هدست عروسی
هدست عروسی

هدست عروس برای موهای کوتاه

انتخاب هدست های عروس خانم ها با موهای کوتاه

 

این یک راز نیست که عروس های کوتاه قد در ایجاد مدل مو عروسی و انتخاب هدست عروسی با چالش های بیشتری روبرو هستند. انواع مختلفی از مدل های مو برای عروس های دارای موهای بلند وجود دارد در حالی که دختران با موهای کوتاه گزینه های محدود تری دارند. با این حال ، این بدان معنی نیست که اگر موهای کوتاه دارید ، می توانید یک مدل موهای زیبا را فراموش کنید.

هدست عروس برای عروسی دستیار کوچک شما در ایجاد ظاهری روشن و شیک خواهد بود. بیایید ببینیم که چگونه می توان قطعه مناسب را انتخاب کرد و همچنین به برخی از ایده های الهام بخش نگاهی بی اندازیم.

مواردی که باید در هنگام انتخاب هدست عروس برای موهای کوتاه مد نظر داشته باشید

 

پیشانی بند عروس
پیشانی بند عروس

 

  1. ابتدا مدل مو را در نظر بگیرید. مهم نیست که طول موهای شما چقدر باشد ، قبل از خرید لوازم جانبی مو باید تصمیم بگیرید که در مورد مدل موهای خود تصمیم بگیرید. تنها با دانستن اینکه دقیقا چه چیزی را می خواهید ، می توانید بهترین کالای مورد نظر را انتخاب کنید.
  2. بلند بودن مو را در نظر بگیرید. اگر همیشه آرزوی داشتن موهای بلند را داشته اید ، این آرزو را می توان با کمک اکستنشن مو به راحتی زنده کرد. باور کنید که استفاده از آن ها برای داشتن قفل های بلند زیبا هیچ چیز بدی نیست. در واقع ، بسیاری از افراد مشهور به طور مرتب این کار را می کنند. با استفاده از کاشت مو ، شما شانس دارید هر لوازم آرایش زیبایی ایجاد کنید ، که موهای کوتاه اجازه نمی دهد.
  3. تور را انتخاب کنید. در اصل ، بسیاری از عروس ها دارای موهای کوتاه از پوشیدن تور اجتناب می کنند زیرا ممکن است بسیار سنگین باشند و به موهای زیادی احتیاج دارند. با این وجود ، همیشه راهی وجود دارد. به عنوان مثال ، تور های بلوز مانند کوتاه و سبک مناسب هستند.
  4. از لوازم جانبی خیلی سنگین خودداری کنید. اگرچه قطعات با موهای کوتاه خارق العاده به نظر می رسند ، مواظب باشید که هد اصلی عروسی که انتخاب می کنید خیلی سنگین نباشد. نکته این است که لوازم جانبی سنگین به موهای زیادی احتیاج دارند تا به درستی رفع شوند. در غیر این صورت ، آنها می توانند لغزش یا پایین بیایند.
  5. شانه ها و پین های مو را نادیده بگیرید. اگر موی کوتاه دارید ، شانه های مو و پین ها چیزی برای رفع آن نیست.

حال ، بیایید از این ۷ ایده ، که می تواند برای موهای کوتاه استفاده شود، را نگاه کنیم.

 

پیشانی بند با گل تاج

 

پیشانی بند با گل تاج
پیشانی بند با گل تاج

 

پیشانی بندها یکی از داغ ترین روندها هستند و قطعاً یک نوع عالی برای سر عروس برای موهای کوتاه هستند. از آنجا که شما طول کافی برای ایجاد یک آرایش ندارید ، یک تکه مو روشن می تواند راه خوبی برای حتی ساده ترین مدل موهای روشن و شیک باشد. سر بندها معمولاً انعطاف پذیر هستند و به همین ترتیب ، می توانید آن ها را قالب بزنید تا از نظر سر و مدل موهای شما مناسب باشد.

