کرم های طبیعی دور چشم باعث از بین رفتن سیاهی چروک و پف زیرچشم می شود

چگونه کرم دور چشم خانگی بسازیم

چگونه کرم دور چشم خانگی بسازیم

 

کرم دور چشم خیار و آلوئه را

یک چهارم خیار، را پوره کنید و سپس صاف کنید .برگ آلوئه را را از حالت افقی، نصف کنید و ژل آن را در بیاورید و باپوره خیار صاف شده مخلوط کنید.در یک ظرف شیشه ای در دار بریزید و یک شبانه روز در یخچال بگذارید وسپس شب ها زیر چشم بمالید.عمر مفید این محلول سه روز است.

 

کرم های طبیعی دور چشم باعث از بین رفتن سیاهی چروک و پف زیرچشم می شود

 

کرم دور چشم روغن جوانه گندم وروغن نارگیل

یک قاشق غذا خوری روغن جوانه گندم و یک قاشق غذا خوری روغن نارگیل را با هم مخلوط کنید و روی یک ظرف آب جوش به صورت غیر مستقیم حرارت دهید تا اندازه ای که این دو با هم مخلوط شوند . سپس آن را در یک ظرف شیشه ای در دار استریل شده بریزید و اجازه دهید تا خنک شود .سپس در یخچال گذاشته این کرم خانگی را شب ها و حتی صبح ها می توانید دور چشم با انگشت به صورت ضربه ای بزنید.

 

کرم های طبیعی دور چشم جوانی و شادابی را به پوست خود هدیه دهید

 

کرم دور چشم ویتامین E و روغن بادام شیرین وروغن نارگیل

نصف قاشق چایخوری روغن نارگیل یک قاشق چایخوری ویتامین E ونصف قاشق چایخوری روغن بادام شیرین را باهم مخلوط کرده و شب و صبح با انگشت به صورت ضربه ای دور چشمتان بزنید.این کرم برای رفع چین و چروک و سیاهی و پف زیر چشم مفید است.

 

خیار آبرسان طبیعی و مفید برای دور چشم

 

کرم دور چشم گیشنیز ، عسل و روغن زیتون

دو قاشق غذا خوری گیشنیز را بکوبید ودر آب بریزید و بجوشانید سپس آن را صاف کنیدو اجازه بدهید خنک شوند سپس سه قاشق غذا خوری از آن را با دو قاشق غذاخوری عسل ودو قاشق غذا خوری روغن زیتون باهم مخلوط کنیدواین مخلوط را به طریق بن ماری یعنی روی خرارت بخار آب قرار داده تا کامل مخلوط شوند سپس آن را درو ن ظرف شیشه ای ریخته و بگذارید تا خنک شود سپس آن را در یخچال گذاشته  وسپس به صورت روزانه دور چشمتان بمالید .

 

 

درباره ی سحر مؤیدی

مطلب پیشنهادی

در دوران عادت ماهیانه چی بخوریم؟

نوع تغذیه در دوران قاعدگی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشت. خانم ها در این دوران دچار درد درناحیه شکم و تخمدان ها می شوند که با تغذیه مناسب و رعایت نکات بهداشتی می توان آن را تا حد چشمگیری کاهش داد.