نکات زیبایی برای عکاسی

نکات زیبایی برای عکاسی

 

 

دنیای مد و زیبایی به قدری گسترده است که شما روزانه می توانید در این دنیای وسیع نکات جدید و قابل توجه ای را یاد بگیرید.

آنچه در این مقاله به شما خواهیم گفت زیر مجموعه گروه آرایش و زیبایی قرار می گیرد که دانستن آن هم برای شما قابل استفاده است و هم یکی دیگر از راز و رمزهایی زیبایی را به شما آموزش خواهد داد.

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که برای عکس گرفتن نیز باید نکات آرایشی را رعایت کنید؟ به این منظور که هر چه آرایش شما زیبا باشد اما باید مواردی را رعایت کنید که در عکس نیز این زیبایی دیده شود.

به مواردی که گفته می شود دقت و عمل کنید تا  از این به بعد عکس های زیباتری برای شما به یادگار بماند.

پرهیز از پوست براق

از براق کردن کردن پوست توسط کرم های خیلی چرب پرهیز کنیدو اگر پوست شما زیادی چرب باشد در عکس براق نشان داده می شود برای جلوگیری از این مشکل بهتر است بعد از آرایش از یک پودر مات کنند مانند پنکک پودری، استفاده کنید.

به لب هایتان رنگ بدهید

سعی کنید هنگام عکس گرفتن رژلب خود را بررسی کنید و اگر نیاز به تمدید داشت حتما این کار را انجام دهید. اگر از رژ کم رنگ استفاده می کنید بهتر است موقع عکس گرفت کمی به آن رنگ دهید یا پررنگش کنید. آرایش در عکس کم رنگ تر از حال عادی نمایان می شود.

ابروها را فراموش نشود

ابروها قالب صورت شما را حفظ می کنند و چشم ها را واضح تر نشان می دهند. برای ابرو از مداد و یا سایه ابرویی استفاده کنید که از رنگ ابروهای خودتان کمی روشن تر باشد. با پررنگ کردن ابرها چهره شما حالت طبیعی در عکس دارد و ظاهر شما زیباتر به نظر می رسد.

مژه ها را نادیده نگیرید

همانطور که گفتیم در عکاسی باید کمی آرایش خود را پررنگ تر کنید. استفاده از ریمل را برای حالت و رنگ دادن به مژه ها فراموش نکنید. اگر مژه های بی رنگ یا بی حالتی داردی حتما از ریمل حجم دهنده و حالت دهنده استفاده کنید تا چشمانتان درشت و شاداب به نظر رسد.

چشمان ریز یا درشت

برای آرایش چشم دقت داشته باشد که اگر چشمان ریزی دارید به طریقی آرایش کنید که درشت به نظر رسد و اگر چشمان درشت و بزرگی دارید به طریقی باشد که  در عکس بیش از حد درشت به نظر نرسد. اگر چشمان شما حالت خاصی ندارند بهتر است از خط چشم استفاده کنید تا در عکس زیباتر به نظر رسد.

در اینکه شما زیبا هستید شکی نداشته باشید اما یادتان باشد برای اینکه عکس های زیبایی به یادگار داشته باشیم گاهی لازم است این زیبایی ذاتی نمایان تر به نظر رسد.

 

 

درباره ی سحر مؤیدی