لباس خواب عروس

لباس خواب عروس+⭐️مدل های جدید لباس خواب برای عروس خانم ها

زمان مطالعه
۴ دقیقه

لباس خواب عروس از جمله لباس هایی است که انتخاب آن ها کاملا بستگی به سلیقه شخص دارد. ممکن است به نظر نرسد که تهیه لباس خواب هم نیاز به برنامه ریزی دارد، اما اگر بخواهید هنگام استراحت لباس هایی خنک و آرامش بخش بپوشید که هم زیبا باشد و هم احساس راحتی داشته باشید قطعا نیاز دارید که برای تهیه و سفارش آن برنامه ریزی نمایید.

مزون نایریکا سعی دارد لباس برای عروس ها لباس هایی بدوزد که در جین زیبایی حس آرامش بخش هم داشته باشند. معمولا لباس های خواب به صورت دو تکه ای در نظر گرفته می شوند که ست شده هستند و از رنگ های خنثی در آن ها به کار رفته است. در زیر به بررسی دقیق تر لباس خواب می پردازیم.

لباس خواب عروس مدل کیمونو

لباس های کیمونوها محبوب ترین گزینه های لباس های خواب در حال حاضر هستند. در عکس ها بسیار عالی به نظر می رسند، پس از پوشیدن این لباس ها احساس خاص بودن و آرامش بخش را خواهید داشت. برای تهیه این لباس ها در مزون نایریکا می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید با توجه به سلیقه از رنگ بندی های مختلف این لباس، انتخاب نمایید.

در قسمت زیر یکی از زیبا ترین کیمونو ها را مشاهده می کنید که این کیمونو دارای کمربندی زیبا است و از فرم آزاد بهره مند است. آستین ها به گونه ای طراحی شده است که حس آزادی و خنکی هنگام پوشیدن وجود داشته باشد. جنس پارچه با توجه به سلیقه شما و استایل بدنی شما انتخاب می شود.

لباس خواب عروس مدل تابستانی گلدار

برای عروس ها  هیچ چیز جالب تر از لباس های گلدار و نخی با شلوار شیک ست شده با آن نیست. ما در مزون نایریکا با توجه به سلیقه عروس های جوان سعی می کنیم بهترین لباس خواب های گلدار و طرح گل را طراحی نموده و بدوزیم.

لباس خواب عروس

لباس های بلند و اندامی

برخی تازه عروسان دوست دارند لباس هایی خنک و نخی و بلند را به عنوان لباس خواب انتخاب کنند. این لباس ها شیک و اندامی هستند. در رنگ های مختلف تهیه و تولید می شوند. مزون نایریکا برای دوخت این لباس ها از الگوهای مختلف ترکیه ای و ایرانی استفاده می کند و برای سایز بندی آنها نیاز به اندازه گیری دقیق است. لباس خواب عروس از جمله لباس هایی است که می تواند دارای قد بلند، قد کوتاه، آستین دار و بدون آستین باشد. به قدری تنوع و طرح در لباس های بلند و اندامی فراوان است که می توانید بدون هیچ محدودیتی لباس هایتان را انتخاب کنید. همچنین اگر مدل های موجود مورد پسند شما نیست می توانید به مزون نایریکا سفارش دوخت لباس های خواب را بدهید و طبق شرایط مشخص شده کار خود را تحویل بگیرید.

لباس خواب عروس

 

لباس های آزاد و قد کوتاه

برخی از لباس خواب عروس دارای الگو های آزاد و قد کوتاه هستند. این لباس ها معمولا تا بالای زانو هستند و قد آن ها با توجه به سلیقه زوجین قابل تغییر است. دارای آستین های کوتاه است و از پارچه های ساتن، نخی و غیره در آنها استفاده می شود. شیوه طراحی و دوخت آنها کاملا متفاوت است و از طراحی های خاص برای آنها استفاده می شود. شیوه دوخت این لباس ها به شرح زیر است:

  • انتخاب و طراحی مدل لباس خواب
  • اندازه گیری
  • بررسی و انتخاب نوع پارچه
  • بررسی انتخاب رنگ مناسب با سن
  • عقد قرارداد و مشخص نمودن شیوه پرداخت هزینه
  • تحویل کار به موقع

برای ثبت سفارش لباس های آزاد و قد کوتاه می توانید به مزون نایریکا سر بزنید. این لباس ها اغلب از طراحی های فوق العاده ای بهره مند هستند و به خوبی می توانید با توجه به نوع فصل و نوع آب و هوا جنس پارچه را انتخاب کرده و در هر فصل لباس خواب خاص خود را بپوشید.

این شیوه انتخاب لباس خواب عروس به شما کمک می کند متناسب با نغییر فصل لباس خواب خود را تغییر دهید و از هماهنگی با فصل ها و تنوع زیبا لذت ببرید. مزون نایریکا افتخار دارد با داشتن سابقه ای مفید در دوخت و ارائه بهترین لباس خواب و مجلسی و عقد و عروسی در این زمینه پیشگام باشد.