 

پیشانی بند با گل تاج
پیشانی بند با گل تاج

 

خوشبختانه هزاران پیشانی بند جالب برای فروش وجود دارد. بنابراین ، شما قطعاً یکی را انتخاب خواهید کرد که متناسب با لباس عروسیلباس عروس و هرآنچه لازم است بدانید [به همراه ویدئو] و سبک عروسی شما باشد. قطعات اغلب با کریستال و بدلیجات تزئین شده اند. اگر می خواهید ظاهری عاشقانه تر داشته باشید ، پیشانی بند ممکن است دارای گل های پلاستیکی یا پارچه ای باشد.

 

پیشانی بند با مروارید

 

پیشانی با مروارید
پیشانی با مروارید

 

مرواریدها همیشه ظریف و زیبا به نظر می رسند. آنها مانند بدلیجات بسیار چشمگیر نیستند ، اما نگاه آن ها ابدی است. در عین حال لوازم جانبی مو با مروارید می توانند بیان خوبی برای مدل موهای عروس کوتاه شما داشته باشند. علاوه بر این ، مرواریدها تقریباً با همه انواع و سبک های لباس عروسی سازگار هستند.

 

هدست طلایی

 

هدست طلایی
هدست طلایی

 

گرچه اکثر عروس ها به لوازم جانبی مو با فلز سفید که شبیه نقره یا پلاتین است ، ترجیح می دهند ، اما تکه های طلا منحصر به فرد و غیرمعمول تر به نظر می رسند. علاوه بر این ، آنها در ترکیب با حلقه های عروسی طلایی عالی به نظر می رسند.

اگر فلز طلا را برای لوازم جانبی مو خود ترجیح می دهید ، مواظب باشید که جواهرات شما از رنگ طلایی نیز باشد. در مورد مدل موی خود ، می توان آن را با سفید و همچنین بدلیجات رنگی ، مروارید ، مهره تزئین کرد و حتی ممکن است برخی از عناصر توری را داشته باشد.

 

هدست خوشه انگور

 

هدست خوشه انگور
هدست خوشه انگور

 

هدست های کوچک با موهای کوتاه درخشان عمل می کنند. آنها معمولاً به جای شانه های کلاسیک عروسی و سنجاق مو استفاده می شوند. تصویر فوق دارای بدلیجات و مهره است ، اما در واقع ممکن است با مروارید ، کریستال و حتی مواد معدنی نیز تزئین شود.

 

پیشانی بند کریستال

 

پیشانی بند کریستال
پیشانی بند کریستال

 

عروس ها عاشق سرپیچ های کریستالی هستند. از آن ها می توان برای طیف گسترده ای از مدل موها به همراه ترکیب با لباس عروسی از هر نوع سبکی استفاده کرد.

محل قرارگیری پیشانی بند بستگی به مدل مو و طراحی آن دارد. قطعات مستقیمی وجود دارد ، که سر و همچنین یک طرفه را در آغوش می گیرند ، که فقط از یک طرف خود را نشان می دهند.

تاج

 

تاج
تاج

 

یک تاج کامل عروسی بهترین گزینه برای عروس کوتاه قد نیست. تثبیت وزن آن بدون مو زیاد سخت است. اما اگر به این لوازم جانبی علاقه دارید ، چیزی مشابه اما کوچکتر (نه بالاتر از ۵-۶ سانتی متر) در نظر بگیرید. باور کنید ، حتی یک تاج کوچک شیک پرنسسی ظاهر زیبایی به عروس اضافه می کند.

 

تاج گل

 

تاج گل
تاج گل

 

یک هدست گل عروس در حال حاضر بسیار مد است و برای انواع عروسی های عاشقانه و همچنین مراسم هایی در فضای باز مناسب است. شما می توانید قطعه ای از گل های تازه یا مصنوعی تهیه کنید.

 

روی هم رفته ، داشتن یک مدل موهای زیبا در عروسی خود مهم است و هدست های عروس اصلی ترین دستیاران شما در ایجاد ظاهری فراموش نشدنی عروس هستند.