگ برای خانم هایی که چشمان آبی دارند پیشنهاد می شود. زیرا رنگ آبی و فیروزه ای در کنار هم موجب درشت تر دیده شدن چشم ها می شود.

 

 

چشم طوسی

 

ریمل های آبی تیره زمانی که با چشمان طوسی رنگ شما ترکیب می شوند، موجب افزایش زیبایی و جذابیت در چشمانتان می گردد.

جالب است بدانید، ریمل های آبی برای تمام رنگ چشم ها مناسب بوده و در زیباتر به نظر رسیدن آن ها موثر است.

 

 

چشم فندقی

 

اگر چشمانی فندقی رنگ دارید، برای داشتن ظاهری زیبا و آرایشی جذاب توصیه می شود از ریمل های سبز رنگ استفاده نمایید. علاوه بر ریمل سبز، ریمل های زرد نیز مناسب این رنگ چشم ها بوده و درخشش آن ها را افزایش می دهد.

 

چشم قهوه ای

 

رنگ های آلویی تیره در درشت به نطر رسیدن چشم های شما بسیار موثر است. پس اگر چشمانی قهوه ای دارید پیشنهاد ما این است که از ریمل های آلویی تیره استفاده کنید.