دانستنی های مد و زیبایی

» تناسب اندام » چگونه ران های خود را کوچک کنیم؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۸:۴۶

 کد خبر: 15754
 148 بازدید

چگونه با ورزش و تغذیه مناسب ران های خود را کوچک کنیم؟

چگونه ران های خود را کوچک کنیم؟

چگونه با ورزش و تغذیه مناسب ران های خود را آب کنیم؟

چگونه ران های خود را کوچک کنیم؟

کوچک کردن ران ها یکی از پر زحمت ترین قسمت های بدن است ودر کوتاه مدت امکان پذیر نیست. برای کوچک کردن ران ها مثل هر قسمت دیگر بدمن که در مقاله های قبلی متذکر شدیم حتما باید از یک رژیم غذایی درست و سالم پیروی کنید .کلا برای داشتن بدنی خوش فرم،کاهش وزن ، سلامت جسم و روح اولین گام داشتن یک برنامه غذایی مناسب است.

یک برنامه غذایی مناسب شامل میوه ها،سبزیجات ،پروتئین ،لبنیات کم چرب ،هیدروکربن ها و چربی های طبیعی(به میزان کم) می باشد.شکرو نمک را یا حذف کنید و یا مصرف آن ها را به حداقل برسانید.از مصرف فست فود ها پرهیز کنید.وعده های غذایی را به ۵ نوبت کوچک در طول روز تقسیم کنید.

مرحله بعدی انجام ورزش های هوازی یا کاردیو است .ورزش های هوازی مثل دو ،کوهنوردی،طناب زدن ،پیاده روی سریع و…. متابولیسم و چربی سوزی را در بدن بالا میبرد. شما برای داشتن ران ها و باسن خوش فرم در درجه اول، باید چربی های اضافی این نواحی را بسوزانید .مصرف گیاهان چربی سوز زیر نظر دکتر تغذیه هم به این امر، کمک شایانی خواهد کرد.

مرحله سوم انجام حرکات قدرتی با وزنه است.بعد از آن که چربی های اضافی آب شدند نوبت فرم دهی عضلات است .

با انجام حرکات قدرتی ، کالری و چربی بیشتری می سوزانید و در طول روز کالری کمتری جذب می کنید. همه اینها برای شکل دادن به عضله مورد نظرتان عالی است.

در اینجا چند حرکت که برای کوچک کردن ران ها مناسب هستند را به شما معرفی میکنیم.

 

حرکت اول

به پشت روی زمین دراز کشیده پا ها را بالا برده و باز کنید وببندید .هر بار در هنگام بستن پاها یک پا را روی پای زیرین قرار دهید .و دو باره پاها را باز کرده واین بار بر عکس پای زیرین را روی پای دیگر قرار دهید مانند شکل.این حرکت را در سه ست ۱۵ تایی انجام دهید.

 

حرکت اول برای کوچک کردن ران ها

 

حرکت دوم

به پهلو روی زمین دراز کشیده،یک توپ کوچک طبی را بین  مچ پاهایتان قرار دهید.به آرامی پاها را با لا آورده و به جای اول برگردانید .این حرکت را در ۳۰ بار برای طرف راست و۳۰ بار برای طرف چب انجام دهید.

 

حرکت دوم برای کوچک کردن ران ها

 

حرکت سوم

مانند شکل یک پارا به سمت جلو در حالت ۹۰ درجه قرار بدهید به صورتی که زانو از کفشتان جلو نزند ودر حالتی که پای دومتان را کامل باز کرده اید سمت عقب و زانوی پای عقب را خم کره و پایین بیاورید و دوباره به حالت اول برگردید. وزنه ها را دو دودست در دو طرف بدن مانند شکل قرار دهید.

 

حرکت سوم برا فرم دهی باسن و آب کردن ران ها

حرکت چهارم

پاهارا بیشتر از عرض شانه ها باز کرده و وزنه را مانند شکل وسط پاها قرار داده پایین بیایید و دو باره به حالت ایستاده قرار گیرید. .پشت کاملا صاف باشد و حالت خمیدگی نداشته باشد.

 

حرکت چهارم برای آب کردن ران ها و باسن

 

 

 


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : تناسب اندام

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند.

Notify of
avatar
wpDiscuz
قبول سفارش دوخت لباس مجلسی و مانتو فروش انواع لباس شب ترک